Přihlášky

Konec první registrace: 15.06.2021 00:00
Prezentace: 18.06.2021 18:30

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
16R4 - M10:00:009010:45:0090Český pohár
4R4 - Ž10:25:309011:10:3090Český pohár
7R4 - MM11:18:309012:00:0090Český pohár
1R4 - MŽ11:30:309012:12:0090Český pohár
2R4 - U19M11:33:309012:15:0090Český pohár
4R4 - U23M11:38:009012:19:3090Český pohár
2R4 - U23Ž11:45:309012:27:0090Český pohár
11R4 - Mix14:00:009014:30:0090
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1HANACE rafters B
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:00:0010:45:0014.06.
2Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod10:01:3010:46:3015.06.
3KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.10:03:0010:48:0016.06.
4Ježek Team
RSKO Jihlava10:04:3010:49:3012.06.
5RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:06:0010:51:0013.06.
6Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.10:07:3010:52:3013.06.
7LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:09:0010:54:0029.05.
8MB Team
KV Viking10:10:3010:55:3013.06.
9Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR10:12:0010:57:0013.06.
10Kaplice A
SK Kaplice10:13:3010:58:3014.06.
11HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:15:0011:00:0031.05.
12AC Rafting Team Rohozec
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:16:3011:01:3014.06.
13PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking10:18:0011:03:0025.05.
14TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:19:3011:04:3013.06.
15RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:21:0011:06:0013.06.
16TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR10:22:3011:07:3008.06.
R4 - Ž
17RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:25:3011:10:3015.06.
18Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:27:0011:12:0014.06.
19MB Bohouš a jeho parta
KV Viking10:28:3011:13:3013.06.
20RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:30:0011:15:0011.06.
R4 - MM
21Triton V
RK Triton V111:18:3012:00:0009.06.
22JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava11:20:0012:01:3012.06.
23Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.11:21:3012:03:0013.06.
24MB Team
KV Viking11:23:0012:04:3027.05.
25PRSI veterán
KV Viking11:24:3012:06:0025.05.
26Kaplice A veterán
SK Kaplice11:26:0012:07:3014.06.
27TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR11:27:3012:09:0016.06.
R4 - MŽ
28Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:30:3012:12:0014.06.
R4 - U19M
29LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:33:3012:15:0031.05.
30Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.11:35:0012:16:3005.06.
R4 - U23M
31Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:38:0012:19:3005.06.
32Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.11:39:3012:21:0005.06.
33RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:41:0012:22:3013.06.
34AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:42:3012:24:0014.06.
R4 - U23Ž
35RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:45:3012:27:0015.06.
36Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:47:0012:28:3005.06.
R4 - Mix
37RK Troja GinTonic
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:00:0014:30:0015.06.
38RK Troja Rumola
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:01:3014:31:3015.06.
39RK Šestka
RK Šestka14:03:0014:33:0015.06.
40Bohouš a jeho PRŠI
KV Viking14:04:3014:34:3008.06.
41RK Troja Vichr z hor
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:06:0014:36:0015.06.
42Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod14:07:3014:37:3015.06.
43Není čas ztrácet čas
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:09:0014:39:0015.06.
44Yes mix 2
Raft team Jeseník, z.s.14:10:3014:40:3013.06.
45Formace želva
Raft team Jeseník, z.s.14:12:0014:42:0014.06.
46HANACE rafters MIX
Nesprávný počet členů posádky.
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:13:3014:43:3007.06.
0MB mix
KV Viking14:15:0014:45:0018.06.