Přihlášky

Konec první registrace: 22.03.2022 23:59
Prezentace: 26.03.2022 09:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
11R4 - M11:31:0060Český pohár
5R4 - Ž11:43:0060Český pohár
5R4 - MM13:31:0060Český pohár
0R4 - MŽ13:37:0060Český pohár
4R4 - U23M13:38:0060Český pohár
2R4 - U23Ž13:43:0060Český pohár
5R4 - U19M13:46:0060Český pohár
2R4 - U19Ž13:52:0060Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
2International Rajhrad
Klub vodáků Rajhrad11:31:0022.03.
3Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:32:0018.03.
4AC Rafting Team Rohozec
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:33:0021.03.
5LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:34:0015.03.
6MB Team
KV Viking11:35:0020.03.
7Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR11:36:0019.03.
8Ježek Team
RSKO Jihlava11:37:0019.03.
9RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:38:0019.03.
10Kaplice A
SK Kaplice11:39:0019.03.
11PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking11:40:0016.03.
12RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:41:0019.03.
R4 - Ž
14Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:43:0018.03.
15Bohouš & Spitfire
KV Viking11:44:0021.03.
16RK Troja Polovičky
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:45:0023.03.
17RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:46:0022.03.
18RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:47:0021.03.
R4 - MM
20HRT BisBis Masters
RK Stan13:31:0015.03.
21Kaplice A veterán
SK Kaplice13:32:0019.03.
22MB Team
KV Viking13:33:0020.03.
23JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava13:34:0019.03.
24PRSI veterán
KV Viking13:35:0016.03.
R4 - U23M
26LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:38:0021.03.
27RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:39:0019.03.
28AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:40:0021.03.
29Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.13:41:0018.03.
R4 - U23Ž
31Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.13:43:0018.03.
32RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:44:0022.03.
R4 - U19M
34LETboys Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:46:0022.03.
35JezCukr
Klub vodáků Rajhrad13:47:0022.03.
36TR HROM
Vodácký klub, p.s SVoČR13:48:0020.03.
37Krysáci YES R4
Raft team Jeseník, z.s.13:49:0018.03.
38LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:50:0015.03.
R4 - U19Ž
40ALE Rajhrad
Klub vodáků Rajhrad13:52:0022.03.
41LSGirls Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:53:0022.03.