Souhrnné žebříčky

2022R4 - Mistrovství republiky
2022R4 - Český pohár
2022R4 - Evropský pohár
2022R4 - Ostatní závody
2022R6 - Mistrovství republiky
2022R6 - Nominace
2022R6 - Evropský pohár
2022R2 - Baraka Cup

R6 - M (Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Hajský Stanislav
Hric Michal
Jelínek Filip
Kabrhel Václav
Kristek Václav
Lisický David
Pospíšil Jaroslav
Šmoldas Michal
TR ZUBR 872
2 Haleš Antonín
Irain Jiří
Kolátor Michal
Peška Libor
Šantora Jan
Švadlena Václav
Znamenáček Milan
PRSI Team Mladá Boleslav 844
3 Blanář Jindřich
Chrenka Vojtěch
Janošek Radek
Martinka Antonín
Martinka Tomáš
Skořepa Vojtěch
Švagr Rostislav
RK Hodonín 786
4 Krejčí Martin
Marek Jan
Moravec Jakub
Müller Aleš
Pecháček Filip
Škarupa Šimon
Šlesingr Michael
LET-GUN Letohrad M 728
5 Páša Jiří
Pexa Jakub
Pražan Milan
Sehnal Štěpán
Šotola Karel
Walter Jakub
Bestie Team Troja 287
6 Bartoňová Štěpánka
Černý Michal
Hnulík Michal
Koclířová Adéla
Tomečková Kateřina
Žák Petr
Jiskra HB 277

R6 - Ž (Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bauerová Lenka
Čapáková Eliška
Fingrová Zdeňka
Kašparová Anna
Koclířová Adéla
Kocmanová Karolina
Martinková Blanka
RK Troja ženy 872
2 Beránková Barbora
Hajzlerová Petra
Háková Jitka
Irain Lernerová Terezie
Pospíšilová Jitka
Sováková Lenka
Šuttová Zita
Bohouš & Spitfire 856
3 Horová Klára
Huňková Nikola
Kučerová Veronika
Paloudová Karolína
Smetánková Klára
Zemanová Nika
Znamenáčková Kristýna
RC juniorky HANACE 760
4 Halašková Petra
Hrdličková Sára
Machutová Iva
Panenková Alena
Stonová Štěpánka
Kočičky RK Troja 465

R6 - U19M (Junioři do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bárnetová Žofie
Fajt Tomáš
Hrabáček Daniel
Jakeš Jakub
Machutová Iva
Pomikálková Daniela
Škarupa Šimon
Znamenáček Tomáš
LET-CI Letohrad 872
2 Blandová Tereza
Braun Michal
Cundrlová Anička
Raděj Alexandr
Ručková Adéla
Vyroubal Adam
Krysáci YES 807
3 Beier Alva
Plášil Hynek
Slezák Adam
Šrámek David
Štastný Matěj
Veselý Ondřej
TR HROM 350

R6 - U19Ž (Juniorky do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Dlesková Kamila
Krejčíková Aneta
Lencová Natálie
Militká Viktorie
Rampasová Evelin
Samšiňáková Barbora
Šimíčková Kateřina
Zetová Zuzana
KV Viking Juniorky 550

R6 - U23M (Junioři do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Drastich Pavel
Ježek Ondřej
Lukáš Jan
Pěček Dominik
Raděj Tomáš
Ručka Vítězslav
Vyroubal Jakub
Youngster YES R6 900
2 Berka Štěpán
Moravec Jakub
Müller Aleš
Ruffer Matěj
Šlesingr Michael
Štercl Vítek
Urban Daniel
RK Troja Junioři 322

R6 - U23Ž (Juniorky do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Hrdličková Sára
Kristl Anouk
Machutová Iva
Paloudová Karolína
Znamenáčková Kristýna
Žďárská Laura
RK Troja Juniorky 550
2 Blandová Tereza
Bodnárová Natálie
Cundrlová Anička
Danišová Terezie
Konečná Ester
Ručková Adéla
Pampelišky YES R6 506
3 Blandová Tereza
Bodnárová Natálie
Cundrlová Anička
Danišová Terezie
Ručková Adéla
Šulcová Kateřina
Pampelišky YES 2020 R6 350

R6 - MM (Masters - Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bozděch Zdeněk
Hajský Stanislav
Hric Michal
Lisický David
Netopil Zbyněk
Pospíšil Jaroslav
Šťastný Jan
TR MASTERS A 872
2 Irain Jiří
Irain st. Jiří
Kysela František
Lerner Luděk
Procházka Martin
Znamenáček Milan
MB veterán 856
3 Benhák Jiří
Boček Zdeněk
Krechler Miroslav
Putzer Pavel
Šimánek Robert
Tomek Petr
JEŽEK t.+KAPLICE 774

R6 - MŽ (Masters - Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Hajzlerová Petra
Halašková Petra
Panenková Alena
Stonová Štěpánka
Šuttová Zita
Tomečková Kateřina
Kočičky RK Troja 550