České Vrbné, slalom R2, 19.06.2021
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 15.06.2021 00:00
Prezentace: 18.06.2021 18:30
Prezentace: 18.06.2021 18:30
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | R2 - Ž | 15:10:30 | 90 | 00:00:00 | 0 | |
7 | R2 - Mix | 15:00:00 | 90 | 00:00:00 | 0 | |
6 | R2 - M | 15:16:30 | 90 | 00:00:00 | 0 |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R2 - Mix | |||||
0 | JežTerka Danišová Terezie, 2001 Ježek Ondřej, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 00:00:00 | 00:00:00 | 18.06. |
59 | Nediskvalifikovatelní Šlesingr Michael, 2000 Zemanová Nika, 1999 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:00:00 | 00:00:00 | 15.06. |
60 | RK Troja Mix Kašparová Anna, 1985 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:01:30 | 00:00:00 | 15.06. |
61 | RK Šestka Znamenáček Milan, 1971 Znamenáčková Kristýna, 2003 | RK Šestka | 15:03:00 | 00:00:00 | 15.06. |
62 | Vodáci Drastich Pavel, 2002 Ručková Adéla, 2004 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:04:30 | 00:00:00 | 16.06. |
63 | TryskoKrysy Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:06:00 | 00:00:00 | 16.06. |
64 | TomCat Raděj Tomáš, 2002 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:07:30 | 00:00:00 | 16.06. |
R2 - Ž | |||||
55 | RK Troja Čóro Kašparová Anna, 1985 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:10:30 | 00:00:00 | 15.06. |
57 | Blonďatá a blonďatější Bartoňová Štěpánka, 1997 Koclířová Adéla, 1998 | Jiskra Havlíčkův Brod | 15:12:00 | 00:00:00 | 15.06. |
58 | Lišky Danišová Terezie, 2001 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:13:30 | 00:00:00 | 16.06. |
R2 - M | |||||
50 | Kaplice - divočáci Boček Zdeněk, 1975 Putzer Pavel, 1967 | SK Kaplice | 15:16:30 | 00:00:00 | 18.06. |
52 | Born to be wild Fajt Tomáš, 2006 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Jakeš Jakub, 2007 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:18:00 | 00:00:00 | 15.06. |
53 | RK Šestka Znamenáček Milan, 1971 Znamenáček Tomáš, 2006 | RK Šestka | 15:19:30 | 00:00:00 | 15.06. |
51 | Michal a Michal Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 | Jiskra Havlíčkův Brod | 15:21:00 | 00:00:00 | 15.06. |
54 | Yes A Ježek Ondřej, 2001 Raděj Tomáš, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:22:30 | 00:00:00 | 16.06. |
56 | Legendy z Asie Šálek Martin, 1999 Šmoldas Michal, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 15:24:00 | 00:00:00 | 17.06. |