2024R4 - Mistrovství republiky
2024R4 - Český pohár
2024R4 - Nominace
2024R4 - Evropský pohár
2024R4 - Ostatní závody
2024R6 - Český pohár
2024R6 - Nominace
2024R2 - Baraka Cup

R4 - M (Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Irain Jiří
Šantora Jan
Švadlena Václav
Znamenáček Milan
PRSI Team Mladá Boleslav 1481
2 Hric Michal
Jelínek Filip
Kabrhel Václav
Kristek Václav
Lisický David
Pospíšil Jaroslav
TRZUBR 1479
3 Hendrych Tomáš
Jelínek Šimon
Nachtigal Richard
Skořepa Vojtěch
Švagr Rostislav
HANACE rafters A 1232
4 Daněk Aleš
Havlíček Jan
Šťastný Jan
Veselý Petr
Vrzáň Jakub
TR HIKO 1173
5 Irain st. Jiří
Kysela František
Lerner Luděk
Procházka Martin
Slanina Vladimír
MB Team 1170
6 Boček Zdeněk
Pešta Jan
Putzer Pavel
Putzer Petr
Veber Jan
Kaplice A 1154
7 Blanář Jindřich
Panenka Ondřej
Proks Jakub
Sehnal Štěpán
Tomek Lukáš
Urban Daniel
RK Troja 1047
8 Cuc Michal
Jelínek Filip
Pavlík Radek
Peška Libor
Zdráhal Jan
HANACE rafters 964
9 Marek Jan
Moravec Jakub
Müller Aleš
Pecháček Filip
Šlesingr Michael
LET-GUN Letohrad M 879
10 Krejčí Jindřich
Svačina Pavel
Svačina Petr
Vávra Jan
HRT BisBis 378
11 Blanář Jindřich
Chrenka Vojtěch
Janošek Radek
Martinka Antonín
Raft klub Hodonín 375
12 Bluma Michal
Křivánek Tomáš
Mráz Pavel
Páša Jiří
Zatím B 321
13 Černý Michal
Hnulík Michal
Prokop Jan
Vančura Jiří
Jiskra HB B 313
14 Kořínek Vilém
Pátek Vítězslav
Ruffer Matěj
Walter Jakub
RK Troja Junioři 276
15 Černý Michal
Hnulík Michal
Prokop Jan
Švec Vojtěch
Jiskra HB 245
16 Doležalová Lucie
Hrdličková Sára
Klouboučková Ivana
Žďárská Laura
RK Troja Juniorky 182
17 Herda Robin
Sajkó Martin
Weiss Filip
Weiss René
Piráti z Orlové 0
17 Depicolzuane Mattia
Benciollini Carlo
Martini Zeno
Morandi Dario
ITALY 1 Maschile 0

R4 - Ž (Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Horová Klára
Pospíšilová Jitka
Šuttová Zita
Tomečková Kateřina
Valíková Radka
Kočičky Letohrad 1479
2 Hajzlerová Petra
Háková Jitka
Irain Lernerová Terezie
Stonová Štěpánka
MB Bohouš a jeho parta 1404
3 Bundová Simona
Hrdličková Sára
Machutová Iva
Střílková Jana
Znamenáčková Kristýna
Žďárská Laura
RK Troja Juniorky 1379
4 Bauerová Lenka
Fingrová Zdeňka
Kašparová Anna
Kocmanová Karolina
Znamenáčková Šárka
RK Troja – Čoromoro 1138
5 Procházková Pavla
Vacíková Kateřina
Valtrová Zuzana
Vandasová Lenka
TR Omega Tygříci 350
6 Bayerová Markéta
Huňková Nikola
Kučerová Veronika
Zemanová Nika
HANACE TR 266

