Přihlášky

Konec první registrace: 09.06.2019 00:00
Prezentace: 13.06.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
20R4 - M09:00:006009:45:0060Český pohár
8R4 - Ž09:24:006010:09:0060Český pohár
3R4 - U19M10:25:006011:10:0060Český pohár
2R4 - U19Ž10:29:006011:14:0060Český pohár
4R4 - U23M10:33:006011:18:0060Český pohár
2R4 - U23Ž10:45:006011:30:0060Český pohár
8R4 - MM10:47:006011:32:0060Český pohár
1R4 - MŽ10:56:006011:41:0060Český pohár
5R6 - M12:05:006012:50:0060Mistrovství republiky, Nominace
3R6 - Ž12:10:006012:55:0060Mistrovství republiky, Nominace
2R6 - U19M12:12:006012:57:0060Mistrovství republiky, Nominace
3R6 - U23M12:24:006013:09:0060Mistrovství republiky, Nominace
2R6 - MM12:28:006013:13:0060Mistrovství republiky, Nominace
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Radeček team
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:00:0009:45:0012.06.
2YES-meni 2
Raft team Jeseník, z.s.09:01:0009:46:0010.06.
4RK Hodonín - B
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:02:0009:47:0009.06.
6Triton DM
RK Triton V109:03:0009:48:0006.06.
7Hájos Racing Team
RK Stan09:04:0009:49:0005.06.
8Zatím B
RK Stan09:05:0009:50:0005.06.
9skauti
RK Stan09:06:0009:51:0011.06.
10Polpur Turnov
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.09:07:0009:52:0007.06.
11Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:08:0009:53:0009.06.
12Manager team
RK Stan09:09:0009:54:0007.06.
13KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:10:0009:55:0003.06.
14Ježek Team
RSKO Jihlava09:11:0009:56:0005.06.
15MB Team
KV Viking09:12:0009:57:0011.06.
16Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod09:13:0009:58:0006.06.
17Kaplice A
SK Kaplice09:14:0009:59:0009.06.
18RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:15:0010:00:0005.06.
19HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:16:0010:01:0009.06.
20TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:17:0010:02:0008.06.
21TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:18:0010:03:0008.06.
22PRSI Team
KV Viking09:19:0010:04:0011.06.
R4 - Ž
25TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:24:0010:09:0009.06.
26RK Troja Šelmy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:25:0010:10:0005.06.
27Spitfire
SK VLTAVA09:26:0010:11:0011.06.
28Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:27:0010:12:0005.06.
29TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR09:28:0010:13:0012.06.
30MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:29:0010:14:0011.06.
31RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:30:0010:15:0005.06.
32TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:31:0010:16:0008.06.
R4 - U19M
35YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.10:25:0011:10:0027.05.
36Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:26:0011:11:0027.05.
37Jen tak :-) Morava
Klub vodáků Rajhrad10:27:0011:12:0014.06.
R4 - U19Ž
39Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.10:29:0011:14:0027.05.
40LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:30:0011:15:0026.05.
R4 - U23M
43LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:33:0011:18:0026.05.
44RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:34:0011:19:0005.06.
45LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:35:0011:20:0026.05.
46AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:36:0011:21:0009.06.
R4 - U23Ž
49RK Troja Šelmy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:45:0011:30:0005.06.
50TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:46:0011:31:0009.06.
R4 - MM
52Kaplice A veterán
SK Kaplice10:47:0011:32:0009.06.
53Triton DV
RK Triton V110:48:0011:33:0006.06.
54Zatím B veterán
RK Stan10:49:0011:34:0005.06.
55Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.10:50:0011:35:0009.06.
56Hájos Racing Team Masters
RK Stan10:51:0011:36:0005.06.
57MB Team
KV Viking10:52:0011:37:0011.06.
58JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:53:0011:38:0005.06.
59TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:54:0011:39:0008.06.
R4 - MŽ
61Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:56:0011:41:0010.06.
R6 - M
62TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR12:05:0012:50:0008.06.
63Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod12:06:0012:51:0006.06.
64TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR12:07:0012:52:0008.06.
65Bestie Team Troja
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:08:0012:53:0007.06.
66HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:09:0012:54:0009.06.
R6 - Ž
67Trojský výběr
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:10:0012:55:0014.06.
68TR Omega Čóro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:11:0012:56:0010.06.
69MB Bohouš a jeho parta
KV Viking12:12:0012:57:0011.06.
R6 - U19M
70YES Gang R6
Raft team Jeseník, z.s.12:12:0012:57:0027.05.
71Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.12:13:0012:58:0027.05.
R6 - U23M
72RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:24:0013:09:0005.06.
73LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:25:0013:10:0026.05.
74TR HANACE junior
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:26:0013:11:0009.06.
R6 - MM
76JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava12:28:0013:13:0005.06.
77TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR12:29:0013:14:0008.06.