Přihlášky

Konec první registrace: 15.09.2020 00:00
Prezentace: 18.09.2020 18:30

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
12R4 - M10:00:009011:30:0090Český pohár
3R4 - Ž10:18:009011:48:0090Český pohár
3R4 - U19M10:22:309011:52:3090Český pohár
0R4 - U19Ž10:27:009011:57:0090Český pohár
3R4 - U23M10:27:009011:57:0090Český pohár
2R4 - U23Ž10:31:309012:01:3090Český pohár
6R4 - MM10:34:309012:04:3090Český pohár
1R4 - MŽ10:43:309012:13:3090Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Kappa
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.10:00:0011:30:0015.09.
2Triton M
RK Triton V110:01:3011:31:3011.09.
3LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:03:0011:33:0003.09.
5Zatím B
RK Stan10:04:3011:34:3001.09.
6Hájos Racing Team
RK Stan10:06:0011:36:0001.09.
7Ježek Team
RSKO Jihlava10:07:3011:37:3013.09.
8TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR10:09:0011:39:0014.09.
9RK Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:10:3011:40:3014.09.
10Manager team
RK Stan10:12:0011:42:0015.09.
11Kaplice A
SK Kaplice10:13:3011:43:3011.09.
12TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:15:0011:45:0013.09.
13MBAC
KV Viking10:16:3011:46:3018.09.
R4 - Ž
15Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:18:0011:48:0011.09.
16RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:19:3011:49:3015.09.
14Spitfire
SK VLTAVA10:21:0011:51:0015.09.
R4 - U19M
17Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.10:22:3011:52:3007.09.
18YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.10:24:0011:54:0007.09.
19Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:25:3011:55:3007.09.
R4 - U23M
20TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:27:0011:57:0015.09.
21AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:28:3011:58:3015.09.
22LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:30:0012:00:0003.09.
R4 - U23Ž
23Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.10:31:3012:01:3007.09.
24RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:33:0012:03:0015.09.
R4 - MM
32TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:34:3012:04:3018.09.
25Triton V
RK Triton V110:36:0012:06:0011.09.
27Zatím B veterán
RK Stan10:37:3012:07:3001.09.
28Kaplice A veterán
SK Kaplice10:39:0012:09:0011.09.
29Hájos Racing Team Masters
RK Stan10:40:3012:10:3001.09.
30JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:42:0012:12:0013.09.
R4 - MŽ
31Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:43:3012:13:3011.09.