Výsledky, Roudnice, slalom, Slalom
R4 - M (Muži)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | TR HIKO | DANĚK Aleš HAVLÍČEK Jan PINKAVA Ondřej ŠŤASTNÝ Jan | 3 | 00:02:05.03 | 350 |
2. | Raft klub Hodonín | BLANÁŘ Jindřich CHRENKA Vojtěch MARTINKA Antonín MARTINKA Tomáš | 12 | 00:02:07.64 | 322 |
3. | RK Troja | MEDŘICKÝ Ludvík PROKS Jakub SEHNAL Štěpán TOMEK Lukáš | 6 | 00:02:10.05 | 301 |
4. | PRSI Team Mladá Boleslav | ZNAMENÁČEK Milan ŠVADLENA Václav IRAIN Jiří ŠANTORA Jan | 13 | 00:02:11.47 | 287 |
5. | TRZUBR | HRIC Michal KABRHEL Václav LISICKÝ David POSPÍŠIL Jaroslav | 11 | 00:02:18.07 | 277 |
6. | HRT BisBis | KREJČÍ Jindřich SVAČINA Pavel SVAČINA Petr VÁVRA Jan | 2 | 00:02:23.76 | 266 |
7. | LET-GUN Letohrad M | MAREK Jan MORAVEC Jakub MÜLLER Aleš ŠLESINGR Michael | 8 | 00:02:23.87 | 256 |
8. | Kaplice A | BOČEK Zdeněk PUTZER Pavel PUTZER Petr KOLÁTOR Michal | 9 | 00:02:32.31 | 245 |
9. | Jiskra HB B | PEŠKA Libor ČERNÝ Michal HNULÍK Michal JANOŠEK Radek | 7 | 00:02:41.98 | 235 |
10. | VALMEZ B | HŘÍBEK Jan VOLEK Martin KRYSTEK Václav BAROŇ Petr | 1 | 00:02:44.03 | 0 |
11. | MB Team | IRAIN st. Jiří KYSELA František LERNER Luděk PROCHÁZKA Martin | 10 | 00:02:49.36 | 224 |
12. | 4OH | VÍCHA Lubomír CHUDĚJ Zdeněk KRISTEK Aleš PETR David | 14 | 00:03:05.38 | 0 |
13. | RK Troja Junioři | RUFFER Matěj ŠOTOLA Karel WALTER Jakub BERKA Štěpán | 4 | 00:03:41.46 | 214 |
14. | MB VIP | ZNAMENÁČEK Tomáš ZNAMENÁČKOVÁ Šárka ŠUTTOVÁ Zita PROCHÁZKA Ondra | 100 | 00:06:46.38 | 203 |
R4 - Ž (Ženy)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | Bohouš & Spitfire | BERÁNKOVÁ Barbora HAJZLEROVÁ Petra POSPÍŠILOVÁ Jitka IRAIN Lernerová Terezie | 20 | 00:02:58.20 | 350 |
2. | RK Troja – Čoromoro | BAUEROVÁ Lenka KAŠPAROVÁ Anna KOCMANOVÁ Karolina MULAČOVÁ Marta | 21 | 00:03:00.15 | 322 |
3. | RK Hodonín | ŠUTTOVÁ Zita SOVÁKOVÁ Lenka BLANÁŘOVÁ Martina MARTINKOVÁ Blanka | 15 | 00:03:04.86 | 301 |
4. | Kočičky Letohrad | MRÁZOVÁ Renata HALAŠKOVÁ Petra PANENKOVÁ Alena STONOVÁ Štěpánka | 18 | 00:03:05.24 | 287 |
5. | RK Troja Juniorky | BUNDOVÁ Simona HRDLIČKOVÁ Sára KRISTL Anouk MACHUTOVÁ Iva | 16 | 00:04:02.81 | 277 |
6. | RC juniorky HANACE | ZNAMENÁČKOVÁ Kristýna BAYEROVÁ Markéta KUČEROVÁ Veronika HUŇKOVÁ Nikola | 19 | 00:04:50.85 | 266 |
7. | Jiskra HB | KOCLÍŘOVÁ Adéla BARTOŇOVÁ Štěpánka TOMEČKOVÁ Kateřina ŽĎÁRSKÁ Laura | 17 | 00:05:51.96 | 256 |
