Přihlášky

Konec první registrace: 08.09.2020 00:00
Prezentace: 11.09.2020 19:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
19R4 - M09:30:009010:30:0090Český pohár
5R4 - Ž10:00:009011:00:0090Český pohár
6R4 - U23M11:30:009012:30:0090Český pohár
4R4 - U19M11:39:009012:39:0090Český pohár
4R4 - U23Ž11:45:009012:45:0090Český pohár
7R4 - MM11:51:009012:51:0090Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1RK Fortuna (SVK)
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:30:0010:30:0009.09.
2YES-meni 2
Raft team Jeseník, z.s.09:31:3010:31:3003.09.
3skauti
RK Stan09:33:0010:33:0017.08.
4LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:34:3010:34:3023.08.
5Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod09:36:0010:36:0007.09.
6Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:37:3010:37:3004.09.
7Zatím B
RK Stan09:39:0010:39:0001.09.
8Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:40:3010:40:3025.08.
9RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:42:0010:42:0017.08.
10Hájos Racing Team
RK Stan09:43:3010:43:3001.09.
11MB Team
KV Viking09:45:0010:45:0006.09.
12Ježek Team
RSKO Jihlava09:46:3010:46:3001.09.
13TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:48:0010:48:0001.09.
14Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod09:49:3010:49:3007.09.
15Kaplice A
SK Kaplice09:51:0010:51:0003.09.
16RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:52:3010:52:3003.09.
17TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:54:0010:54:0003.09.
18PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:55:3010:55:3006.09.
19Desperados BA
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:57:0010:57:0009.09.
R4 - Ž
20Spitfire
SK VLTAVA10:00:0011:00:0005.09.
21TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR10:01:3011:01:3006.09.
22TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR10:03:0011:03:0009.09.
23RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:04:3011:04:3006.09.
24RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:06:0011:06:0006.09.
R4 - U23M
25Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky11:30:0012:30:0009.09.
26Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:31:3012:31:3007.09.
27RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:33:0012:33:0017.08.
28TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:34:3012:34:3008.09.
29AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:36:0012:36:0008.09.
30LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:37:3012:37:3016.08.
R4 - U19M
31Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod11:39:0012:39:0007.09.
32Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.11:40:3012:40:3025.08.
33YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.11:42:0012:42:0024.08.
34Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:43:3012:43:3024.08.
R4 - U23Ž
35Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky11:45:0012:45:0009.09.
36TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR11:46:3012:46:3006.09.
37Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.11:48:0012:48:0025.08.
38RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:49:3012:49:3006.09.
R4 - MM
39Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.11:51:0012:51:0004.09.
40Zatím B veterán
RK Stan11:52:3012:52:3001.09.
41Kaplice A veterán
SK Kaplice11:54:0012:54:0003.09.
42Hájos Racing Team Masters
RK Stan11:55:3012:55:3013.08.
43MB Team
KV Viking11:57:0012:57:0006.09.
44JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava11:58:3012:58:3001.09.
45TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR12:00:0013:00:0008.09.