Přihlášky

Konec první registrace: 16.08.2021 00:00
Prezentace: 20.08.2021 20:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
11R4 - M09:00:006009:45:0060Český pohár
6R4 - Ž09:11:006009:56:0060Český pohár
3R4 - U19M09:17:006010:02:0060Český pohár
6R4 - MM09:20:006010:05:0060Český pohár
6R4 - U23M09:26:006010:11:0060Český pohár
2R4 - U23Ž09:41:006010:26:0060Český pohár
5R6 - M10:45:006011:30:0060Nominace
4R6 - Ž10:50:006011:35:0060Nominace
2R6 - U19M10:58:006011:43:0060Nominace
2R6 - U23M11:10:006011:55:0060Nominace
1R6 - U23Ž11:12:006011:57:0060Nominace
3R6 - MM11:13:006011:58:0060Nominace
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
2Pfu
Neregistrované posádky09:00:0009:45:0017.08.
4HRT BisBis
RK Stan09:01:0009:46:0012.08.
5Ježek Team
RSKO Jihlava09:02:0009:47:0015.08.
6RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:03:0009:48:0015.08.
7MB Team
KV Viking09:04:0009:49:0010.08.
8LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:05:0009:50:0014.08.
9Kaplice A
SK Kaplice09:06:0009:51:0015.08.
10PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:07:0009:52:0010.08.
11TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:08:0009:53:0013.08.
12RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:09:0009:54:0015.08.
1TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:10:0009:55:0014.08.
R4 - Ž
13SUN sport Raft Team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:11:0009:56:0017.08.
14RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:12:0009:57:0015.08.
15TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:13:0009:58:0010.08.
16RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:14:0009:59:0008.08.
17Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:15:0010:00:0011.08.
18MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:16:0010:01:0010.08.
R4 - U19M
20Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod09:17:0010:02:0015.08.
21LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:18:0010:03:0014.08.
22Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.09:19:0010:04:0014.08.
R4 - MM
23JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava09:20:0010:05:0015.08.
24HRT BisBis Masters
RK Stan09:21:0010:06:0012.08.
25MB Team
KV Viking09:22:0010:07:0010.08.
26PRSI veterán
KV Viking09:23:0010:08:0010.08.
27Kaplice A veterán
SK Kaplice09:24:0010:09:0015.08.
28TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR09:25:0010:10:0014.08.
R4 - U23M
29Slovak Junior Rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:26:0010:11:0017.08.
30Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:27:0010:12:0014.08.
31Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.09:28:0010:13:0014.08.
32RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:29:0010:14:0015.08.
33AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:30:0010:15:0016.08.
99RK Troja Benjamínci
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:31:0010:16:0019.08.
R4 - U23Ž
34RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:41:0010:26:0015.08.
35Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:42:0010:27:0014.08.
R6 - M
95Pfu
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky10:45:0011:30:0020.08.
36LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:46:0011:31:0016.08.
37TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:47:0011:32:0013.08.
38Bestie Team Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:48:0011:33:0015.08.
39PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking10:49:0011:34:0010.08.
R6 - Ž
40SUN Sport raft team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky10:50:0011:35:0018.08.
42RK Troja ženy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:51:0011:36:0015.08.
43Kočičky RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:52:0011:37:0016.08.
44TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR10:53:0011:38:0010.08.
R6 - U19M
45Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.10:58:0011:43:0015.08.
46Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod10:59:0011:44:0016.08.
R6 - U23M
47Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.11:10:0011:55:0015.08.
48RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:11:0011:56:0015.08.
R6 - U23Ž
49RC juniorky
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:12:0011:57:0015.08.
R6 - MM
50JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava11:13:0011:58:0015.08.
51TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR11:14:0011:59:0014.08.
52MB veterán
KV Viking11:15:0012:00:0010.08.