R4 - U19M (Junioři do 19 let)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | TR HROM | ŠRÁMEK David BEIER Alva PLÁŠIL Hynek ŠTASTNÝ Matěj | 24 | 00:02:32.10 | 350 |
2. | LET-CI Letohrad | FAJT Tomáš ZNAMENÁČEK Tomáš JAKEŠ Jakub ŠKARUPA Šimon | 26 | 00:02:46.76 | 322 |
3. | Krysáci YES R4 | BRAUN Michal CUNDRLOVÁ Anička RADĚJ Alexandr VYROUBAL Adam | 25 | 00:03:26.59 | 301 |
4. | Jiskra HB junioři | KUBÍČEK Ondřej PERTL David ŠVEC Marek ZEMAN Lukáš | 22 | 00:08:29.89 | 287 |
5. | LETboys Letohrad | LÝKO Jakub NOVÁK Prokop PALÁN Šimon PECHÁČEK Ondřej | 23 | 00:09:32.66 | 277 |
R4 - U19Ž (Juniorky do 19 let)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | RK Troja Juniorky | ZNAMENÁČKOVÁ Kristýna BUNDOVÁ Simona HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva | 28 | 00:02:51.82 | 350 |
2. | LSGirls Letohrad | BÁRNETOVÁ Žofie POMIKÁLKOVÁ Daniela ČADOVÁ Anežka STEJSKALOVÁ Johana | 27 | 00:11:06.11 | 322 |
R4 - U23Ž (Juniorky do 23 let)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | Pampelišky YES R4 | DANIŠOVÁ Terezie KONEČNÁ Ester RUČKOVÁ Adéla ŠULCOVÁ Kateřina | 30 | 00:03:32.58 | 350 |
2. | RC juniorky HANACE | ZNAMENÁČKOVÁ Kristýna BAYEROVÁ Markéta KUČEROVÁ Veronika SMETÁNKOVÁ Klára | 29 | 00:00:00.00 | 0 |
R4 - U23M (Junioři do 23 let)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | Youngster YES R4 | DRASTICH Pavel RADĚJ Tomáš RUČKA Vítězslav VYROUBAL Jakub | 33 | 00:02:16.53 | 350 |
2. | LET-GUN Letohrad | FAJT Tomáš JAKEŠ Jakub ŠKARUPA Šimon ŠLESINGR Michael | 32 | 00:02:44.03 | 322 |
3. | RK Troja Junioři | MORAVEC Jakub MÜLLER Aleš RUFFER Matěj URBAN Daniel | 31 | 00:02:45.30 | 301 |
R4 - MŽ (Masters - Ženy)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | Kočičky Letohrad | MRÁZOVÁ Renata HALAŠKOVÁ Petra PANENKOVÁ Alena STONOVÁ Štěpánka | 34 | 00:02:49.22 | 350 |
R4 - MM (Masters - Muži)
Pořadí | Posádka | Jméno | St.č. | Čas | Body |
1. | TR MASTERS A | HAJSKÝ Stanislav HRIC Michal POSPÍŠIL Jaroslav ŠŤASTNÝ Jan | 35 | 00:02:08.83 | 350 |
2. | MB Team | IRAIN st. Jiří KYSELA František LERNER Luděk PROCHÁZKA Martin | 36 | 00:02:22.67 | 322 |
3. | HRT BisBis Masters | HÁJEK Martin SVAČINA Pavel SVAČINA Petr VÁVRA Jan | 37 | 00:02:25.63 | 301 |
4. | Kaplice A veterán | KREJČÍ Jindřich BOČEK Zdeněk PUTZER Pavel PUTZER Petr | 38 | 00:02:26.74 | 287 |
5. | PRSI veterán | ZNAMENÁČEK Milan ZNAMENÁČKOVÁ Šárka IRAIN Jiří KOLÁTOR Michal | 39 | 00:02:41.85 | 277 |