Přihlášky

Konec první registrace: 08.09.2020 00:00
Prezentace: 11.09.2020 19:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
19R4 - M15:30:004516:30:0045Český pohár
5R4 - Ž15:45:004516:45:0045Český pohár
6R4 - U23M16:00:004517:00:0045Český pohár
4R4 - U19M16:06:004517:06:0045Český pohár
4R4 - U23Ž16:12:004517:12:0045Český pohár
7R4 - MM16:15:004517:15:0045Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1RK Fortuna (SVK)
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:30:0016:30:0009.09.
2YES-meni 2
Raft team Jeseník, z.s.15:30:4516:30:4503.09.
3skauti
RK Stan15:31:3016:31:3017.08.
4LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:32:1516:32:1503.09.
5Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod15:33:0016:33:0007.09.
6Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.15:33:4516:33:4504.09.
7Zatím B
RK Stan15:34:3016:34:3001.09.
8Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR15:35:1516:35:1525.08.
9RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:36:0016:36:0017.08.
10Hájos Racing Team
RK Stan15:36:4516:36:4501.09.
11MB Team
KV Viking15:37:3016:37:3006.09.
12Ježek Team
RSKO Jihlava15:38:1516:38:1501.09.
13TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR15:39:0016:39:0001.09.
14Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod15:39:4516:39:4507.09.
15Kaplice A
SK Kaplice15:40:3016:40:3003.09.
16RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:41:1516:41:1503.09.
17TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR15:42:0016:42:0003.09.
18PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking15:42:4516:42:4506.09.
19Desperados BA
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky15:43:3016:43:3009.09.
R4 - Ž
20Spitfire
SK VLTAVA15:45:0016:45:0005.09.
21TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR15:45:4516:45:4506.09.
22TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR15:46:3016:46:3009.09.
23RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:47:1516:47:1506.09.
24RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.15:48:0016:48:0006.09.
R4 - U23M
25Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky16:00:0017:00:0009.09.
26Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod16:00:4517:00:4507.09.
27RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:01:3017:01:3017.08.
28TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.16:02:1517:02:1508.09.
29AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.16:03:0017:03:0008.09.
30LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:03:4517:03:4516.08.
R4 - U19M
31Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod16:06:0017:06:0007.09.
32Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.16:06:4517:06:4525.08.
33YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.16:07:3017:07:3024.08.
34Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.16:08:1517:08:1524.08.
R4 - U23Ž
35Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky16:12:0017:12:0009.09.
36TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR16:12:4517:12:4506.09.
37Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.16:13:3017:13:3025.08.
38RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.16:14:1517:14:1506.09.
R4 - MM
39Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.16:15:0017:15:0004.09.
40Zatím B veterán
RK Stan16:15:4517:15:4501.09.
41Kaplice A veterán
SK Kaplice16:16:3017:16:3003.09.
42Hájos Racing Team Masters
RK Stan16:17:1517:17:1513.08.
43MB Team
KV Viking16:18:0017:18:0006.09.
44JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava16:18:4517:18:4501.09.
45TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR16:19:3017:19:3008.09.