Přihlášky

Konec první registrace: 25.08.2020 00:00
Prezentace: 29.08.2020 10:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
3R4 - U23Ž09:30:0060Český pohár
3R4 - U23M09:33:0060Český pohár
2R4 - U19M09:36:0060Český pohár
0R4 - U19Ž09:38:0060Český pohár
4R4 - Ž09:38:0060Český pohár
0R4 - MŽ09:42:0060Český pohár
3R4 - MM10:27:0060Český pohár
11R4 - M10:30:0060Český pohár
0R6 - U23Ž15:00:00120
1R6 - U23M15:00:00120
2R6 - U19M15:02:00120
0R6 - U19Ž15:06:00120
1R6 - Ž15:06:00120
1R6 - MM15:08:00120
0R6 - MŽ15:10:00120
5R6 - M15:30:00120
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - U23Ž
1RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:30:0024.08.
2TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR09:31:0028.08.
3Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.09:32:0025.08.
R4 - U23M
4RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:33:0017.08.
5AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:34:0027.08.
6LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:35:0016.08.
R4 - U19M
7YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.09:36:0024.08.
8Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:37:0024.08.
R4 - Ž
10RK Troja Baywatch
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:38:0025.08.
11RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:39:0025.08.
12Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:40:0027.08.
13RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:41:0024.08.
R4 - MM
20MB Team
KV Viking10:27:0023.08.
21JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:28:0020.08.
22TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:29:0025.08.
R4 - M
36TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR10:30:0028.08.
39TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:31:0024.08.
30LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:32:0023.08.
31HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:33:0024.08.
32Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR10:34:0025.08.
33RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:35:0025.08.
37Kaplice A
SK Kaplice10:36:0023.08.
38RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:37:0025.08.
40PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking10:38:0023.08.
41GER
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky10:39:0029.08.
34MB Team
KV Viking10:40:0023.08.
R6 - U23M
60RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:00:0025.08.
R6 - U19M
61YES Gang R6
Raft team Jeseník, z.s.15:02:0024.08.
62Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.15:04:0024.08.
R6 - Ž
63TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR15:06:0025.08.
R6 - MM
64JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava15:08:0020.08.
R6 - M
65HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.15:30:0024.08.
66Bestie Team Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:32:0025.08.
67PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking15:34:0023.08.
68LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:36:0017.08.
69GER
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky15:38:0029.08.