Přihlášky

Konec první registrace: 15.06.2021 00:00
Prezentace: 18.06.2021 18:30

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
15R4 - M09:30:006000:00:000
3R4 - Ž09:46:006000:00:000
6R4 - MM09:51:006000:00:000
1R4 - MŽ10:00:006000:00:000
2R4 - U19M10:02:006000:00:000
4R4 - U23M10:05:006000:00:000
2R4 - U23Ž10:10:006000:00:000
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1HANACE rafters B
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:30:0000:00:0014.06.
2Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod09:31:0000:00:0015.06.
3KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:32:0000:00:0016.06.
4Ježek Team
RSKO Jihlava09:33:0000:00:0012.06.
5RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:34:0000:00:0013.06.
7LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:35:0000:00:0008.06.
8MB Team
KV Viking09:36:0000:00:0013.06.
9Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:37:0000:00:0013.06.
10Kaplice A
SK Kaplice09:38:0000:00:0014.06.
11HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:39:0000:00:0031.05.
12AC Rafting Team Rohozec
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:40:0000:00:0014.06.
13PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:41:0000:00:0031.05.
14TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:42:0000:00:0013.06.
15RK Troja
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:43:0000:00:0013.06.
16TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:44:0000:00:0008.06.
R4 - Ž
17RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:46:0000:00:0015.06.
18Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:47:0000:00:0014.06.
19MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:48:0000:00:0013.06.
R4 - MM
21Triton V
RK Triton V109:51:0000:00:0009.06.
22JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava09:52:0000:00:0012.06.
23MB Team
KV Viking09:53:0000:00:0013.06.
24PRSI veterán
KV Viking09:54:0000:00:0031.05.
25Kaplice A veterán
SK Kaplice09:55:0000:00:0014.06.
26TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR09:56:0000:00:0016.06.
R4 - MŽ
27Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:00:0000:00:0014.06.
R4 - U19M
28LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:02:0000:00:0008.06.
29Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.10:03:0000:00:0005.06.
R4 - U23M
30Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:05:0000:00:0005.06.
31Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.10:06:0000:00:0005.06.
32RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:07:0000:00:0013.06.
33AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:08:0000:00:0014.06.
R4 - U23Ž
34RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:10:0000:00:0015.06.
35Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:11:0000:00:0005.06.