Přihlášky

Konec první registrace: 16.06.2019 00:00
Prezentace: 20.06.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
19R4 - M10:30:009011:16:3090Český pohár, Evropský pohár
7R4 - Ž10:58:309011:45:0090Český pohár, Evropský pohár
4R4 - U23M11:09:009011:55:3090Český pohár
1R4 - U23Ž11:15:009012:01:3090Český pohár
8R4 - MM14:30:009014:50:0090Český pohár
0R4 - MŽ14:42:009015:02:0090Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
5Triton DM
RK Triton V110:30:0011:16:3021.06.
6Fortuna Kolín
SK Fortuna Kolín, z.s.10:31:3011:18:0016.06.
7Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod10:33:0011:19:3016.06.
8Zatím B
RK Stan10:34:3011:21:0005.06.
9Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.10:36:0011:22:3016.06.
11KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.10:37:3011:24:0003.06.
12Manager team
RK Stan10:39:0011:25:3017.06.
13Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR10:40:3011:27:0017.06.
14Ježek Team
RSKO Jihlava10:42:0011:28:3013.06.
15Kaplice A
SK Kaplice10:43:3011:30:0017.06.
16MB Team
KV Viking10:45:0011:31:3017.06.
17HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:46:3011:33:0009.06.
18RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:48:0011:34:3017.06.
19TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR10:49:3011:36:0008.06.
20TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:51:0011:37:3008.06.
21PRSI Team
KV Viking10:52:3011:39:0014.06.
22Hájos Racing Team
RK Stan10:54:0011:40:3017.06.
23Radeček team
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:55:3011:42:0017.06.
24LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:57:0011:43:3019.06.
R4 - Ž
30TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR10:58:3011:45:0012.06.
31TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:00:0011:46:3009.06.
32Spitfire
SK VLTAVA11:01:3011:48:0017.06.
33Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:03:0011:49:3018.06.
34MB Bohouš a jeho parta
KV Viking11:04:3011:51:0014.06.
35RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:06:0011:52:3017.06.
36TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:07:3011:54:0008.06.
R4 - U23M
42LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:09:0011:55:3026.05.
43RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:10:3011:57:0018.06.
44LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:12:0011:58:3026.05.
45
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:13:3012:00:0017.06.
R4 - U23Ž
51TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:15:0012:01:3009.06.
R4 - MM
57Triton DV
RK Triton V114:30:0014:50:0016.06.
58Kaplice A veterán
SK Kaplice14:31:3014:51:3017.06.
59Zatím B veterán
RK Stan14:33:0014:53:0005.06.
60Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.14:34:3014:54:3016.06.
61Hájos Racing Team Masters
RK Stan14:36:0014:56:0003.05.
62MB Team
KV Viking14:37:3014:57:3017.06.
63JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava14:39:0014:59:0013.06.
64TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR14:40:3015:00:3008.06.