Přihlášky

Konec první registrace: 08.06.2022 23:00
Prezentace: 10.06.2022 21:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
14R4 - M09:30:006010:30:0060Český pohár
7R4 - Ž09:44:006010:44:0060Český pohár
5R4 - U19M09:51:006010:51:0060Český pohár
3R4 - U19Ž09:56:006010:56:0060Český pohár
2R4 - U23Ž09:59:006010:59:0060Český pohár
3R4 - U23M10:01:006011:01:0060Český pohár
1R4 - MŽ10:04:006011:04:0060Český pohár
5R4 - MM10:05:006011:05:0060Český pohár
4R6 - M12:00:006012:45:0060Nominace
4R6 - Ž12:04:006012:49:0060Nominace
4R6 - U19M12:08:006012:53:0060Nominace
1R6 - U19Ž12:12:006012:57:0060Nominace
1R6 - U23Ž12:13:006012:58:0060Nominace
2R6 - U23M12:14:006012:59:0060Nominace
1R6 - MŽ12:16:006013:01:0060Nominace
2R6 - MM12:17:006013:02:0060Nominace
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
100MB VIP
KV Viking09:30:0010:30:0010.06.
1VALMEZ B
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:31:0010:31:0008.06.
2HRT BisBis
RK Stan09:32:0010:32:0025.05.
3TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:33:0010:33:0004.06.
4RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:34:0010:34:0024.05.
6RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:35:0010:35:0009.06.
7Jiskra HB B
Jiskra Havlíčkův Brod09:36:0010:36:0006.06.
8LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:37:0010:37:0031.05.
9Kaplice A
SK Kaplice09:38:0010:38:0006.06.
10MB Team
KV Viking09:39:0010:39:0006.06.
11TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:40:0010:40:0004.06.
12Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:41:0010:41:0005.06.
13PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:42:0010:42:0025.05.
144OH
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:43:0010:43:0008.06.
R4 - Ž
15RK Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:44:0010:44:0005.06.
16RK Troja Juniorky
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:45:0010:45:0006.06.
17Jiskra HB
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Jiskra Havlíčkův Brod09:46:0010:46:0006.06.
18Kočičky Letohrad B
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:47:0010:47:0003.06.
19RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:48:0010:48:0006.06.
20Bohouš & Spitfire
KV Viking09:49:0010:49:0023.05.
21RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:50:0010:50:0024.05.
R4 - U19M
22Jiskra HB junioři
Jiskra Havlíčkův Brod09:51:0010:51:0006.06.
23LETboys Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:52:0010:52:0001.06.
24TR HROM
Vodácký klub, p.s SVoČR09:53:0010:53:0007.06.
25Krysáci YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:54:0010:54:0024.05.
26LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:55:0010:55:0031.05.
R4 - U19Ž
88KV Viking Vodoměrky
KV Viking09:56:0010:56:0007.06.
27LSGirls Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:57:0010:57:0001.06.
28RK Troja Juniorky
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:58:0010:58:0024.05.
R4 - U23Ž
29RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:59:0010:59:0006.06.
30Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:00:0011:00:0024.05.
R4 - U23M
31RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:01:0011:01:0024.05.
32LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:02:0011:02:0031.05.
33Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:03:0011:03:0024.05.
R4 - MŽ
34Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:04:0011:04:0003.06.
R4 - MM
35TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:05:0011:05:0004.06.
36MB Team
KV Viking10:06:0011:06:0006.06.
37HRT BisBis Masters
RK Stan10:07:0011:07:0025.05.
38Kaplice A veterán
SK Kaplice10:08:0011:08:0006.06.
39PRSI veterán
KV Viking10:09:0011:09:0025.05.
R6 - M
41LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:00:0012:45:0031.05.
42RK Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR12:01:0012:46:0005.06.
43TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR12:02:0012:47:0004.06.
44PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking12:03:0012:48:0025.05.
R6 - Ž
45Kočičky RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:04:0012:49:0007.06.
46RC juniorky HANACE B
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:05:0012:50:0006.06.
47Bohouš & Spitfire
KV Viking12:06:0012:51:0023.05.
48RK Troja ženy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:07:0012:52:0024.05.
R6 - U19M
50LETboys Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:08:0012:53:0001.06.
51Krysáci YES R6
Raft team Jeseník, z.s.12:09:0012:54:0024.05.
52LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:10:0012:55:0031.05.
53TR HROM
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub, p.s SVoČR12:11:0012:56:0007.06.
R6 - U19Ž
54RK Troja Juniorky
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:12:0012:57:0024.05.
R6 - U23Ž
55Pampelišky YES R6
Raft team Jeseník, z.s.12:13:0012:58:0024.05.
R6 - U23M
56RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:14:0012:59:0024.05.
57Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.12:15:0013:00:0024.05.
R6 - MŽ
58Kočičky RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:16:0013:01:0007.06.
R6 - MM
59TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR12:17:0013:02:0004.06.
60MB veterán
KV Viking12:18:0013:03:0025.05.