Přihlášky

Konec první registrace: 19.08.2019 00:00
Prezentace: 21.08.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
4R4 - MM11:00:0060Český pohár, Evropský pohár
7R4 - Ž11:30:0060Český pohár, Evropský pohár
4R4 - U23M11:38:0060Český pohár, Evropský pohár
2R4 - U19M11:43:0060Český pohár, Evropský pohár
1R4 - U23Ž11:46:0060Český pohár, Evropský pohár
2R4 - U19Ž11:48:0060Český pohár, Evropský pohár
15R4 - M15:30:0060Český pohár, Evropský pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - MM
1Triton E Masters
RK Triton V111:00:0012.08.
2MB Team
KV Viking11:01:0018.08.
3JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava11:02:0015.08.
4TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR11:03:0019.08.
R4 - Ž
10TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:30:0018.08.
11Spitfire
SK VLTAVA11:31:0005.08.
12Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:32:0017.08.
13TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR11:33:0019.08.
14MB Bohouš a jeho parta
KV Viking11:34:0016.08.
15RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:35:0017.08.
16TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:36:0011.08.
R4 - U23M
18Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:38:0017.08.
19RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:39:0017.08.
20AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:40:0018.08.
21LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:41:0020.07.
R4 - U19M
23YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.11:43:0005.08.
24Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:44:0005.08.
R4 - U23Ž
26TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:46:0018.08.
R4 - U19Ž
28LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:48:0005.08.
29Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.11:49:0005.08.
R4 - M
40Masters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:30:0022.08.
41Triton EM
RK Triton V115:31:0013.08.
42RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:32:0017.08.
43Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod15:33:0017.08.
44Ježek Team
RSKO Jihlava15:34:0015.08.
45Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR15:35:0020.08.
46Kaplice A
SK Kaplice15:36:0016.08.
47MB Team
KV Viking15:37:0017.08.
48HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.15:38:0018.08.
49TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR15:39:0019.08.
50RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:40:0017.08.
51TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR15:41:0019.08.
52PRSI Team
KV Viking15:42:0016.08.
53SOGGLE from Germany
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:43:0002.08.
54Japan raft team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:44:0002.08.