Přihlášky

Konec první registrace: 24.08.2021 00:00
Prezentace: 28.08.2021 10:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
5R4 - Ž11:25:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U19M11:30:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
0R4 - U19Ž11:32:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
4R4 - U23M11:32:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
1R4 - U23Ž11:36:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
12R4 - M14:30:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
5R4 - MM16:00:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
0R4 - MŽ16:05:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - Ž
8TR Kaša
Vodácký klub, p.s SVoČR11:25:0024.08.
9TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:26:0024.08.
10RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:27:0023.08.
11Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:28:0023.08.
12MB Bohouš a jeho parta
KV Viking11:29:0023.08.
R4 - U19M
1LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:30:0023.08.
2Krysáci YES
Raft team Jeseník, z.s.11:31:0023.08.
R4 - U23M
3Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:32:0023.08.
4Gang YES
Raft team Jeseník, z.s.11:33:0023.08.
5RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:34:0023.08.
6AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:35:0024.08.
R4 - U23Ž
7Hvězdná čtverka
Raft team Jeseník, z.s.11:36:0024.08.
R4 - M
13Slovak junior rafters
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky14:30:0024.08.
14Ježek Team
RSKO Jihlava14:31:0022.08.
15RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:32:0023.08.
16MB Team
KV Viking14:33:0023.08.
17LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:34:0023.08.
18Kaplice A
SK Kaplice14:35:0023.08.
19Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR14:36:0024.08.
20HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:37:0019.08.
21PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking14:38:0020.08.
22TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR14:39:0022.08.
23RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:40:0023.08.
24TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR14:41:0023.08.
R4 - MM
0TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR00:00:0028.08.
25Triton Vx
RK Triton V116:00:0019.08.
26JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava16:01:0022.08.
27PRSI veterán
KV Viking16:02:0023.08.
28Kaplice A veterán
Nesprávný počet členů posádky.
SK Kaplice16:03:0023.08.