Přihlášky

Konec první registrace: 23.09.2020 00:00
Prezentace: 25.09.2020 19:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
13R4 - M10:00:009010:48:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
3R4 - Ž10:19:309011:07:3090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
4R4 - U23M10:27:009011:15:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
6R4 - MM10:33:009011:21:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
0R4 - MŽ10:42:009011:30:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U23Ž10:42:009011:30:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Kappa
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.10:00:0010:48:0015.09.
2Triton
RK Triton V110:01:3010:49:3018.09.
3LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:03:0010:51:0031.08.
4Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR10:04:3010:52:3023.09.
5RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:06:0010:54:0021.09.
6MB Team
KV Viking10:07:3010:55:3021.09.
7Ježek Team
RSKO Jihlava10:09:0010:57:0013.09.
8TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR10:10:3010:58:3001.09.
9RK Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:12:0011:00:0020.09.
10Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod10:13:3011:01:3021.09.
11Kaplice A
SK Kaplice10:15:0011:03:0018.09.
12TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:16:3011:04:3022.09.
13PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking10:18:0011:06:0007.09.
R4 - Ž
14Spitfire
SK VLTAVA10:19:3011:07:3022.09.
16Kočičky Letohrad B
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:21:0011:09:0025.09.
17RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:22:3011:10:3015.09.
R4 - U23M
18RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:27:0011:15:0021.09.
19TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:28:3011:16:3020.09.
20AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:30:0011:18:0020.09.
21LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:31:3011:19:3031.08.
R4 - MM
22TRITON D Masters
RK Triton V110:33:0011:21:0018.09.
23Kaplice A veterán
SK Kaplice10:34:3011:22:3018.09.
24Hájos Racing Team Masters
RK Stan10:36:0011:24:0027.08.
25MB Team
KV Viking10:37:3011:25:3021.09.
26JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:39:0011:27:0013.09.
27TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:40:3011:28:3023.09.
R4 - U23Ž
29TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR10:42:0011:30:0023.09.
30RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:43:3011:31:3015.09.