Přihlášky

Konec první registrace: 25.08.2020 00:00
Prezentace: 29.08.2020 10:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
3R4 - U23Ž11:00:0060Český pohár
3R4 - U23M11:03:0060Český pohár
2R4 - U19M11:06:0060Český pohár
0R4 - U19Ž11:08:0060Český pohár
5R4 - Ž11:08:0060Český pohár
0R4 - MŽ11:13:0060Český pohár
3R4 - MM14:30:0060Český pohár
12R4 - M15:30:0060Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - U23Ž
1RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:00:0024.08.
2TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR11:01:0028.08.
3Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.11:02:0025.08.
R4 - U23M
4RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:03:0017.08.
5AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:04:0027.08.
6LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:05:0016.08.
R4 - U19M
7YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.11:06:0024.08.
8Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:07:0024.08.
R4 - Ž
9TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:08:0025.08.
10RK Troja Baywatch
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:09:0025.08.
11RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:10:0025.08.
12Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:11:0027.08.
13RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:12:0024.08.
R4 - MM
20MB Team
KV Viking14:30:0023.08.
21JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava14:31:0020.08.
22TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR14:32:0025.08.
R4 - M
41GER
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky00:00:0029.08.
30LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:30:0023.08.
31HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.15:31:0024.08.
32Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR15:32:0025.08.
33RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:33:0025.08.
34MB Team
KV Viking15:34:0023.08.
35Ježek Team
RSKO Jihlava15:35:0020.08.
36TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR15:36:0028.08.
37Kaplice A
SK Kaplice15:37:0023.08.
38RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:38:0025.08.
39TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR15:39:0024.08.
40PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking15:40:0023.08.