Přihlášky

Konec první registrace: 15.09.2020 00:00
Prezentace: 18.09.2020 18:30

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
6R4 - MM13:38:006014:38:0060Český pohár
1R4 - MŽ13:44:006014:44:0060Český pohár
0R4 - U19Ž13:33:006014:33:0060Český pohár
3R4 - U23M13:33:006014:33:0060Český pohár
2R4 - U23Ž13:36:006014:36:0060Český pohár
12R4 - M13:00:006014:00:0060Český pohár
3R4 - Ž13:20:006014:20:0060Český pohár
3R4 - U19M13:30:006014:30:0060Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Kappa
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.13:00:0014:00:0015.09.
2Triton M
RK Triton V113:01:0014:01:0011.09.
3LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:02:0014:02:0015.09.
5Zatím B
RK Stan13:03:0014:03:0001.09.
6Hájos Racing Team
RK Stan13:04:0014:04:0001.09.
7Ježek Team
RSKO Jihlava13:05:0014:05:0013.09.
8TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR13:06:0014:06:0014.09.
9RK Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:07:0014:07:0014.09.
10Manager team
RK Stan13:08:0014:08:0015.09.
11Kaplice A
SK Kaplice13:09:0014:09:0011.09.
12TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:10:0014:10:0013.09.
13MBAC
KV Viking13:11:0014:11:0018.09.
R4 - Ž
14Spitfire
SK VLTAVA13:20:0014:20:0015.09.
15Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:21:0014:21:0011.09.
16RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:22:0014:22:0015.09.
R4 - U19M
17Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.13:30:0014:30:0007.09.
18YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.13:31:0014:31:0007.09.
19Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.13:32:0014:32:0007.09.
R4 - U23M
20TR HANACE juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:33:0014:33:0015.09.
21AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:34:0014:34:0015.09.
22LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:35:0014:35:0003.09.
R4 - U23Ž
23Pampelišky YES U23
Raft team Jeseník, z.s.13:36:0014:36:0007.09.
24RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:37:0014:37:0015.09.
R4 - MM
32TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR13:38:0014:38:0018.09.
25Triton V
RK Triton V113:39:0014:39:0011.09.
27Zatím B veterán
RK Stan13:40:0014:40:0001.09.
28Kaplice A veterán
SK Kaplice13:41:0014:41:0011.09.
29Hájos Racing Team Masters
RK Stan13:42:0014:42:0001.09.
30JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava13:43:0014:43:0013.09.
R4 - MŽ
31Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:44:0014:44:0011.09.