Přihlášky

Konec první registrace: 06.09.2022 23:59
Prezentace: 11.09.2022 09:40

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
15R4 - M09:00:006010:00:0060Český pohár
5R4 - Ž09:15:006010:15:0060Český pohár
4R4 - U19M09:20:006010:20:0060Český pohár
2R4 - U19Ž09:24:006010:24:0060Český pohár
3R4 - U23Ž09:26:006010:26:0060Český pohár
2R4 - U23M09:29:006010:29:0060Český pohár
5R4 - MM09:31:006010:31:0060Český pohár
1R4 - MŽ09:36:006010:36:0060Český pohár
10R4 - Mix09:45:006010:45:0060Mistrovství republiky
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Blembáci na Vodě Karlovy Vary
Neregistrované posádky09:00:0010:00:0006.09.
2RK Fortuna BA
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:01:0010:01:0007.09.
3RK Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:02:0010:02:0006.09.
4AC Rohozec HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:03:0010:03:0007.09.
5Kappa
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:04:0010:04:0005.09.
6YES band
Raft team Jeseník, z.s.09:05:0010:05:0002.09.
7Ježek Team
RSKO Jihlava09:06:0010:06:0028.08.
8HRT BisBis
RK Stan09:07:0010:07:0005.08.
9LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:08:0010:08:0009.08.
10Kaplice A
SK Kaplice09:09:0010:09:0005.09.
11Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:10:0010:10:0014.08.
12RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:11:0010:11:0014.08.
13TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:12:0010:12:0029.08.
14TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:13:0010:13:0006.09.
15PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking09:14:0010:14:0009.08.
R4 - Ž
16SUN sport Raft Team
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky09:15:0010:15:0005.09.
17Pampiliše
Raft team Jeseník, z.s.09:16:0010:16:0002.09.
18RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:17:0010:17:0006.09.
19Bohouš & Spitfire
KV Viking09:18:0010:18:0006.08.
20RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:19:0010:19:0003.09.
R4 - U19M
22LETboys Letohrad B
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:20:0010:20:0010.09.
23Krysáci YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:21:0010:21:0002.09.
24LET-CI Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:22:0010:22:0009.08.
73HANACE rafters U19
Nesprávný počet členů posádky.
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:23:0010:23:0009.09.
R4 - U19Ž
74HANACE rafters děvčata
Nesprávný počet členů posádky.
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:24:0010:24:0009.09.
25KV Viking Neptunky
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
KV Viking09:25:0010:25:0019.08.
R4 - U23Ž
28Slovak Junior Rafters
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:26:0010:26:0007.09.
29RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:27:0010:27:0006.09.
30Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:28:0010:28:0002.09.
R4 - U23M
31LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:29:0010:29:0021.08.
32Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.09:30:0010:30:0002.09.
R4 - MM
21TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR09:31:0010:31:0009.09.
33JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava09:32:0010:32:0028.08.
34MB Team
KV Viking09:33:0010:33:0027.08.
35HRT BisBis Masters
RK Stan09:34:0010:34:0005.08.
36Kaplice A veterán
SK Kaplice09:35:0010:35:0005.09.
R4 - MŽ
37Mistral Tatran Ladies
Nesprávný počet členů posádky.
Neregistrované posádky09:36:0010:36:0007.09.
R4 - Mix
38Jezevčí množírna HANACE
Nesprávný počet členů posádky.
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:45:0010:45:0007.09.
39RK Troja Rumola
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:46:0010:46:0005.09.
40RK Troja Vichr z Hor B
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:47:0010:47:0009.09.
41RK Troja GinTonic B
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:48:0010:48:0009.09.
42Formace želva
Raft team Jeseník, z.s.09:49:0010:49:0002.09.
43Bohouš a jeho PRŠI
KV Viking09:50:0010:50:0009.08.
44Vysmáté princezny
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:51:0010:51:0006.09.
45YES selection
Raft team Jeseník, z.s.09:52:0010:52:0007.09.
46SpitKap
SK VLTAVA09:53:0010:53:0007.09.
80RK Šestka
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:54:0010:54:0009.09.