Troja - sobota, 27.05.2023
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 22.05.2023 23:59
Prezentace: 26.05.2023 20:00
Prezentace: 26.05.2023 20:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
12 | R4 - M | 09:00:00 | 90 | 09:45:00 | 90 | Český pohár |
5 | R4 - Ž | 09:21:00 | 90 | 10:06:00 | 90 | Český pohár |
4 | R4 - U19M | 10:21:00 | 90 | 11:06:00 | 90 | Český pohár, Mistrovství republiky |
3 | R4 - U19Ž | 10:27:00 | 90 | 11:12:00 | 90 | Český pohár, Mistrovství republiky |
3 | R4 - U23M | 10:42:00 | 90 | 11:27:00 | 90 | Český pohár |
1 | R4 - U23Ž | 10:46:30 | 90 | 11:31:30 | 90 | Český pohár |
5 | R4 - MM | 10:48:00 | 90 | 11:33:00 | 90 | Český pohár |
1 | R4 - MŽ | 10:55:30 | 90 | 11:40:30 | 90 | Český pohár |
4 | R6 - M | 12:45:00 | 90 | 13:21:00 | 90 | Nominace |
2 | R6 - Ž | 12:51:00 | 90 | 13:27:00 | 90 | Nominace |
1 | R6 - U19M | 13:45:00 | 90 | 14:30:00 | 90 | Nominace |
1 | R6 - U19Ž | 13:46:30 | 90 | 14:31:30 | 90 | Nominace |
1 | R6 - U23M | 13:48:00 | 90 | 14:33:00 | 90 | Nominace |
1 | R6 - U23Ž | 13:49:30 | 90 | 14:34:30 | 90 | Nominace |
2 | R6 - MM | 13:51:00 | 90 | 14:36:00 | 90 | Nominace |
1 | R6 - MŽ | 13:54:00 | 90 | 14:39:00 | 90 | Nominace |
4 | 3xR4 - Mix | 15:00:00 | 180 | 00:00:00 | 0 | Mistrovství republiky |
8 | R4 - Mix | 15:15:00 | 90 | 15:45:00 | 90 | Ostatní závody |
8 | R2 - M | 16:00:00 | 90 | 00:00:00 | 0 | Baraka Cup |
5 | R2 - Ž | 16:12:00 | 90 | 00:00:00 | 0 | Baraka Cup |
3 | R2 - Mix | 16:19:30 | 90 | 00:00:00 | 0 | Baraka Cup |
3 | R2 - U23Mix | 16:24:00 | 90 | 00:00:00 | 0 | Baraka Cup |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | RK Troja 2 Kořínek Vilém, 1999 Panenka Ondřej, 1980 Páša Jiří, 1978 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:00:00 | 09:45:00 | 24.05. |
2 | Raft klub Hodonín Chrenka Vojtěch, 1991 Janošek Radek, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 09:01:30 | 09:46:30 | 22.05. |
3 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 Prokop Jan, 1996 Tomečková Kateřina, 1979 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:03:00 | 09:48:00 | 22.05. |
4 | RK Troja Medřický Ludvík, 1992 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:04:30 | 09:49:30 | 22.05. |
5 | LET-GUN Letohrad M Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Marek Jan, 1998 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:06:00 | 09:51:00 | 16.05. |
6 | HANACE rafters Jelínek Filip, 1996 Nachtigal Richard, 2000 Peška Libor, 1987 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:07:30 | 09:52:30 | 21.05. |
7 | HRT BisBis Krejčí Jindřich, 1971 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 09:09:00 | 09:54:00 | 21.05. |
8 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kolátor Michal, 1977 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:10:30 | 09:55:30 | 17.05. |
9 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:12:00 | 09:57:00 | 17.05. |
10 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 09:13:30 | 09:58:30 | 21.05. |
11 | TRZUBR Hric Michal, 1973 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:15:00 | 10:00:00 | 18.05. |
12 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 09:16:30 | 10:01:30 | 19.05. |
R4 - Ž | |||||
78 | Bohouš a Juniorky
Dlesková Kamila, 2010 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Irain Lernerová Terezie, 1984 Krejčíková Aneta, 2009 Lencová Natálie, 2009 | KV Viking | 09:21:00 | 10:06:00 | 26.05. |
