Přihlášky

Konec první registrace: 05.09.2021 00:00
Prezentace: 10.09.2021 19:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
15R4 - M15:00:006015:30:0060
4R4 - Ž15:15:006015:45:0060
4R4 - U23M15:55:006016:20:0060
2R4 - U23Ž15:59:006016:24:0060
9R4 - MM16:01:006016:26:0060
0R4 - MŽ16:10:006016:35:0060
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
11Raft klub Hodonín II.
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR15:00:0015:30:0010.09.
1Raft Team AKV Germany 1
Neregistrované posádky15:01:0015:31:0005.09.
2Raft Team AKV Germany 2.
Neregistrované posádky15:02:0015:32:0005.09.
5Triton V
RK Triton V115:03:0015:33:0005.09.
6KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.15:04:0015:34:0005.09.
7Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.15:05:0015:35:0004.09.
9LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:06:0015:36:0023.08.
10MB Team
KV Viking15:07:0015:37:0029.08.
12Ježek Team
RSKO Jihlava15:08:0015:38:0031.08.
13RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:09:0015:39:0023.08.
14Kaplice A
SK Kaplice15:10:0015:40:0003.09.
15RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:11:0015:41:0015.08.
16TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR15:12:0015:42:0002.09.
17PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking15:13:0015:43:0020.08.
18TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR15:14:0015:44:0031.08.
R4 - Ž
19MB Bohouš a jeho parta
KV Viking15:15:0015:45:0023.08.
20Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:16:0015:46:0001.09.
21TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR15:17:0015:47:0001.09.
22RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:18:0015:48:0001.09.
R4 - U23M
23Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.15:55:0016:20:0001.09.
24RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:56:0016:21:0023.08.
25AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.15:57:0016:22:0005.09.
26Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.15:58:0016:23:0001.09.
R4 - U23Ž
27Sedmikrásky
Raft team Jeseník, z.s.15:59:0016:24:0001.09.
28RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.16:00:0016:25:0005.09.
R4 - MM
53ŽÍLA
Neregistrované posádky16:01:0016:26:0007.09.
29Triton Mx
RK Triton V116:02:0016:27:0002.09.
30Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.16:03:0016:28:0004.09.
31HRT BisBis Masters
RK Stan16:04:0016:29:0012.08.
32Kaplice A veterán
SK Kaplice16:05:0016:30:0003.09.
33MB Team
KV Viking16:06:0016:31:0029.08.
34PRSI veterán
KV Viking16:07:0016:32:0023.08.
35JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava16:08:0016:33:0031.08.
36TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR16:09:0016:34:0031.08.