Přihlášky

Konec první registrace: 29.04.2022 14:00
Prezentace: 30.04.2022 09:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
14R4 - M16:30:0060Český pohár, Mistrovství republiky
5R4 - U19M14:15:0060Český pohár, Mistrovství republiky
4R4 - Ž16:44:0060Český pohár, Mistrovství republiky
1R4 - U19Ž14:20:0060Český pohár, Mistrovství republiky
4R4 - U23M14:21:0060Český pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U23Ž14:25:0060Český pohár, Mistrovství republiky
7R4 - MM14:27:0060Český pohár, Mistrovství republiky
0R4 - MŽ14:34:0060Český pohár, Mistrovství republiky
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - U19M
1Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod14:15:0026.04.
2LETboys Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:16:0026.04.
3Krysáci YES R4
Raft team Jeseník, z.s.14:17:0021.04.
4LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:18:0020.04.
5TR HROM
Vodácký klub, p.s SVoČR14:19:0027.04.
R4 - U19Ž
6RK Troja Juniorky
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:20:0019.04.
R4 - U23M
8RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:22:0021.04.
9LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:23:0026.04.
10AC Rafting Team Hanace juniors
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:24:0025.04.
11Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.14:25:0021.04.
R4 - U23Ž
12Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.14:26:0021.04.
13RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:27:0026.04.
R4 - MM
14Zatím B veterán
RK Stan14:28:0024.04.
15JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava14:29:0021.04.
16TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR14:30:0025.04.
17HRT BisBis Masters
RK Stan14:31:0024.04.
18Kaplice A veterán
SK Kaplice14:32:0027.04.
19MB Team
KV Viking14:33:0024.04.
20PRSI veterán
KV Viking14:34:0021.04.
R4 - M
21TunelTeam - RAFT Division C
Neregistrované posádky16:30:0019.04.
22HRT BisBis
RK Stan16:31:0024.04.
23Zatím B
RK Stan16:32:0024.04.
24Ježek Team
RSKO Jihlava16:33:0021.04.
25TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR16:34:0025.04.
26TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR16:35:0025.04.
27RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:36:0019.04.
28LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:37:0020.04.
29Kaplice A
SK Kaplice16:38:0027.04.
30MB Team
KV Viking16:39:0024.04.
31Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod16:40:0025.04.
32Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR16:41:0025.04.
33RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:42:0019.04.
34PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking16:43:0021.04.
R4 - Ž
35Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek16:44:0021.04.
36RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.16:45:0026.04.
37Bohouš & Spitfire
KV Viking16:46:0022.04.
38RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.16:47:0026.04.