13 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Horová Klára, 1998 Sehnalová Marie, 1981 Stonová Štěpánka, 1975 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:22:30 | 10:07:30 | 19.05. |
14 | TR Omega Tygříci Kolátorová Lucie, 1984 Vacíková Kateřina, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:24:00 | 10:09:00 | 22.05. |
15 | Bohouš & Spitfire Hajzlerová Petra, 1982 Pospíšilová Jitka, 1989 Ryšavá Lenka, 1993 Šuttová Zita, 1978 | KV Viking | 09:25:30 | 10:10:30 | 16.05. |
16 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Koclířová Adéla, 1998 Kocmanová Karolina, 1983 Martinková Blanka, 1994 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:27:00 | 10:12:00 | 16.05. |
R4 - U19M | |||||
17 | LETboys Letohrad Doleček Michal, 2010 Lýko Jakub, 2009 Novák Prokop, 2009 Palán Šimon, 2008 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:21:00 | 11:06:00 | 23.05. |
18 | Krysáci YES R4 Blandová Tereza, 2006 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:22:30 | 11:07:30 | 19.05. |
19 | TR HROM Plášil Hynek, 2006 Slezák Adam, 2006 Šrámek David, 2007 Šťastný Matěj, 2005 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:24:00 | 11:09:00 | 18.05. |
20 | LET-CI Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 Znamenáček Tomáš, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:25:30 | 11:10:30 | 16.05. |
R4 - U19Ž | |||||
21 | LSGirls Letohrad Bárnetová Žofie , 2008 Peteráčová Viola, 2008 Pomikálková Daniela, 2007 Stejskalová Johana, 2009 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:27:00 | 11:12:00 | 23.05. |
22 | KV Viking Neptunky Krejčíková Aneta, 2009 Kuncová Adéla, 2008 Militká Viktorie, 2008 Rampasová Evelin, 2010 | KV Viking | 10:28:30 | 11:13:30 | 17.05. |
23 | KV Viking Vodoměrky Dlesková Kamila, 2010 Lencová Natálie, 2009 Samšiňáková Barbora, 2010 Zetová Zuzana, 2008 | KV Viking | 10:30:00 | 11:15:00 | 17.05. |
R4 - U23M | |||||
24 | Jiskra HB Motýl Viktor, 2010 Pertl David, 2009 Švec Vojtěch, 2003 Zeman Lukáš, 2009 | Jiskra Havlíčkův Brod | 10:42:00 | 11:27:00 | 22.05. |
25 | LET-GUN Letohrad Hendrych Tomáš, 2000 Nachtigal Richard, 2000 Škarupa Šimon, 2006 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:43:30 | 11:28:30 | 16.05. |
26 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:45:00 | 11:30:00 | 19.05. |
R4 - U23Ž | |||||
28 | Pampelišky YES R4 Danišová Terezie, 2001 Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:46:30 | 11:31:30 | 19.05. |
R4 - MM | |||||
29 | TR MASTERS A Hric Michal, 1973 Kabrhel Václav, 1983 Pospíšil Jaroslav, 1973 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:48:00 | 11:33:00 | 18.05. |
30 | HRT BisBis Masters Krejčí Jindřich, 1971 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 10:49:30 | 11:34:30 | 21.05. |
31 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 10:51:00 | 11:36:00 | 21.05. |
32 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Lerner Luděk, 1960 Panenka Ondřej, 1980 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 10:52:30 | 11:37:30 | 17.05. |
33 | PRSI veterán Irain Jiří, 1981 Kolátor Michal, 1977 Šantora Jan, 1983 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 10:54:00 | 11:39:00 | 19.05. |
R4 - MŽ | |||||
34 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Sehnalová Marie, 1981 Stonová Štěpánka, 1975 Šuttová Zita, 1978 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:55:30 | 11:40:30 | 19.05. |
R6 - M | |||||
