Přihlášky

Konec první registrace: 05.09.2021 00:00
Prezentace: 10.09.2021 19:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
17R4 - M09:30:009010:06:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
4R4 - Ž09:55:309010:31:3090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
4R4 - U23M10:39:009011:09:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
1R4 - U23Ž10:45:009011:15:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
8R4 - MM10:46:309011:16:3090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
0R4 - MŽ10:58:309011:28:3090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
53xR4 - Mix12:00:0030000:00:000Mistrovství republiky
9R2 - M12:45:009000:00:000Baraka Cup
0R2 - Ž12:58:309000:00:000Baraka Cup
2R2 - Mix12:58:309000:00:000Baraka Cup
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
11Raft klub Hodonín II.
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:30:0010:06:0010.09.
1Raft Team AKV Germany 1
Neregistrované posádky09:31:3010:07:3005.09.
2Raft Team AKV Germany 2.
Neregistrované posádky09:33:0010:09:0005.09.
4RK Šestka
RK Šestka09:34:3010:10:3005.09.
5Triton V
RK Triton V109:36:0010:12:0005.09.
6KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:37:3010:13:3005.09.
7Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:39:0010:15:0004.09.
8HRT BisBis
RK Stan09:40:3010:16:3012.08.
9LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:42:0010:18:0023.08.
10MB Team
KV Viking09:43:3010:19:3029.08.
12Ježek Team
RSKO Jihlava09:45:0010:21:0031.08.
13RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:46:3010:22:3023.08.
14Kaplice A
SK Kaplice09:48:0010:24:0003.09.
15RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:49:3010:25:3015.08.
16TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:51:0010:27:0002.09.
17PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:52:3010:28:3020.08.
18TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:54:0010:30:0031.08.
R4 - Ž
19MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:55:3010:31:3023.08.
20Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:57:0010:33:0001.09.
21TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:58:3010:34:3001.09.
22RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:00:0010:36:0001.09.
R4 - U23M
23Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.10:39:0011:09:0001.09.
24RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:40:3011:10:3023.08.
25AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:42:0011:12:0005.09.
26Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:43:3011:13:3001.09.
R4 - U23Ž
27Sedmikrásky
Raft team Jeseník, z.s.10:45:0011:15:0001.09.
R4 - MM
29Triton Mx
RK Triton V110:46:3011:16:3002.09.
30Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.10:48:0011:18:0004.09.
31HRT BisBis Masters
RK Stan10:49:3011:19:3012.08.
32Kaplice A veterán
SK Kaplice10:51:0011:21:0003.09.
33MB Team
KV Viking10:52:3011:22:3029.08.
34PRSI veterán
KV Viking10:54:0011:24:0023.08.
35JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava10:55:3011:25:3031.08.
36TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:57:0011:27:0031.08.
3xR4 - Mix
37RK Troja Hlídka
Nesprávný počet členů posádky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:00:0000:00:0030.08.
38Yeseník
Raft team Jeseník, z.s.12:05:0000:00:0001.09.
39Viking Mladá Boleslav
Nesprávný počet členů posádky.
KV Viking12:10:0000:00:0001.09.
40TR 3xR4
Nesprávný počet členů posádky.
Vodácký klub, p.s SVoČR12:15:0000:00:0002.09.
41LET-GUN Letohrad hlídka
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:20:0000:00:0005.09.
R2 - M
51Nediskvalifikovattelní II.
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:45:0000:00:0010.09.
49TRITON Trnávka
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
RK Triton V112:46:3000:00:0010.09.
42RK Šestka
RK Šestka12:48:0000:00:0005.09.
43AKV Germany 1
Neregistrované posádky12:49:3000:00:0005.09.
44AKV Germany 2
Neregistrované posádky12:51:0000:00:0005.09.
45AKV Germany 3
Neregistrované posádky12:52:3000:00:0005.09.
46AKV Germany 4
Neregistrované posádky12:54:0000:00:0005.09.
48Kaplice - divočáci
SK Kaplice12:55:3000:00:0003.09.
50RK Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR12:57:0000:00:0005.09.
R2 - Mix
80MAZÁCI
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:58:3000:00:0010.09.
52RK Šestka
RK Šestka13:00:0000:00:0005.09.