Přihlášky

Konec první registrace: 16.06.2019 00:00
Prezentace: 20.06.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
19R4 - M09:30:006010:25:0060Český pohár, Evropský pohár
7R4 - Ž09:50:006010:44:0060Český pohár, Evropský pohár
4R4 - U23M10:00:006010:51:0060Český pohár
1R4 - U23Ž10:06:006010:55:0060Český pohár
8R4 - MM10:07:006010:56:0060Český pohár
0R4 - MŽ10:15:006011:04:0060Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
4Hájos Junior
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:30:0010:25:0021.06.
5Triton DM
RK Triton V109:31:0010:26:0021.06.
6Fortuna Kolín
SK Fortuna Kolín, z.s.09:32:0010:27:0016.06.
7Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod09:33:0010:28:0016.06.
8Zatím B
RK Stan09:34:0010:29:0005.06.
9Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:35:0010:30:0016.06.
11KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:36:0010:31:0003.06.
12Manager team
RK Stan09:37:0010:32:0017.06.
13Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:38:0010:33:0017.06.
14Ježek Team
RSKO Jihlava09:39:0010:34:0013.06.
15Kaplice A
SK Kaplice09:40:0010:35:0017.06.
16MB Team
KV Viking09:41:0010:36:0017.06.
17HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:42:0010:37:0009.06.
18RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:43:0010:38:0017.06.
19TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:44:0010:39:0008.06.
20TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:45:0010:40:0008.06.
21PRSI Team
KV Viking09:46:0010:41:0014.06.
22Hájos Racing Team
RK Stan09:47:0010:42:0017.06.
23Radeček team
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:48:0010:43:0017.06.
R4 - Ž
30TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR09:50:0010:44:0012.06.
31TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:51:0010:45:0009.06.
32Spitfire
SK VLTAVA09:52:0010:46:0017.06.
33Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:53:0010:47:0018.06.
34MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:54:0010:48:0014.06.
35RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:55:0010:49:0017.06.
36TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:56:0010:50:0008.06.
R4 - U23M
42LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:00:0010:51:0026.05.
43RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:01:0010:52:0018.06.
44LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:02:0010:53:0026.05.
45AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:03:0010:54:0017.06.
R4 - U23Ž
51TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:06:0010:55:0009.06.
R4 - MM
57Triton DV
RK Triton V110:07:0010:56:0016.06.
58Kaplice A veterán
SK Kaplice10:08:0010:57:0017.06.
59Zatím B veterán
RK Stan10:09:0010:58:0005.06.
60Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.10:10:0010:59:0016.06.
61Hájos Racing Team Masters
RK Stan10:11:0011:00:0003.05.
62MB Team
KV Viking10:12:0011:01:0017.06.
63JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:13:0011:02:0013.06.
64TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:14:0011:03:0008.06.