Souhrnné žebříčky

2022R4 - Mistrovství republiky
2022R4 - Český pohár
2022R4 - Evropský pohár
2022R4 - Ostatní závody
2022R6 - Mistrovství republiky
2022R6 - Nominace
2022R6 - Evropský pohár
2022R2 - Baraka Cup

R2 - M (Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Boček Zdeněk
Putzer Pavel
Kaplice - divočáci 1239
2 Znamenáček Milan
Znamenáček Tomáš
RK Šestka 1163
3 Fajt Tomáš
Jakeš Jakub
Born to be wild 929
4 Škarupa Šimon
Šlesingr Michael
Štětináč a Dlouhé Bidlo 777
5 Černý Michal
Hnulík Michal
Michal a Michal 715
6 Sehnal Štěpán
Tomek Lukáš
RK Troja 672
7 Blanář Jindřich
Chrenka Vojtěch
RK Hodonín 533
8 Martinka Antonín
Martinka Tomáš
RK Hodonín Bratři 532
9 Marek Jan
Müller Aleš
Cvakači 525
10 Ježek Ondřej
Raděj Tomáš
Yes A 511
11 Sehnal Štěpán
Tomek Lukáš
RK Troja ST 350
12 Jelínek Filip
Pospíšil Jaroslav
TR R2 322
12 Cuc Michal
Peška Libor
HANACE rafters 322
14 Medřický Ludvík
Pexa Jakub
RK Troja USK B 301
15 Pexa Jakub
Raška Jan
RK Troja USK 287
15 Marek Jan
Pecháček Filip
RK Letohrad B- 287
17 Moravec Jakub
Šlesingr Michael
Nediskvalifikovattelní II. 277
18 Myslivec Jan
Otruba Lukáš
Kappa 256
18 Plášil Hynek
Štastný Matěj
TR R2 HROM A 256
20 AKV Germany Franz
AKV Germany Robert
Robert and Franz 235
20 Šálek Martin
Švagr Rostislav
Team HANACE plán A 235
22 Krempaský Simon
Kveták Viktor
Slovak Juniors Rafters 224
22 Procházka Martin
Procházka Ondra
Lhoťáci Tepláci 224
24 Cundrla Jaroslav
Pěček Dominik
Yes blues 214
25 Pertl David
Švec Marek
Marek a David 203

R2 - Ž (Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Danišová Terezie
Šulcová Kateřina
Lišky 886
2 Bauerová Lenka
Kocmanová Karolina
RK Troja Móro 844
3 Konečná Ester
Ručková Adéla
Hurikan 809
4 Machutová Iva
Znamenáčková Kristýna
RK Troja IK 599
5 Bundová Simona
Hrdličková Sára
RK Troja SISA 350
5 Kašparová Anna
Mulačová Marta
RK Troja Čóro 350
5 Kašparová Anna
Proksová Eva
RK Troja MidStream 350
8 Krutá Laura
Trsťanová Nina
Slovak Junior Rafters 322
9 Stonová Štěpánka
Šuttová Zita
ŠUST 301
9 Solovicová Petra
Trsťanová Nina
Slovak Junior Rafters 301
11 Kristl Anouk
Žďárská Laura
RK Troja LA 287
12 Kebísková Monika
Lappyová Kristína
SUN sport Raft Team A 266
13 Dugasová Lujza
Hoferová Sabina
SUN sport Raft Team B 256

R2 - Mix (Mix)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Boček Zdeněk
Pospíšilová Jitka
VS Tábor 1337
2 Raděj Tomáš
Šulcová Kateřina
TomCat 875
3 Cundrlová Anička
Raděj Alexandr
TryskoKrysy 865
4 Znamenáček Milan
Znamenáčková Kristýna
RK Šestka 623
5 Kašparová Anna
Walter Jakub
RK Troja Mix 602
6 Danišová Terezie
Ježek Ondřej
JežTerka 546
7 Šantora Jan
Šantorová Barbora
Rychle čistě 533
8 Paloudová Karolína
Švadlena Václav
KV Vlčáci HANACE 350
9 Jelínek Filip
Znamenáčková Kristýna
RK Troja Junior 322
10 Proks Jakub
Proksová Eva
RK Troja Bestie 287
10 Cundrlová Anička
Jakeš Jakub
Kuba a Anče 287
12 Kučerová Veronika
Suchánek Daniel
Team HANACE plán B 277
13 Fajt Tomáš
Znamenáčková Kristýna
RK Šestka 256
13 Štastný Matěj
Žďárská Laura
TR R2 HROM B 256
15 Pejskaři 235
15 Irain Jiří
Irainová Veronika
Iryán - Iryánová 235