Souhrnné žebříčky

2022R4 - Mistrovství republiky
2022R4 - Český pohár
2022R4 - Evropský pohár
2022R4 - Ostatní závody
2022R6 - Mistrovství republiky
2022R6 - Nominace
2022R6 - Evropský pohár
2022R2 - Baraka Cup

R4 - M (Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Irain Jiří
Šantora Jan
Švadlena Václav
Znamenáček Milan
PRSI Team Mladá Boleslav 1422
2 Hric Michal
Jelínek Filip
Kabrhel Václav
Kristek Václav
Lisický David
Pospíšil Jaroslav
TRZUBR 1287
3 Boček Zdeněk
Kolátor Michal
Pešta Jan
Putzer Pavel
Putzer Petr
Veber Jan
Kaplice A 1096
4 Irain st. Jiří
Kolátor Michal
Kysela František
Lerner Luděk
Procházka Martin
MB Team 1018
5 Marek Jan
Moravec Jakub
Müller Aleš
Pecháček Filip
Šlesingr Michael
LET-GUN Letohrad M 1001
6 Krejčí Jindřich
Svačina Pavel
Svačina Petr
Vávra Jan
HRT BisBis 865
7 Daněk Aleš
Havlíček Jan
Pinkava Ondřej
Šťastný Jan
Veselý Petr
TR HIKO 801
8 Medřický Ludvík
Pexa Jakub
Proks Jakub
Sehnal Štěpán
Tomek Lukáš
RK Troja 750
9 Blanář Jindřich
Chrenka Vojtěch
Jelínek Filip
Martinka Antonín
Martinka Tomáš
Raft klub Hodonín 741
10 Benhák Jiří
Hájek Martin
Krechler Miroslav
Šimánek Robert
Ježek Team II 439
11 Jelínek Filip
Kristek Václav
Přikryl Vojtěch
Skořepa Vojtěch
Švagr Rostislav
HANACE rafters L 393
12 Benhák Jiří
Doležal Marek
Doležal Vilém
Fuchs Martin
Krechler Miroslav
Šimánek Robert
Ježek Team III 367
13 Fajt Tomáš
Jakeš Jakub
Škarupa Šimon
Znamenáček Tomáš
Draci 366
14 Černý Michal
Hnulík Michal
Peška Libor
Žák Petr
Jiskra HB 319
15 Bluma Michal
Křivánek Tomáš
Mráz Pavel
Páša Jiří
Zatím B 316
16 Cundrla Jaroslav
Cundrlová Anička
Lukáš Jan
Pěček Dominik
Ručka Vítězslav
YES band 297
17 Benhák Jiří
Krechler Miroslav
Šimánek Robert
Tomek Petr
Ježek Team 266
18 Lukáš Rosůlek
Růžička Václav
Šlofar Jan
Vondráček Jakub
TunelTeam - RAFT Division C 0
18 Italy 1 0
18 Dorner Robert
Knorz Jochen
Lettenbauer Nicklas
Schütze Michael
Sirch Moritz
Strauß Franz
AKV Raft-Team Germany 0
18 Čáp Richard
Janů Petr
Saiko Tomáš
Trescher Jan
Kluci z jihu 0
18 Akira Nakano
Ando Shogo
Ikuta Hiroshi
Keita Yagisawa
Koizumi Satoshi
Japan raft team 0

R4 - Ž (Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bauerová Lenka
Kašparová Anna
Kocmanová Karolina
Martinková Blanka
Mulačová Marta
RK Troja – Čoromoro 1056
2 Beránková Barbora
Hajzlerová Petra
Háková Jitka
Irain Lernerová Terezie
Pospíšilová Jitka
Šuttová Zita
Bohouš & Spitfire 986
3 Halašková Petra
Mrázová Renata
Mrůzková Strnadová Michaela
Panenková Alena
Stonová Štěpánka
Kočičky Letohrad 522
4 Bayerová Markéta
Huňková Nikola
Kučerová Veronika
Paloudová Karolína
Zemanová Nika
Znamenáčková Kristýna
RC juniorky HANACE 451
5 Bartoňová Štěpánka
Hausnerová Milena
Horová Klára
Koclířová Adéla
Tomečková Kateřina
Jiskra HB 277

R4 - U19M (Junioři do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Fajt Tomáš
Hrabáček Daniel
Jakeš Jakub
Škarupa Šimon
Znamenáček Tomáš
LET-CI Letohrad 872
2 Beier Alva
Němec Radek
Štastný Matěj
Veselý Ondřej
TR HROM 350
3 Braun Michal
Cundrlová Anička
Raděj Alexandr
Ručková Adéla
Vyroubal Adam
Krysáci YES R4 301

R4 - U19Ž (Juniorky do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bundová Simona
Hrdličková Sára
Kristl Anouk
Machutová Iva
Znamenáčková Kristýna
Žďárská Laura
RK Troja Juniorky 350

R4 - U23M (Junioři do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Drastich Pavel
Pěček Dominik
Raděj Tomáš
Ručka Vítězslav
Vyroubal Jakub
Youngster YES R4 1450
2 Fajt Tomáš
Jakeš Jakub
Škarupa Šimon
Šlesingr Michael
LET-GUN Letohrad 1012
3 Moravec Jakub
Müller Aleš
Ruffer Matěj
Štercl Vítek
Urban Daniel
RK Troja Junioři 322

R4 - U23Ž (Juniorky do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bodnárová Natálie
Danišová Terezie
Konečná Ester
Ručková Adéla
Šulcová Kateřina
Pampelišky YES R4 1434
2 Bayerová Markéta
Kučerová Veronika
Zemanová Nika
Znamenáčková Kristýna
RC juniorky HANACE 522

R4 - MM (Masters - Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Irain Jiří
Kolátor Michal
Lerner Luděk
Slanina Vladimír
Znamenáček Milan
Znamenáčková Šárka
PRSI veterán 1310
2 Hájek Martin
Krejčí Jindřich
Svačina Pavel
Svačina Petr
Vávra Jan
HRT BisBis Masters 972
3 Boček Zdeněk
Krejčí Jindřich
Pešta Jan
Putzer Pavel
Putzer Petr
Kaplice A veterán 918
4 Hajský Stanislav
Hric Michal
Pospíšil Jaroslav
Šťastný Jan
TR MASTERS A 900
5 Irain st. Jiří
Kysela František
Lerner Luděk
Procházka Martin
MB Team 748
6 Benhák Jiří
Krechler Miroslav
Krejčí Jindřich
Šimánek Robert
JEŽEK TEAM OLDIES II 473
7 Benhák Jiří
Doležal Marek
Doležal Vilém
Fuchs Martin
Krechler Miroslav
Šimánek Robert
JEŽEK TEAM OLDIES III 418
8 Bluma Michal
Křivánek Tomáš
Mráz Pavel
Páša Jiří
Zatím B veterán 414
9 Benhák Jiří
Krechler Miroslav
Šimánek Robert
Tomek Petr
JEŽEK TEAM OLDIES 322

R4 - MŽ (Masters - Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Halašková Petra
Mrázová Renata
Mrůzková Strnadová Michaela
Panenková Alena
Stonová Štěpánka
Kočičky Letohrad 550