Přihlášky

Konec první registrace: 25.08.2019 00:00
Prezentace: 25.08.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
21R4 - M10:30:009012:00:0090Český pohár, Mistrovství republiky
7R4 - Ž11:03:009012:33:0090Český pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U19M11:15:009012:45:0090Český pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U19Ž11:19:309012:49:3090Český pohár, Mistrovství republiky
6R4 - U23M11:24:009012:54:0090Český pohár, Mistrovství republiky
3R4 - U23Ž11:34:309013:04:3090Český pohár, Mistrovství republiky
8R4 - MM11:40:309013:10:3090Český pohár, Mistrovství republiky
1R4 - MŽ11:54:009013:24:0090Český pohár, Mistrovství republiky
6R6 - M14:00:009014:30:0090Evropský pohár, Nominace
3R6 - Ž14:10:309014:40:3090Evropský pohár, Nominace
2R6 - U19M14:16:309014:46:3090Evropský pohár, Nominace
2R6 - U23M14:21:009014:51:0090Evropský pohár, Nominace
1R6 - MM14:25:309014:55:3090Evropský pohár, Nominace
0R6 - MŽ15:00:00000:00:000Evropský pohár, Nominace
0R6 - U19Ž15:00:00000:00:000Evropský pohár, Nominace
0R6 - U23Ž15:00:00000:00:000Evropský pohár, Nominace
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
2Japan raft team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky10:30:0012:00:0002.08.
3Hastrman
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Klub Hastrman Karlovy Vary- spolek10:31:3012:01:3024.08.
4Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod10:33:0012:03:0026.08.
5LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:34:3012:04:3026.08.
6RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:36:0012:06:0026.08.
7Polpur Turnov
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.10:37:3012:07:3025.08.
8Hájos Racing Team
RK Stan10:39:0012:09:0031.07.
9Triton DM
RK Triton V110:40:3012:10:3021.08.
10Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.10:42:0012:12:0024.08.
11KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.10:43:3012:13:3028.08.
12Manager team
RK Stan10:45:0012:15:0015.08.
13Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod10:46:3012:16:3026.08.
14Ježek Team
RSKO Jihlava10:48:0012:18:0018.08.
15Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR10:49:3012:19:3020.08.
16Kaplice A
SK Kaplice10:51:0012:21:0016.08.
17MB Team
KV Viking10:52:3012:22:3017.08.
18HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:54:0012:24:0026.08.
19TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR10:55:3012:25:3026.08.
20RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:57:0012:27:0025.08.
21PRSI Team
KV Viking10:58:3012:28:3016.08.
22TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR11:00:0012:30:0023.08.
R4 - Ž
24Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:03:0012:33:0027.08.
25Spitfire
SK VLTAVA11:04:3012:34:3026.08.
26Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:06:0012:36:0025.08.
27TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR11:07:3012:37:3023.08.
28MB Bohouš a jeho parta
KV Viking11:09:0012:39:0016.08.
29RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:10:3012:40:3025.08.
30TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:12:0012:42:0021.08.
R4 - U19M
32YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.11:15:0012:45:0005.08.
33Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:16:3012:46:3005.08.
R4 - U19Ž
35LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:19:3012:49:3005.08.
36Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.11:21:0012:51:0005.08.
R4 - U23M
38TRHANACE
Nesprávný počet členů posádky.
Vodácký klub, p.s SVoČR11:24:0012:54:0023.08.
39Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:25:3012:55:3026.08.
40LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:27:0012:57:0005.08.
41RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:28:3012:58:3025.08.
42LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:30:0013:00:0005.08.
43AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:31:3013:01:3018.08.
R4 - U23Ž
45TR DAKS juniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR11:34:3013:04:3026.08.
46LET-UŠKY Letohrad U23
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:36:0013:06:0026.08.
47TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:37:3013:07:3028.08.
R4 - MM
49Manager team veterán
RK Stan11:40:3013:10:3015.08.
50Kaplice A veterán
SK Kaplice11:42:0013:12:0016.08.
51Triton EV
RK Triton V111:43:3013:13:3021.08.
52Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.11:45:0013:15:0024.08.
53Hájos Racing Team Masters
RK Stan11:46:3013:16:3031.07.
54MB Team
KV Viking11:48:0013:18:0018.08.
55JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava11:49:3013:19:3026.08.
56TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR11:51:0013:21:0023.08.
R4 - MŽ
58Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:54:0013:24:0027.08.
R6 - M
60HPPCC Rafting
Neregistrované posádky14:00:0014:30:0027.08.
61Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod14:01:3014:31:3026.08.
62Bestie Team Troja
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:03:0014:33:0025.08.
63HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:04:3014:34:3026.08.
64TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR14:06:0014:36:0025.08.
65Japan raft team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky14:07:3014:37:3002.08.
R6 - Ž
67Pozdní sběr
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:10:3014:40:3025.08.
68MB Bohouš a jeho parta
KV Viking14:12:0014:42:0026.08.
69TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR14:13:3014:43:3026.08.
R6 - U19M
71YES Gang R6
Raft team Jeseník, z.s.14:16:3014:46:3006.08.
72Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.14:18:0014:48:0005.08.
R6 - U23M
74LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:21:0014:51:0005.08.
75TR HANACE junior
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:22:3014:52:3018.08.
R6 - MM
77JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava14:25:3014:55:3018.08.