R4 - U19M (Junioři do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Malinský Petr
Procházka Ondra
Slušný Vojtěch
Znamenáček Tomáš
RK Troja Junioři U19 1173
2 Bek Matyáš
Ruffer Jakub
Slezák Adam
Šrámek David
TR JEWS 1157
3 Fajt Tomáš
Chmelíček Antonín
Jakeš Jakub
Škarupa Šimon
LET-CI Letohrad 1145
4 Baťa Václav
Černý Matyáš
Hovorka Dominik
Konvalinka Štěpán
Pajtina Tomáš
TR Krat 728
5 Lipenský Aleš
Lýko Jakub
Novák Prokop
Palán Šimon
Stejskalová Johana
LETboys Letohrad 445
6 Motýl Viktor
Pertl David
Samšiňáková Barbora
Švec Marek
Vančura Jiří
Zeman Lukáš
Jiskra HB junioři 418
7 Boscia Duccio
Lancellotti Matteo
Liuzzo Lucia
Schettino Giacomo
M&N MOVIMENZO E NATURA A.S.D (ITA) 0

R4 - U19Ž (Juniorky do 19 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Dlesková Kamila
Krejčíková Aneta
Lencová Natálie
Rampasová Evelin
Samšiňáková Barbora
Zetová Zuzana
KV Viking Juniorky 1222
2 Bárnetová Žofie
Peteráčová Viola
Pomikálková Daniela
Stejskalová Johana
LSGirls Letohrad 828
3 Dolečková Bára
Krátká Karolína
Novotná Magdalena
Stejskalová Klára
LET-UŠKY Letohrad 465
4 Conti Alessandra
Gambella Viola
Gazzola Alejandra
Liuzzo Giulia
ITALY 1 Femminile 200

R4 - U23M (Junioři do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Beier Alva
Němec Radek
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
Veselý Ondřej
TR HROM23 1556
2 Drastich Pavel
Ježek Ondřej
Raděj Tomáš
Ručka Vítězslav
Vyroubal Jakub
Youngster YES R4 1516
3 Loun Václav Matěj
Müller Aleš
Pátek Vítězslav
Pechač Jonáš
Rutar Martin
Urban Daniel
RK Troja Junioři 1075
4 Pertl David
Švec Vojtěch
Vančura Jiří
Zeman Lukáš
Jiskra HB 287
5 Balma Matteo
Balma Nicolo
Biava Christian
Guenno Lorenzo
Ivrea Canoa Club (ITA) 0

R4 - U23Ž (Juniorky do 23 let)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Bundová Simona
Hrdličková Sára
Machutová Iva
Střílková Jana
Znamenáčková Kristýna
Žďárská Laura
RK Troja Juniorky 1234
2 Bárnetová Žofie
Pomikálková Daniela
Samšiňáková Barbora
Zetová Zuzana
KV Viking Letohrad 473
3 Dlesková Kamila
Krejčíková Aneta
Lencová Natálie
Rampasová Evelin
KV Viking Juniorky U23 A 322
3 Blandová Tereza
Danišová Terezie
Ručková Adéla
Šulcová Kateřina
Pampelišky YES R4 322
5 Becchelli Elisa
Braggio Viktoria
De Bon Giada
Martini Maria
Rafting Team Verona (ITA) 200

R4 - MM (Masters - Muži)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Irain Jiří
Kolátor Michal
Šantora Jan
Znamenáček Milan
PRSI veterán 1544
2 Hajský Stanislav
Hric Michal
Kabrhel Václav
Lisický David
Pospíšil Jaroslav
Šťastný Jan
TR MASTERS A 1528
3 Irain st. Jiří
Kysela František
Lerner Luděk
Procházka Martin
MB Team 1362
4 Boček Zdeněk
Pešta Jan
Putzer Pavel
Putzer Petr
Kaplice A veterán 1290
5 Bluma Michal
Křivánek Tomáš
Mráz Pavel
Páša Jiří
Svačina Petr
Zatím B veterán 701
6 Krejčí Jindřich
Svačina Pavel
Svačina Petr
Vávra Jan
HRT BisBis Masters 465

R4 - MŽ (Masters - Ženy)


# Jména Název Pts. Výsledky
1 Mrázová Renata
Sehnalová Marie
Stonová Štěpánka
Šuttová Zita
Tomečková Kateřina
Kočičky Letohrad 1222
2 Bauerová Lenka
Hajzlerová Petra
Háková Jitka
Irain Lernerová Terezie
Bohouš a jeho Čoro 534