Přihlášky

Konec první registrace: 12.06.2022 23:00
Prezentace: 18.06.2022 09:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
15R4 - M10:00:006010:45:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
5R4 - Ž10:15:006011:00:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U23M10:20:006011:05:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U23Ž10:22:006011:07:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
7R4 - MM10:24:006011:09:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
1R4 - MŽ10:31:006011:16:0060Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
39TunelTeam - RAFT Division C
Neregistrované posádky10:00:0010:45:0009.06.
40Draci
RK Šestka10:01:0010:46:0018.06.
1HANACE rafters L
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:02:0010:47:0012.06.
2YES band
Raft team Jeseník, z.s.10:03:0010:48:0013.06.
3Zatím B
RK Stan10:04:0010:49:0006.06.
4Ježek Team III
RSKO Jihlava10:05:0010:50:0017.06.
5Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod10:06:0010:51:0012.06.
6HRT BisBis
RK Stan10:07:0010:52:0006.06.
7TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR10:08:0010:53:0013.06.
8RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:09:0010:54:0012.06.
9LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:10:0010:55:0007.06.
10MB Team
KV Viking10:11:0010:56:0006.06.
11Kaplice A
SK Kaplice10:12:0010:57:0010.06.
12TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR10:13:0010:58:0014.06.
13PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking10:14:0010:59:0010.06.
R4 - Ž
14Jiskra HB
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Jiskra Havlíčkův Brod10:15:0011:00:0012.06.
15Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:16:0011:01:0013.06.
16RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:17:0011:02:0012.06.
17Bohouš & Spitfire
KV Viking10:18:0011:03:0008.06.
18RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:19:0011:04:0012.06.
R4 - U23M
19LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:20:0011:05:0013.06.
20Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:21:0011:06:0012.06.
R4 - U23Ž
21RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.10:22:0011:07:0012.06.
22Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:23:0011:08:0012.06.
R4 - MM
23Zatím B veterán
RK Stan10:24:0011:09:0006.06.
24JEŽEK TEAM OLDIES III
RSKO Jihlava10:25:0011:10:0017.06.
25TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR10:26:0011:11:0013.06.
26MB Team
KV Viking10:27:0011:12:0006.06.
27HRT BisBis Masters
RK Stan10:28:0011:13:0006.06.
28Kaplice A veterán
SK Kaplice10:29:0011:14:0010.06.
29PRSI veterán
KV Viking10:30:0011:15:0010.06.
R4 - MŽ
30Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:31:0011:16:0013.06.