Přihlášky

Konec první registrace: 25.08.2019 00:00
Prezentace: 25.08.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
20R4 - M09:30:006010:35:0060
7R4 - Ž09:52:006010:57:0060
2R4 - U19M10:01:006011:06:0060
2R4 - U19Ž10:05:006011:10:0060
5R4 - U23M10:09:006011:14:0060
3R4 - U23Ž10:16:006011:21:0060
8R4 - MM10:21:006011:26:0060
1R4 - MŽ10:31:006011:36:0060
6R6 - M12:05:006012:35:0060
3R6 - Ž12:13:006012:43:0060
2R6 - U19M12:18:006012:48:0060
2R6 - U23M12:22:006012:52:0060
1R6 - MM12:26:006012:56:0060
0R6 - MŽ15:00:00000:00:000
0R6 - U19Ž15:00:00000:00:000
0R6 - U23Ž15:00:00000:00:000
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
2Japan raft team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:30:0010:35:0002.08.
3Hastrman
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Klub Hastrman Karlovy Vary- spolek09:31:0010:36:0024.08.
4Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod09:32:0010:37:0026.08.
6RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:33:0010:38:0026.08.
7Polpur Turnov
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.09:34:0010:39:0025.08.
8Hájos Racing Team
RK Stan09:35:0010:40:0031.07.
9Triton DM
RK Triton V109:36:0010:41:0021.08.
10Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:37:0010:42:0024.08.
11KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:38:0010:43:0028.08.
12Manager team
RK Stan09:39:0010:44:0015.08.
13Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod09:40:0010:45:0026.08.
14Ježek Team
RSKO Jihlava09:41:0010:46:0018.08.
15Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:42:0010:47:0020.08.
16Kaplice A
SK Kaplice09:43:0010:48:0016.08.
17MB Team
KV Viking09:44:0010:49:0017.08.
18HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:45:0010:50:0026.08.
19TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:46:0010:51:0019.08.
20RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:47:0010:52:0025.08.
21PRSI Team
KV Viking09:48:0010:53:0016.08.
22TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:49:0010:54:0023.08.
R4 - Ž
24Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:52:0010:57:0027.08.
25Spitfire
SK VLTAVA09:53:0010:58:0026.08.
26Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:54:0010:59:0025.08.
27TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR09:55:0011:00:0023.08.
28MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:56:0011:01:0016.08.
29RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:57:0011:02:0025.08.
30TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:58:0011:03:0021.08.
R4 - U19M
32YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.10:01:0011:06:0005.08.
33Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:02:0011:07:0005.08.
R4 - U19Ž
35LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:05:0011:10:0005.08.
36Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.10:06:0011:11:0005.08.
R4 - U23M
39Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod10:09:0011:14:0026.08.
40LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:10:0011:15:0005.08.
41RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:11:0011:16:0025.08.
42LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:12:0011:17:0005.08.
43AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:13:0011:18:0018.08.
R4 - U23Ž
45TR DAKS juniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR10:16:0011:21:0026.08.
46LET-UŠKY Letohrad U23
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:17:0011:22:0026.08.
47TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:18:0011:23:0028.08.
R4 - MM
49Manager team veterán
RK Stan10:21:0011:26:0015.08.
50Kaplice A veterán
SK Kaplice10:22:0011:27:0016.08.
51Triton EV
RK Triton V110:23:0011:28:0021.08.
52Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.10:24:0011:29:0024.08.
53Hájos Racing Team Masters
RK Stan10:25:0011:30:0031.07.
54MB Team
KV Viking10:26:0011:31:0018.08.
55JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:27:0011:32:0026.08.
56TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:28:0011:33:0023.08.
R4 - MŽ
58Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:31:0011:36:0027.08.
R6 - M
60HPPCC Rafting
Neregistrované posádky12:05:0012:35:0027.08.
61Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod12:06:0012:36:0026.08.
62Bestie Team Troja
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:07:0012:37:0025.08.
63HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:08:0012:38:0026.08.
64TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR12:09:0012:39:0025.08.
65Japan raft team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky12:10:0012:40:0002.08.
R6 - Ž
67Pozdní sběr
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:13:0012:43:0025.08.
68MB Bohouš a jeho parta
KV Viking12:14:0012:44:0026.08.
69TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR12:15:0012:45:0026.08.
R6 - U19M
71YES Gang R6
Raft team Jeseník, z.s.12:18:0012:48:0006.08.
72Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.12:19:0012:49:0005.08.
R6 - U23M
74LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:22:0012:52:0005.08.
75TR HANACE junior
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:23:0012:53:0018.08.
R6 - MM
77JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava12:26:0012:56:0018.08.