Přihlášky

Konec první registrace: 02.09.2019 00:00
Prezentace: 04.09.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
21R4 - M15:30:004516:00:0045Český pohár
11R4 - Ž15:50:154516:20:1545Český pohár
9R4 - MM16:30:004517:00:0045Český pohár
2R4 - MŽ16:36:454517:06:4545Český pohár
3R4 - U23M16:38:154517:08:1545Český pohár
2R4 - U23Ž16:40:304517:10:3045Český pohár
4R4 - U19M16:42:004517:12:0045Český pohár
2R4 - U19Ž16:44:154517:14:1545Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1RK Fortuna BA
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:30:0016:00:0006.09.
2Desperados BA
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:30:4516:00:4506.09.
3Yes muži
Raft team Jeseník, z.s.15:31:3016:01:3002.09.
4Triton EM
RK Triton V115:32:1516:02:1528.08.
5Denisove dievčatá
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:33:0016:03:0006.09.
6Katamarán
KV Katamarán PK15:33:4516:03:4528.08.
7skauti
RK Stan15:34:3016:04:3002.09.
8RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:35:1516:05:1526.08.
9LETGUN Letohrad M - sprint
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky15:36:0016:06:0006.09.
10Zatím B
RK Stan15:36:4516:06:4502.09.
11Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.15:37:3016:07:3001.09.
12Manager team
RK Stan15:38:1516:08:1502.09.
13Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod15:39:0016:09:0002.09.
14Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR15:39:4516:09:4502.09.
15Kaplice A
SK Kaplice15:40:3016:10:3016.08.
16MB Team
KV Viking15:41:1516:11:1501.09.
17Ježek Team
RSKO Jihlava15:42:0016:12:0026.08.
18HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.15:42:4516:12:4502.09.
19RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:43:3016:13:3025.08.
20PRSI Team
KV Viking15:44:1516:14:1516.08.
21TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR15:45:0016:15:0025.08.
R4 - Ž
22TR DAKS juniorky
Nesprávný počet členů posádky.
Vodácký klub, p.s SVoČR15:50:1516:20:1502.09.
23TR OMEGA 2
Nesprávný počet členů posádky.
Vodácký klub, p.s SVoČR15:51:0016:21:0003.09.
24SUN sport Raft Team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:51:4516:21:4505.09.
25Mistral Women
Neregistrované posádky15:52:3016:22:3022.07.
26Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:53:1516:23:1502.09.
27Spitfire
SK VLTAVA15:54:0016:24:0001.09.
28Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:54:4516:24:4525.08.
29TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR15:55:3016:25:3030.08.
30MB Bohouš a jeho parta
KV Viking15:56:1516:26:1516.08.
31RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:57:0016:27:0001.09.
32TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR15:57:4516:27:4530.08.
R4 - MM
33Katamarán VET
KV Katamarán PK16:30:0017:00:0028.08.
34Triton EV
Nesprávný počet členů posádky.
RK Triton V116:30:4517:00:4528.08.
35Zatím B veterán
RK Stan16:31:3017:01:3002.09.
36Kaplice A veterán
SK Kaplice16:32:1517:02:1516.08.
37Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.16:33:0017:03:0001.09.
38MB Team
KV Viking16:33:4517:03:4501.09.
39Hájos Racing Team Masters
RK Stan16:34:3017:04:3031.07.
40JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava16:35:1517:05:1526.08.
41TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR16:36:0017:06:0030.08.
R4 - MŽ
42Mistral Tatran Ladies
Neregistrované posádky16:36:4517:06:4522.07.
43Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:37:3017:07:3002.09.
R4 - U23M
44Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky16:38:1517:08:1506.09.
45RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:39:0017:09:0025.08.
46LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:39:4517:09:4505.08.
R4 - U23Ž
47TR DAKS juniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR16:40:3017:10:3026.08.
48LET-UŠKY Letohrad U23 sprint
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:41:1517:11:1506.09.
R4 - U19M
0LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek00:00:0000:00:0006.09.
49AC Rafting Team Bula 2
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.16:42:0017:12:0005.09.
50YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.16:42:4517:12:4505.08.
51Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.16:43:3017:13:3005.08.
R4 - U19Ž
52LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:44:1517:14:1505.08.
53Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.16:45:0017:15:0005.08.