Přihlášky

Konec první registrace: 18.08.2020 00:00
Prezentace: 21.08.2020 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
21R4 - M13:00:009014:30:0090Český pohár
7R4 - Ž13:31:309015:01:3090Český pohár
4R4 - U19M13:42:009015:12:0090Český pohár
0R4 - U19Ž13:48:009015:18:0090Český pohár
8R4 - MM13:48:009015:18:0090Český pohár
4R4 - U23M14:00:009015:30:0090Český pohár
2R4 - U23Ž14:06:009015:36:0090Český pohár
1R4 - MŽ14:09:009015:39:0090Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Raft Team AKV Germany
Neregistrované posádky13:00:0014:30:0018.08.
3Kappa
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.13:01:3014:31:3018.08.
4TR HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:03:0014:33:0017.08.
5Triton M
RK Triton V113:04:3014:34:3013.08.
6Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod13:06:0014:36:0013.08.
7LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:07:3014:37:3016.08.
8RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:09:0014:39:0017.08.
9Zatím B
RK Stan13:10:3014:40:3016.08.
10Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.13:12:0014:42:0016.08.
11Hájos Racing Team
RK Stan13:13:3014:43:3016.08.
12MB Team
KV Viking13:15:0014:45:0012.08.
13Ježek Team
RSKO Jihlava13:16:3014:46:3014.08.
14TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR13:18:0014:48:0015.08.
15Manager team
RK Stan13:19:3014:49:3013.08.
16RK Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:21:0014:51:0016.08.
17Kaplice A
SK Kaplice13:22:3014:52:3012.08.
18Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod13:24:0014:54:0013.08.
19RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:25:3014:55:3017.08.
20TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:27:0014:57:0016.08.
21PRSI Team
KV Viking13:28:3014:58:3011.08.
2Raft Team AKV Germany II.
Neregistrované posádky13:30:0015:00:0020.08.
R4 - Ž
48TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR13:31:3015:01:3021.08.
22RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:33:0015:03:0017.08.
23TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR13:34:3015:04:3015.08.
24MB Bohouš a jeho parta
KV Viking13:36:0015:06:0011.08.
25RK Troja Baywatch
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:37:3015:07:3018.08.
26RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:39:0015:09:0011.08.
27Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:40:3015:10:3013.08.
R4 - U19M
28Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod13:42:0015:12:0013.08.
29Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.13:43:3015:13:3027.07.
30YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.13:45:0015:15:0027.07.
31Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.13:46:3015:16:3027.07.
R4 - MM
32Triton V
RK Triton V113:48:0015:18:0013.08.
33Kaplice A veterán
SK Kaplice13:49:3015:19:3012.08.
34Zatím B veterán
RK Stan13:51:0015:21:0016.08.
35Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.13:52:3015:22:3016.08.
36Hájos Racing Team Masters
RK Stan13:54:0015:24:0022.07.
37MB Team
KV Viking13:55:3015:25:3012.08.
38JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava13:57:0015:27:0014.08.
39TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR13:58:3015:28:3015.08.
R4 - U23M
40TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:00:0015:30:0017.08.
41RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:01:3015:31:3017.08.
42LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:03:0015:33:0012.08.
43AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:04:3015:34:3017.08.
R4 - U23Ž
44Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.14:06:0015:36:0027.07.
45RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:07:3015:37:3017.08.
R4 - MŽ
46Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:09:0015:39:0013.08.