Přihlášky

Konec první registrace: 08.06.2022 23:15
Prezentace: 10.06.2022 21:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
14R4 - M09:30:009010:05:0090Český pohár
7R4 - Ž09:51:009010:26:0090Český pohár
5R4 - U19M10:40:009011:10:0090Český pohár
2R4 - U19Ž10:47:309011:17:3090Český pohár
2R4 - U23Ž10:50:309011:20:3090Český pohár
3R4 - U23M10:53:309011:23:3090Český pohár
1R4 - MŽ10:58:009011:28:0090Český pohár
5R4 - MM10:59:309011:29:3090Český pohár
5R6 - M13:00:009013:30:0090Nominace
4R6 - Ž13:07:309013:37:3090Nominace
4R6 - U19M13:45:009014:15:0090Nominace
1R6 - U19Ž13:51:009014:21:0090Nominace
1R6 - U23Ž13:52:309014:22:3090Nominace
2R6 - U23M13:54:009014:24:0090Nominace
1R6 - MŽ13:57:009014:27:0090Nominace
2R6 - MM13:58:309014:28:3090Nominace
13R2 - M15:00:009015:45:0090Baraka Cup
7R2 - Ž15:19:309016:04:3090Baraka Cup
9R2 - Mix15:30:009016:15:0090Baraka Cup
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
100MB VIP
KV Viking09:30:0010:05:0010.06.
1VALMEZ B
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:31:3010:06:3008.06.
2HRT BisBis
RK Stan09:33:0010:08:0025.05.
3TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:34:3010:09:3004.06.
4RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:36:0010:11:0024.05.
6RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:37:3010:12:3008.06.
7Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod09:39:0010:14:0006.06.
8LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:40:3010:15:3031.05.
9Kaplice A
SK Kaplice09:42:0010:17:0007.06.
10MB Team
KV Viking09:43:3010:18:3008.06.
11TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:45:0010:20:0004.06.
12Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:46:3010:21:3005.06.
13PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:48:0010:23:0025.05.
144OH
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:49:3010:24:3008.06.
R4 - Ž
15RK Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:51:0010:26:0005.06.
16RK Troja Juniorky
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:52:3010:27:3006.06.
17Jiskra HB
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Jiskra Havlíčkův Brod09:54:0010:29:0006.06.
18Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:55:3010:30:3003.06.
19RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:57:0010:32:0006.06.
20Bohouš & Spitfire
KV Viking09:58:3010:33:3023.05.
21RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:00:0010:35:0024.05.
R4 - U19M
22Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod10:40:0011:10:0006.06.
23LETboys Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:41:3011:11:3001.06.
24TR HROM
Vodácký klub, p.s SVoČR10:43:0011:13:0007.06.
25Krysáci YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:44:3011:14:3024.05.
26LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:46:0011:16:0031.05.
R4 - U19Ž
27LSGirls Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:47:3011:17:3001.06.
28RK Troja Juniorky
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:49:0011:19:0024.05.
R4 - U23Ž
29RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:50:3011:20:3006.06.
30Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:52:0011:22:0024.05.
R4 - U23M
31RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:53:3011:23:3024.05.
32LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:55:0011:25:0031.05.
33Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:56:3011:26:3024.05.
R4 - MŽ
34Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:58:0011:28:0003.06.
R4 - MM
35TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:59:3011:29:3004.06.
36MB Team
KV Viking11:01:0011:31:0008.06.
37HRT BisBis Masters
RK Stan11:02:3011:32:3025.05.
38Kaplice A veterán
SK Kaplice11:04:0011:34:0007.06.
39PRSI veterán
KV Viking11:05:3011:35:3025.05.
R6 - M
40Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod13:00:0013:30:0006.06.
41LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:01:3013:31:3031.05.
42RK Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR13:03:0013:33:0005.06.
43TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:04:3013:34:3004.06.
44PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking13:06:0013:36:0025.05.
R6 - Ž
45Kočičky RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:07:3013:37:3007.06.
46RC juniorky HANACE B
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:09:0013:39:0006.06.
47Bohouš & Spitfire
KV Viking13:10:3013:40:3023.05.
48RK Troja ženy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:12:0013:42:0024.05.
R6 - U19M
50LETboys Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:45:0014:15:0001.06.
51Krysáci YES R6
Raft team Jeseník, z.s.13:46:3014:16:3024.05.
52LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:48:0014:18:0031.05.
53TR HROM
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub, p.s SVoČR13:49:3014:19:3007.06.
R6 - U19Ž
54RK Troja Juniorky
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:51:0014:21:0024.05.
R6 - U23Ž
55Pampelišky YES R6
Raft team Jeseník, z.s.13:52:3014:22:3024.05.
R6 - U23M
56RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:54:0014:24:0024.05.
57Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.13:55:3014:25:3024.05.
R6 - MŽ
58Kočičky RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:57:0014:27:0007.06.
R6 - MM
59TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR13:58:3014:28:3004.06.
60MB veterán
KV Viking14:00:0014:30:0025.05.
R2 - M
83RK Troja ST
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.00:00:0000:00:0014.06.
61Born to be wild
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:00:0015:45:0003.06.
62Nediskvalifikovattelní II.
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:01:3015:46:3003.06.
63Yes A
Raft team Jeseník, z.s.15:03:0015:48:0024.05.
64RK Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR15:04:3015:49:3005.06.
65RK Hodonín Bratři
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR15:06:0015:51:0005.06.
66TR R2
Vodácký klub, p.s SVoČR15:07:3015:52:3005.06.
67RK Šestka
RK Šestka15:09:0015:54:0007.06.
68Marek a David
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Jiskra Havlíčkův Brod15:10:3015:55:3006.06.
69Kaplice - divočáci
SK Kaplice15:12:0015:57:0007.06.
70Lhoťáci Tepláci
KV Viking15:13:3015:58:3008.06.
71Čechie Čejetice
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
KV Viking15:15:0016:00:0008.06.
72Michal a Michal
Jiskra Havlíčkův Brod15:16:3016:01:3006.06.
R2 - Ž
73Kačule a Adéla
Jiskra Havlíčkův Brod15:18:0016:03:0007.06.
74RK Troja SISA
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:19:3016:04:3006.06.
75RK Troja IK
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:21:0016:06:0007.06.
76RK Troja Móro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:22:3016:07:3007.06.
77RK Troja LA
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:24:0016:09:0007.06.
78Lišky
Raft team Jeseník, z.s.15:25:3016:10:3006.06.
79Hurikan
Raft team Jeseník, z.s.15:27:0016:12:0006.06.
R2 - Mix
80JežTerka
Raft team Jeseník, z.s.15:28:3016:13:3006.06.
81TryskoKrysy
Raft team Jeseník, z.s.15:30:0016:15:0006.06.
82Rychle čistě
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
KV Viking15:31:3016:16:3007.06.
84VS Tábor
SK VLTAVA15:33:0016:18:0007.06.
99KV Viking R2 B
Nesprávný počet členů posádky.
KV Viking15:34:3016:19:3007.06.
85RK Šestka
RK Šestka15:36:0016:21:0007.06.
86RK Troja Mix
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:37:3016:22:3007.06.
87TomCat
Raft team Jeseník, z.s.15:39:0016:24:0024.05.
89Pejskaři
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky15:40:3016:25:3013.06.