Přihlášky

Konec první registrace: 18.08.2020 00:00
Prezentace: 21.08.2020 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
21R4 - M09:00:006009:55:0060
7R4 - Ž09:21:006010:16:0060
4R4 - U19M09:28:006010:23:0060
0R4 - U19Ž09:32:006010:27:0060
8R4 - MM09:32:006010:27:0060
4R4 - U23M09:40:006010:35:0060
2R4 - U23Ž09:44:006010:39:0060
1R4 - MŽ09:46:006010:41:0060
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
47F4
Neregistrované posádky09:00:0009:55:0018.08.
1Raft Team AKV Germany
Neregistrované posádky09:01:0009:56:0018.08.
3Kappa
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:02:0009:57:0018.08.
4TR HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:03:0009:58:0017.08.
5Triton M
RK Triton V109:04:0009:59:0013.08.
6Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod09:05:0010:00:0013.08.
8RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:06:0010:01:0017.08.
9Zatím B
RK Stan09:07:0010:02:0016.08.
10Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:08:0010:03:0016.08.
11Hájos Racing Team
RK Stan09:09:0010:04:0016.08.
12MB Team
KV Viking09:10:0010:05:0012.08.
13Ježek Team
RSKO Jihlava09:11:0010:06:0014.08.
14TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:12:0010:07:0015.08.
15Manager team
RK Stan09:13:0010:08:0013.08.
16RK Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:14:0010:09:0016.08.
17Kaplice A
SK Kaplice09:15:0010:10:0012.08.
18Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod09:16:0010:11:0013.08.
19RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:17:0010:12:0017.08.
20TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:18:0010:13:0016.08.
21PRSI Team
KV Viking09:19:0010:14:0011.08.
2Raft Team AKV Germany II.
Neregistrované posádky09:20:0010:15:0020.08.
R4 - Ž
48TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR09:21:0010:16:0021.08.
22RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:22:0010:17:0017.08.
23TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:23:0010:18:0015.08.
24MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:24:0010:19:0011.08.
25RK Troja Baywatch
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:25:0010:20:0018.08.
26RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:26:0010:21:0011.08.
27Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:27:0010:22:0013.08.
R4 - U19M
28Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod09:28:0010:23:0013.08.
29Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.09:29:0010:24:0027.07.
30YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.09:30:0010:25:0027.07.
31Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:31:0010:26:0027.07.
R4 - MM
32Triton V
RK Triton V109:32:0010:27:0013.08.
33Kaplice A veterán
SK Kaplice09:33:0010:28:0012.08.
34Zatím B veterán
RK Stan09:34:0010:29:0016.08.
35Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:35:0010:30:0016.08.
36Hájos Racing Team Masters
RK Stan09:36:0010:31:0022.07.
37MB Team
KV Viking09:37:0010:32:0012.08.
38JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava09:38:0010:33:0014.08.
39TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR09:39:0010:34:0015.08.
R4 - U23M
40TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:40:0010:35:0017.08.
41RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:41:0010:36:0017.08.
42LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:42:0010:37:0012.08.
43AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:43:0010:38:0017.08.
R4 - U23Ž
44Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.09:44:0010:39:0027.07.
45RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:45:0010:40:0017.08.
R4 - MŽ
46Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:46:0010:41:0013.08.