35 | RK Hodonín Chrenka Vojtěch, 1991 Janošek Radek, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 Nachtigal Richard, 2000 Švagr Rostislav, 2000 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 12:45:00 | 13:21:00 | 22.05. |
36 | LET-GUN Letohrad M Fajt Tomáš, 2006 Hendrych Tomáš, 2000 Jakeš Jakub, 2007 Marek Jan, 1998 Škarupa Šimon, 2006 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:46:30 | 13:22:30 | 16.05. |
37 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Kolátor Michal, 1977 Peška Libor, 1987 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 12:48:00 | 13:24:00 | 19.05. |
38 | TR ZUBR Hric Michal, 1973 Jelínek Filip, 1996 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Lisický David, 1981 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 12:49:30 | 13:25:30 | 18.05. |
R6 - Ž | |||||
39 | Bohouš & Spitfire Hajzlerová Petra, 1982 Irain Lernerová Terezie, 1984 Pospíšilová Jitka, 1989 Ryšavá Lenka, 1993 Stonová Štěpánka, 1975 Šuttová Zita, 1978 | KV Viking | 12:51:00 | 13:27:00 | 16.05. |
40 | RK Troja ženy Bauerová Lenka, 1984 Fingrová Zdeňka, 1985 Koclířová Adéla, 1998 Kocmanová Karolina, 1983 Martinková Blanka, 1994 Vacíková Kateřina, 1983 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 12:52:30 | 13:28:30 | 23.05. |
R6 - U19M | |||||
41 | LET-CI Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Procházka Ondra, 2007 Ruffer Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 Znamenáček Tomáš, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 13:45:00 | 14:30:00 | 16.05. |
R6 - U19Ž | |||||
42 | KV Viking Juniorky Dlesková Kamila, 2010 Krejčíková Aneta, 2009 Kuncová Adéla, 2008 Militká Viktorie, 2008 Rampasová Evelin, 2010 Samšiňáková Barbora, 2010 | KV Viking | 13:46:30 | 14:31:30 | 17.05. |
R6 - U23M | |||||
43 | Youngster YES R6 Drastich Pavel, 2002 Raděj Alexandr, 2006 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Adam , 2006 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 13:48:00 | 14:33:00 | 19.05. |
R6 - U23Ž | |||||
44 | Pampelišky YES R6 Blandová Tereza, 2006 Cundrlová Anička, 2005 Danišová Terezie, 2001 Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 13:49:30 | 14:34:30 | 19.05. |
R6 - MM | |||||
45 | TR MASTERS A Hric Michal, 1973 Kabrhel Václav, 1983 Lisický David, 1981 Netopil Zbyněk, 1960 Pospíšil Jaroslav, 1973 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 13:51:00 | 14:36:00 | 18.05. |
46 | MB veterán Irain Jiří, 1981 Irain st. Jiří, 1955 Kolátor Michal, 1977 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 13:52:30 | 14:37:30 | 17.05. |
R6 - MŽ | |||||
47 | Kočičky RK Troja Hajzlerová Petra, 1982 Halašková Petra, 1974 Panenková Alena, 1952 Stonová Štěpánka, 1975 Šuttová Zita, 1978 Tomečková Kateřina, 1979 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 13:54:00 | 14:39:00 | 22.05. |
3xR4 - Mix | |||||
90 | TR Hiko Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 00:00:00 | 00:00:00 | 28.05. |
48 | Viking Mladá Boleslav Nesprávný počet členů posádky. | KV Viking | 15:00:00 | 00:00:00 | 19.05. |
49 | Yeseník Nesprávný počet členů posádky. | Raft team Jeseník, z.s. | 15:03:00 | 00:00:00 | 19.05. |
50 | RK Troja Nesprávný počet členů posádky. | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:06:00 | 00:00:00 | 22.05. |
R4 - Mix | |||||
80 | RK Troja GinTonic Bauerová Lenka, 1984 Panenka Ondřej, 1980 Proks Jakub, 1984 Proksová Eva, 1988 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:15:00 | 15:45:00 | 26.05. |
81 | RK Troja Rumola Fingrová Zdeňka, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:16:30 | 15:46:30 | 26.05. |
