Přihlášky

Konec první registrace: 14.06.2020 00:00
Prezentace: 21.06.2020 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
11R4 - M13:00:0060Český pohár
5R4 - Ž13:11:0060Český pohár
4R4 - U23M13:16:0060Český pohár
1R4 - U23Ž13:20:0060Český pohár
2R4 - U19M13:21:0060Český pohár
0R4 - U19Ž13:23:0060Český pohár
6R4 - MM13:23:0060Český pohár
0R4 - MŽ13:29:0060Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
11TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:00:0014.06.
1F4
Neregistrované posádky13:01:0018.06.
2RK Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:02:0010.06.
3Triton
RK Triton V113:03:0009.06.
4Manager team
RK Stan13:04:0014.06.
5Kaplice A
SK Kaplice13:05:0010.06.
6Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod13:06:0012.06.
7Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR13:07:0014.06.
8HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:08:0014.06.
9PRSI Team
KV Viking13:09:0009.06.
10RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:10:0012.06.
R4 - Ž
12AC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:11:0014.06.
13RK Troja Baywatch
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:12:0012.06.
14RK Troja Šelmy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:13:0012.06.
15Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:14:0009.06.
16RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:15:0012.06.
R4 - U23M
17TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:16:0014.06.
18RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:17:0012.06.
19LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:18:0010.06.
20AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:19:0014.06.
R4 - U23Ž
21TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:20:0014.06.
R4 - U19M
22Gang YES 2020
Raft team Jeseník, z.s.13:21:0011.06.
23Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.13:22:0011.06.
R4 - MM
24ŽÍLA
Neregistrované posádky13:23:0018.06.
25MB Team
KV Viking13:24:0011.06.
26Hájos Racing Team Masters
RK Stan13:25:0010.06.
27JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava13:26:0011.06.
28TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR13:27:0014.06.
29Kočičky veteráni
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:28:0021.06.