Přihlášky

Konec první registrace: 15.06.2021 00:00
Prezentace: 18.06.2021 18:30

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
15R4 - M09:30:006000:00:000
3R4 - Ž09:46:006000:00:000
6R4 - MM09:51:006000:00:000
1R4 - MŽ10:00:006000:00:000
2R4 - U19M10:02:006000:00:000
4R4 - U23M10:05:006000:00:000
2R4 - U23Ž10:10:006000:00:000
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1HANACE rafters B
Kulíšek Tomáš, 1996
Příhoda Lukáš, 2001
Skořepa Vojtěch, 1999
Švagr Rostislav, 2000
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:30:0000:00:0014.06.
2Jiskra HB B
Černý Michal, 1994
Koclířová Adéla, 1998
Prokop Jan, 1996
Švec Vojtěch, 2003
Jiskra Havlíčkův Brod09:31:0000:00:0015.06.
3KAPPA
Hájek Filip, 1968
Myslivec Jan, 1991
Otruba Lukáš, 1964
Růžička Václav, 1975
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:32:0000:00:0016.06.
4Ježek Team
Benhák Jiří, 1956
Krechler Miroslav, 1952
Šimánek Robert, 1973
Tomek Petr, 1968
RSKO Jihlava09:33:0000:00:0012.06.
5RK Troja Junioři
Kořínek Vilém, 1999
Šotola Karel, 1997
Štercl Vítek, 1999
Walter Jakub, 1998
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:34:0000:00:0013.06.
7LET-GUN Letohrad M
Moravec Jakub, 1999
Müller Aleš, 2002
Pecháček Filip, 1996
Šlesingr Michael, 2000
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:35:0000:00:0008.06.
8MB Team
Irain st. Jiří, 1955
Kysela František, 1980
Lerner Luděk, 1960
Procházka Martin, 1978
KV Viking09:36:0000:00:0013.06.
9Raft klub Hodonín
Blanář Jindřich, 1993
Chrenka Vojtěch, 1991
Martinka Antonín, 1993
Martinka Tomáš, 1993
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:37:0000:00:0013.06.
10Kaplice A
Kolátor Michal, 1977
Putzer Pavel, 1967
Putzer Petr, 1966
Veber Jan, 1971
SK Kaplice09:38:0000:00:0014.06.
11HANACE rafters
Cuc Michal, 1977
Hnulík Michal, 1988
Peška Libor, 1987
Zdráhal Jan, 1985
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:39:0000:00:0031.05.
12AC Rafting Team Rohozec
Jelínek Filip, 1996
Přikryl Vojtěch, 1996
Šmoldas Michal, 1998
Zapletal Vojtěch, 1998
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:40:0000:00:0014.06.
13PRSI Team Mladá Boleslav
Irain Jiří, 1981
Malý Vojtěch, 1986
Šantora Jan, 1983
Švadlena Václav, 1985
KV Viking09:41:0000:00:0031.05.
14TRZUBR
Hric Michal, 1973
Kabrhel Václav, 1983
Kristek Václav, 1996
Pospíšil Jaroslav, 1973
Vodácký klub, p.s SVoČR09:42:0000:00:0013.06.
15RK Troja
  Medřický Ludvík, 1992
Proks Jakub, 1984
Sehnal Štěpán, 1985
Tomek Lukáš, 1987
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:43:0000:00:0013.06.
16TR HIKO
Daněk Aleš, 1979
Havlíček Jan, 1982
Pinkava Ondřej, 1977
Šťastný Jan, 1970
Vodácký klub, p.s SVoČR09:44:0000:00:0008.06.
R4 - Ž
17RC juniorky HANACE
Bayerová Markéta, 2000
Huňková Nikola, 1998
Paloudová Karolína, 2000
Zemanová Nika, 1999
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:46:0000:00:0015.06.
18Kočičky Letohrad
Halašková Petra, 1974
Mrázová Renata, 1975
Mrůzková Strnadová Michaela, 1979
Panenková Alena, 1952
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:47:0000:00:0014.06.
19MB Bohouš a jeho parta
Hajzlerová Petra, 1982
Háková Jitka, 1980
Irain Lernerová Terezie, 1984
Šuttová Zita, 1978
KV Viking09:48:0000:00:0013.06.
R4 - MM
21Triton V
Kmošťák Svatomir, 1950
Krejčí Jindřich, 1971
Polák Libor, 1967
Prause Aleš, 1954
RK Triton V109:51:0000:00:0009.06.
22JEŽEK TEAM OLDIES
Benhák Jiří, 1956
Krechler Miroslav, 1952
Šimánek Robert, 1973
Tomek Petr, 1968
RSKO Jihlava09:52:0000:00:0012.06.
23MB Team
Irain st. Jiří, 1955
Kysela František, 1980
Lerner Luděk, 1960
Procházka Martin, 1978
KV Viking09:53:0000:00:0013.06.
24PRSI veterán
Cuc Michal, 1977
Irain Jiří, 1981
Kolátor Michal, 1977
Znamenáček Milan, 1971
KV Viking09:54:0000:00:0031.05.
25Kaplice A veterán
Boček Zdeněk, 1975
Putzer Pavel, 1967
Putzer Petr, 1966
Veber Jan, 1971
SK Kaplice09:55:0000:00:0014.06.
26TR MASTERS A
Daněk Aleš, 1979
Hric Michal, 1973
Pospíšil Jaroslav, 1973
Šťastný Jan, 1970
Vodácký klub, p.s SVoČR09:56:0000:00:0016.06.
R4 - MŽ
27Kočičky Letohrad
Halašková Petra, 1974
Mrázová Renata, 1975
Mrůzková Strnadová Michaela, 1979
Panenková Alena, 1952
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:00:0000:00:0014.06.
R4 - U19M
28LET-CI Letohrad
Fajt Tomáš, 2006
Jakeš Jakub, 2007
Müller Aleš, 2002
Škarupa Šimon, 2006
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:02:0000:00:0008.06.
29Krysáci YES
Braun Michal, 2005
Cundrlová Anička, 2005
Raděj Alexandr, 2006
Vyroubal Adam , 2006
Raft team Jeseník, z.s.10:03:0000:00:0005.06.
R4 - U23M
30Youngster YES R4
Drastich Pavel, 2002
Raděj Tomáš, 2002
Ručka Vítězslav, 2002
Vyroubal Jakub, 2002
Raft team Jeseník, z.s.10:05:0000:00:0005.06.
31Gang YES
Ježek Ondřej, 2001
Lukáš Jan, 2002
Pěček Dominik, 2002
Šlesingr Michael, 2000
Raft team Jeseník, z.s.10:06:0000:00:0005.06.
32RK Troja Junioři
Moravec Jakub, 1999
Müller Aleš, 2002
Štercl Vítek, 1999
Walter Jakub, 1998
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:07:0000:00:0013.06.
33AC Rafting Team Hanace juniors
Kořínek Vilém, 1999
Skořepa Vojtěch, 1999
Šálek Martin, 1999
Švagr Rostislav, 2000
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:08:0000:00:0014.06.
R4 - U23Ž
34RC juniorky HANACE
Huňková Nikola, 1998
Kučerová Veronika, 1999
Paloudová Karolína, 2000
Zemanová Nika, 1999
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:10:0000:00:0015.06.
35Pampelišky YES R4
Cundrlová Anička, 2005
Danišová Terezie, 2001
Ručková Adéla, 2004
Šulcová Kateřina, 2001
Raft team Jeseník, z.s.10:11:0000:00:0005.06.