53 | Krysáci YES Blandová Tereza, 2006 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:18:00 | 15:48:00 | 25.05. |
54 | SpitKap Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Pospíšilová Jitka, 1989 Šuttová Zita, 1978 | SK VLTAVA | 15:19:30 | 15:49:30 | 25.05. |
55 | RK Šestka Znamenáček Milan, 1971 Znamenáček Tomáš, 2006 Znamenáčková Kristýna, 2003 Znamenáčková Šárka, 1973 | RK Šestka | 15:21:00 | 15:51:00 | 23.05. |
56 | Bohouš a jeho PRŠI Hajzlerová Petra, 1982 Irain Jiří, 1981 Irain Lernerová Terezie, 1984 Peška Libor, 1987 | KV Viking | 15:22:30 | 15:52:30 | 19.05. |
57 | Okresní přebor Jeseník Drastich Pavel, 2002 Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:24:00 | 15:54:00 | 19.05. |
58 | Formace želva Danišová Terezie, 2001 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:25:30 | 15:55:30 | 19.05. |
R2 - M | |||||
98 | TR R2 HROM C Slezák Adam, 2006 Šrámek David, 2007 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 16:00:00 | 00:00:00 | 26.05. |
99 | TR R2 HROM A Plášil Hynek, 2006 Šťastný Matěj, 2005 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 16:01:30 | 00:00:00 | 26.05. |
59 | Michal a Michal Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 | Jiskra Havlíčkův Brod | 16:03:00 | 00:00:00 | 22.05. |
60 | Born to be wild Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 16:04:30 | 00:00:00 | 22.05. |
61 | Štětináč a Dlouhé Bidlo Škarupa Šimon, 2006 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 16:06:00 | 00:00:00 | 22.05. |
62 | Vojta a David
Pertl David, 2009 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 16:07:30 | 00:00:00 | 25.05. |
63 | RK Šestka Znamenáček Milan, 1971 Znamenáček Tomáš, 2006 | RK Šestka | 16:09:00 | 00:00:00 | 23.05. |
65 | Kaplice - divočáci Boček Zdeněk, 1975 Putzer Pavel, 1967 | SK Kaplice | 16:10:30 | 00:00:00 | 21.05. |
R2 - Ž | |||||
66 | Kopretinky z Jesu Danišová Terezie, 2001 Ručková Adéla, 2004 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:12:00 | 00:00:00 | 19.05. |
67 | Kačule a Štěpánka
Bartoňová Štěpánka, 1997 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Tomečková Kateřina, 1979 | Jiskra Havlíčkův Brod | 16:13:30 | 00:00:00 | 23.05. |
68 | CIBULAJDY Letohrad Bárnetová Žofie , 2008 Pomikálková Daniela, 2007 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 16:15:00 | 00:00:00 | 25.05. |
69 | Kamča - Eje
Dlesková Kamila, 2010 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Rampasová Evelin, 2010 | KV Viking | 16:16:30 | 00:00:00 | 25.05. |
70 | Zuzka - Anet
Krejčíková Aneta, 2009 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Zetová Zuzana, 2008 | KV Viking | 16:18:00 | 00:00:00 | 25.05. |
R2 - Mix | |||||
79 | Blíženci
Bartoňová Štěpánka, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Kristek Vašek, 0 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 16:19:30 | 00:00:00 | 26.05. |
71 | RK Šestka Znamenáček Milan, 1971 Znamenáčková Kristýna, 2003 | RK Šestka | 16:21:00 | 00:00:00 | 23.05. |
72 | VS Tábor Boček Zdeněk, 1975 Pospíšilová Jitka, 1989 | SK VLTAVA | 16:22:30 | 00:00:00 | 24.05. |
R2 - U23Mix | |||||
74 | RD Jeseník Danišová Terezie, 2001 Raděj Tomáš, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:24:00 | 00:00:00 | 24.05. |
75 | AjVi Ručka Vítězslav, 2002 Ručková Adéla, 2004 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:25:30 | 00:00:00 | 24.05. |
76 | Tryskokrysy YES Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:27:00 | 00:00:00 | 25.05. |