Přihlášky

Konec první registrace: 16.08.2021 00:00
Prezentace: 20.08.2021 20:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
12R4 - M09:00:009009:39:0090Český pohár
6R4 - Ž09:18:009009:57:0090Český pohár
4R4 - U19M10:06:009010:51:0090Český pohár
6R4 - MM10:12:009010:57:0090Český pohár
6R4 - U23M10:21:009011:06:0090Český pohár
2R4 - U23Ž10:36:009011:21:0090Český pohár
5R6 - M12:58:309013:43:3090Nominace
4R6 - Ž13:06:009013:51:0090Nominace
2R6 - U19M13:12:009013:57:0090Nominace
2R6 - U23M13:27:009014:12:0090Nominace
1R6 - U23Ž13:30:009014:15:0090Nominace
3R6 - MM13:31:309014:16:3090Nominace
11R4 - Mix14:45:009015:15:0090
11R2 - M16:00:009000:00:000
6R2 - Ž16:16:309000:00:000
8R2 - Mix16:25:309000:00:000
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:00:0009:39:0014.08.
2Pfu
Neregistrované posádky09:01:3009:40:3017.08.
3Jiskra HB C
Jiskra Havlíčkův Brod09:03:0009:42:0019.08.
4HRT BisBis
RK Stan09:04:3009:43:3012.08.
5Ježek Team
RSKO Jihlava09:06:0009:45:0015.08.
6RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:07:3009:46:3015.08.
7MB Team
KV Viking09:09:0009:48:0010.08.
8LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:10:3009:49:3014.08.
9Kaplice A
SK Kaplice09:12:0009:51:0015.08.
10PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:13:3009:52:3010.08.
11TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:15:0009:54:0013.08.
96RK Troja 2
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:16:3009:55:3020.08.
R4 - Ž
13SUN sport Raft Team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:18:0009:57:0017.08.
14RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:19:3009:58:3015.08.
15TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:21:0010:00:0010.08.
16RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:22:3010:01:3008.08.
17Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:24:0010:03:0011.08.
18MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:25:3010:04:3010.08.
R4 - U19M
19TR HROM
Vodácký klub, p.s SVoČR10:06:0010:51:0014.08.
20Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod10:07:3010:52:3015.08.
21LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:09:0010:54:0014.08.
22Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.10:10:3010:55:3014.08.
R4 - MM
23JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:12:0010:57:0015.08.
24HRT BisBis Masters
RK Stan10:13:3010:58:3012.08.
25MB Team
KV Viking10:15:0011:00:0010.08.
26PRSI veterán
KV Viking10:16:3011:01:3010.08.
27Kaplice A veterán
SK Kaplice10:18:0011:03:0015.08.
28TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:19:3011:04:3014.08.
R4 - U23M
29Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky10:21:0011:06:0017.08.
30Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:22:3011:07:3014.08.
31Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.10:24:0011:09:0014.08.
32RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:25:3011:10:3015.08.
33AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:27:0011:12:0016.08.
99RK Troja Benjamínci
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:28:3011:13:3019.08.
R4 - U23Ž
34RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:36:0011:21:0015.08.
35Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:37:3011:22:3014.08.
R6 - M
95Pfu
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky12:58:3013:43:3020.08.
36LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:00:0013:45:0016.08.
37TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:01:3013:46:3013.08.
38Bestie Team Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:03:0013:48:0015.08.
39PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking13:04:3013:49:3010.08.
R6 - Ž
40SUN Sport raft team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky13:06:0013:51:0018.08.
42RK Troja ženy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:07:3013:52:3015.08.
43Kočičky RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:09:0013:54:0016.08.
44TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR13:10:3013:55:3010.08.
R6 - U19M
45Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.13:12:0013:57:0015.08.
46Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod13:13:3013:58:3016.08.
R6 - U23M
47Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.13:27:0014:12:0015.08.
48RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:28:3014:13:3015.08.
R6 - U23Ž
49RC juniorky
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:30:0014:15:0015.08.
R6 - MM
50JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava13:31:3014:16:3015.08.
51TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR13:33:0014:18:0014.08.
52MB veterán
KV Viking13:34:3014:19:3010.08.
R4 - Mix
53Yes mix 2
Raft team Jeseník, z.s.14:45:0015:15:0014.08.
54Formace želva
Raft team Jeseník, z.s.14:46:3015:16:3014.08.
55Není čas ztrácet čas
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:48:0015:18:0014.08.
56Bohouš a jeho PRŠI
KV Viking14:49:3015:19:3015.08.
57RK Troja Rumola
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:51:0015:21:0015.08.
58RK Troja Vichr z hor
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:52:3015:22:3015.08.
60RK Troja GinTonic
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:54:0015:24:0015.08.
96SUN Sport Raft Team
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky14:55:3015:25:3020.08.
97Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod14:57:0015:27:0020.08.
98RK Troja Rychlé špunty
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:58:3015:28:3019.08.
100Slovak Juniors Rafters
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky15:00:0015:30:0020.08.
R2 - M
61Born to be wild
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:00:0000:00:0014.08.
62Yes A
Raft team Jeseník, z.s.16:01:3000:00:0014.08.
63Kaplice - divočáci
SK Kaplice16:03:0000:00:0015.08.
64Ševci
Jiskra Havlíčkův Brod16:04:3000:00:0015.08.
65Michal a David
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Jiskra Havlíčkův Brod16:06:0000:00:0016.08.
66RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:07:3000:00:0016.08.
77Znamenáčci
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky16:09:0000:00:0020.08.
80TR Hrom 1
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:10:3000:00:0020.08.
81TR Hrom 2
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:12:0000:00:0020.08.
82Slovak Juniors Rafters
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:13:3000:00:0020.08.
83Nápad
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:15:0000:00:0020.08.
R2 - Ž
67Čučoriedky
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky16:16:3000:00:0017.08.
68RK Troja Čóro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:18:0000:00:0008.08.
69RK Troja Móro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:19:3000:00:0008.08.
70Lišky
Raft team Jeseník, z.s.16:21:0000:00:0014.08.
71Ádes
Raft team Jeseník, z.s.16:22:3000:00:0014.08.
72Blonďatá a blonďatější
Jiskra Havlíčkův Brod16:24:0000:00:0016.08.
R2 - Mix
85Ajaj
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:25:3000:00:0020.08.
73SUN Sport
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky16:27:0000:00:0017.08.
74JežTerka
Raft team Jeseník, z.s.16:28:3000:00:0014.08.
75TomCat
Raft team Jeseník, z.s.16:30:0000:00:0014.08.
76Nediskvalifikovatelní
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:31:3000:00:0014.08.
78Vzlýci
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:33:0000:00:0020.08.
79Krysáci
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky16:34:3000:00:0020.08.
84Michal a Monika
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Jiskra Havlíčkův Brod16:36:0000:00:0020.08.