Přihlášky

Konec první registrace: 02.09.2019 00:00
Prezentace: 04.09.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
22R4 - M09:30:009010:30:0090Český pohár
11R4 - Ž10:09:009011:09:0090Český pohár
9R4 - MM11:45:009012:30:0090Český pohár
2R4 - MŽ11:58:309012:43:3090Český pohár
3R4 - U23M12:01:309012:46:3090Český pohár
2R4 - U23Ž12:06:009012:51:0090Český pohár
3R4 - U19M12:09:009012:54:0090Český pohár
2R4 - U19Ž12:13:309012:58:3090Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
0Hájos Racing Team
RK Stan09:30:0010:30:0006.09.
1RK Fortuna BA
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:31:3010:31:3006.09.
2Desperados BA
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:33:0010:33:0006.09.
3Yes muži
Raft team Jeseník, z.s.09:34:3010:34:3002.09.
4Triton EM
RK Triton V109:36:0010:36:0028.08.
5Denisove dievčatá
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:37:3010:37:3006.09.
6Katamarán
KV Katamarán PK09:39:0010:39:0028.08.
7skauti
RK Stan09:40:3010:40:3002.09.
8RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:42:0010:42:0026.08.
9LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:43:3010:43:3026.08.
10Zatím B
RK Stan09:45:0010:45:0002.09.
11Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:46:3010:46:3001.09.
12Manager team
RK Stan09:48:0010:48:0002.09.
13Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod09:49:3010:49:3002.09.
14Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:51:0010:51:0002.09.
15Kaplice A
SK Kaplice09:52:3010:52:3016.08.
16MB Team
KV Viking09:54:0010:54:0001.09.
17Ježek Team
RSKO Jihlava09:55:3010:55:3026.08.
18HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:57:0010:57:0002.09.
19RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:58:3010:58:3025.08.
20PRSI Team
KV Viking10:00:0011:00:0016.08.
21TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:01:3011:01:3025.08.
R4 - Ž
22TR DAKS juniorky
Nesprávný počet členů posádky.
Vodácký klub, p.s SVoČR10:09:0011:09:0002.09.
23TR OMEGA 2
Nesprávný počet členů posádky.
Vodácký klub, p.s SVoČR10:10:3011:10:3003.09.
24SUN sport Raft Team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky10:12:0011:12:0005.09.
25Mistral Women
Neregistrované posádky10:13:3011:13:3005.09.
26Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:15:0011:15:0002.09.
27Spitfire
SK VLTAVA10:16:3011:16:3001.09.
28Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:18:0011:18:0025.08.
29TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR10:19:3011:19:3030.08.
30MB Bohouš a jeho parta
KV Viking10:21:0011:21:0016.08.
31RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:22:3011:22:3001.09.
32TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR10:24:0011:24:0030.08.
R4 - MM
33Katamarán VET
KV Katamarán PK11:45:0012:30:0028.08.
34Triton EV
RK Triton V111:46:3012:31:3028.08.
35Zatím B veterán
RK Stan11:48:0012:33:0002.09.
36Kaplice A veterán
SK Kaplice11:49:3012:34:3016.08.
37Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.11:51:0012:36:0001.09.
38MB Team
KV Viking11:52:3012:37:3001.09.
39Hájos Racing Team Masters
RK Stan11:54:0012:39:0031.07.
40JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava11:55:3012:40:3026.08.
41TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR11:57:0012:42:0030.08.
R4 - MŽ
42Mistral Tatran Ladies
Neregistrované posádky11:58:3012:43:3022.07.
43Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:00:0012:45:0002.09.
R4 - U23M
44Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky12:01:3012:46:3006.09.
45RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:03:0012:48:0025.08.
46LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:04:3012:49:3005.08.
R4 - U23Ž
47TR DAKS juniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR12:06:0012:51:0026.08.
48LET-UŠKY Letohrad U23
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:07:3012:52:3026.08.
R4 - U19M
49AC Rafting Team Bula 2
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:09:0012:54:0005.09.
50YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.12:10:3012:55:3005.08.
51Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.12:12:0012:57:0005.08.
R4 - U19Ž
52LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:13:3012:58:3005.08.
53Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.12:15:0013:00:0005.08.