Souhrnné žebříčky

2022R4 - Mistrovství republiky
2022R4 - Český pohár
2022R4 - Evropský pohár
2022R4 - Ostatní závody
2022R6 - Mistrovství republiky
2022R6 - Nominace
2022R6 - Evropský pohár
2022R2 - Baraka Cup

R6 - M (Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Haleš Antonín
Irain Jiří
Kolátor Michal
Peška Libor
Šantora Jan
Švadlena Václav
Znamenáček Milan
PRSI Team Mladá Boleslav 1700
2 Hajský Stanislav
Hric Michal
Jelínek Filip
Kabrhel Václav
Kristek Václav
Lisický David
Pospíšil Jaroslav
Šmoldas Michal
TR ZUBR 1695
3 Blanář Jindřich
Chrenka Vojtěch
Janošek Radek
Martinka Antonín
Martinka Tomáš
Skořepa Vojtěch
Švagr Rostislav
RK Hodonín 1609
4 Fajt Tomáš
Krejčí Martin
Marek Jan
Moravec Jakub
Müller Aleš
Pecháček Filip
Škarupa Šimon
Šlesingr Michael
LET-GUN Letohrad M 1466
5 Bartoňová Štěpánka
Černý Michal
Hnulík Michal
Koclířová Adéla
Švec Marek
Tomečková Kateřina
Žák Petr
Jiskra HB 554
6 Páša Jiří
Pexa Jakub
Pražan Milan
Sehnal Štěpán
Šotola Karel
Walter Jakub
Bestie Team Troja 287
7 Kašparová Anna
Koclířová Adéla
Kocmanová Karolina
Pexa Jakub
Veber Jan
RK Troja Mix 277
8 Italy 1 0
8 Holzapfel Gabriel
Holzapfel Merlin
Kargl Tobias
Laugwitz Laurenz
Micheler Peter
Simanowski Rainer
Raft Team Schwaben Augsburg 0
8 Dorner Robert
Knorz Jochen
Moll Johannes
Schütze Michael
Sirch Moritz
Strauß Franz
AKV Raft-Team Germany 0

R6 - Ž (Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Beránková Barbora
Hajzlerová Petra
Háková Jitka
Irain Lernerová Terezie
Pospíšilová Jitka
Sováková Lenka
Šuttová Zita
Bohouš & Spitfire 1700
2 Bauerová Lenka
Čapáková Eliška
Fingrová Zdeňka
Kašparová Anna
Koclířová Adéla
Kocmanová Karolina
Martinková Blanka
Mulačová Marta
RK Troja ženy 1357
3 Bundová Simona
Halašková Petra
Hrdličková Sára
Kristl Anouk
Machutová Iva
Panenková Alena
Sehnalová Marie
Stonová Štěpánka
Kočičky RK Troja 979
4 Horová Klára
Huňková Nikola
Kučerová Veronika
Paloudová Karolína
Smetánková Klára
Zemanová Nika
Znamenáčková Kristýna
RC juniorky HANACE 760
5 Bartoňová Štěpánka
Bayerová Markéta
Hrdličková Sára
Huňková Nikola
Kučerová Veronika
Smetánková Klára
Znamenáčková Kristýna
RC juniorky HANACE B 459
6 Bauerová Lenka
Kratochvílová Michaela
Martinková Blanka
Procházková Pavla
Vacíková Kateřina
Vandasová Lenka
TR Omega Tygříci 350

R6 - U19M (Junioři do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bárnetová Žofie
Fajt Tomáš
Hrabáček Daniel
Jakeš Jakub
Machutová Iva
Pomikálková Daniela
Škarupa Šimon
Znamenáček Tomáš
LET-CI Letohrad 1716
2 Blandová Tereza
Braun Michal
Cundrlová Anička
Raděj Alexandr
Ručková Adéla
Vyroubal Adam
Krysáci YES 1614
3 Beier Alva
Bundová Simona
Němec Radek
Plášil Hynek
Slezák Adam
Šrámek David
Štastný Matěj
Veselý Ondřej
TR HROM 900
4 Doleček Michal
Kubíček Ondřej
Lýko Jakub
Novák Prokop
Palán Šimon
Pecháček Ondřej
LETboys Letohrad 451

R6 - U19Ž (Juniorky do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bundová Simona
Hrdličková Sára
Kristl Anouk
Machutová Iva
Střílková Jana
Znamenáčková Kristýna
Žďárská Laura
RK Troja Juniorky 900
2 Dlesková Kamila
Krejčíková Aneta
Lencová Natálie
Militká Viktorie
Rampasová Evelin
Samšiňáková Barbora
Šimíčková Kateřina
Zetová Zuzana
KV Viking Juniorky 550

R6 - U23M (Junioři do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Drastich Pavel
Ježek Ondřej
Lukáš Jan
Pěček Dominik
Raděj Tomáš
Ručka Vítězslav
Vyroubal Jakub
Youngster YES R6 1800
2 Berka Štěpán
Moravec Jakub
Müller Aleš
Ruffer Matěj
Šlesingr Michael
Štercl Vítek
Urban Daniel
RK Troja Junioři 1150

R6 - U23Ž (Juniorky do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Blandová Tereza
Bodnárová Natálie
Cundrlová Anička
Danišová Terezie
Konečná Ester
Ručková Adéla
Šulcová Kateřina
Zemanová Nika
Pampelišky YES R6 1406
2 Hrdličková Sára
Kristl Anouk
Machutová Iva
Paloudová Karolína
Znamenáčková Kristýna
Žďárská Laura
RK Troja Juniorky 550
3 Blandová Tereza
Bodnárová Natálie
Cundrlová Anička
Danišová Terezie
Ručková Adéla
Šulcová Kateřina
Pampelišky YES 2020 R6 350

R6 - MM (Masters - Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bozděch Zdeněk
Daněk Aleš
Hajský Stanislav
Hric Michal
Lisický David
Netopil Zbyněk
Pospíšil Jaroslav
Šťastný Jan
TR MASTERS A 1723
2 Irain Jiří
Irain st. Jiří
Kolátor Michal
Kysela František
Lerner Luděk
Procházka Martin
Slanina Vladimír
Znamenáček Milan
MB veterán 1712
3 Benhák Jiří
Boček Zdeněk
Krechler Miroslav
Putzer Pavel
Šimánek Robert
Tomek Petr
JEŽEK t.+KAPLICE 1096

R6 - MŽ (Masters - Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Hajzlerová Petra
Halašková Petra
Panenková Alena
Sehnalová Marie
Stonová Štěpánka
Šuttová Zita
Tomečková Kateřina
Kočičky RK Troja 1100