Přihlášky

Konec první registrace: 05.09.2021 00:00
Prezentace: 10.09.2021 19:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
13R4 - M11:30:0060Český pohár, Evropský pohár
4R4 - Ž11:43:0060Český pohár, Evropský pohár
3R4 - U19M11:47:0060Český pohár, Evropský pohár
0R4 - U19Ž11:50:0060Český pohár, Evropský pohár
4R4 - U23M12:30:0060Český pohár, Evropský pohár
2R4 - U23Ž12:34:0060Český pohár, Evropský pohár
7R4 - MM12:36:0060Český pohár, Evropský pohár
0R4 - MŽ12:43:0060Český pohár, Evropský pohár
4R6 - M13:40:0060Evropský pohár, Nominace
3R6 - Ž13:44:0060Evropský pohár, Nominace
2R6 - U19M13:47:0060Evropský pohár, Nominace
0R6 - U19Ž13:49:0060Evropský pohár, Nominace
2R6 - U23M15:00:0060Evropský pohár, Nominace
0R6 - U23Ž15:02:0060Evropský pohár, Nominace
2R6 - MM15:02:0060Evropský pohár, Nominace
0R6 - MŽ15:04:0060Evropský pohár, Nominace
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
11Raft klub Hodonín II.
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR11:30:0010.09.
1Raft Team AKV Germany 1
Neregistrované posádky11:31:0009.09.
2Raft Team AKV Germany 2.
Neregistrované posádky11:32:0009.09.
5Triton V
RK Triton V111:33:0005.09.
9LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:34:0023.08.
10MB Team
KV Viking11:35:0029.08.
12Ježek Team
RSKO Jihlava11:36:0031.08.
13RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:37:0023.08.
14Kaplice A
SK Kaplice11:38:0003.09.
15RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:39:0023.08.
16TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR11:40:0002.09.
17PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking11:41:0020.08.
18TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR11:42:0031.08.
R4 - Ž
19MB Bohouš a jeho parta
KV Viking11:43:0023.08.
20Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:44:0001.09.
21TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:45:0001.09.
22RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:46:0001.09.
R4 - U19M
54Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod11:47:0004.09.
55Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.11:48:0001.09.
56LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:49:0026.08.
R4 - U23M
23Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.12:30:0001.09.
24RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:31:0023.08.
25AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:32:0005.09.
26Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.12:33:0001.09.
R4 - U23Ž
27Sedmikrásky
Raft team Jeseník, z.s.12:34:0001.09.
28RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:35:0005.09.
R4 - MM
29Triton Mx
RK Triton V112:36:0002.09.
31HRT BisBis Masters
RK Stan12:37:0001.09.
32Kaplice A veterán
SK Kaplice12:38:0003.09.
33MB Team
KV Viking12:39:0029.08.
34PRSI veterán
KV Viking12:40:0023.08.
35JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava12:41:0031.08.
36TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR12:42:0031.08.
R6 - M
57Raft Team AKV Germany
Neregistrované posádky13:40:0005.09.
58Bestie Team Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:41:0023.08.
60TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:42:0002.09.
61PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking13:43:0021.08.
R6 - Ž
62Kočičky RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:44:0003.09.
63RK Troja ženy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:45:0023.08.
64TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR13:46:0005.09.
R6 - U19M
65Krysáci YES - B
Raft team Jeseník, z.s.13:47:0013.09.
66Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod13:48:0004.09.
R6 - U23M
67Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.15:00:0001.09.
68RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:01:0023.08.
R6 - MM
70JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava15:02:0031.08.
71MB veterán
KV Viking15:03:0021.08.