Kamenice - 2.ČP - sobota 22.4.2023, 22.04.2023
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 18.04.2023 23:59
Prezentace: 22.04.2023 09:00
Prezentace: 22.04.2023 09:00
Dokumenty
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
11 | R4 - M | 10:45:00 | 60 | Český pohár | ||
5 | R4 - Ž | 10:56:00 | 60 | Český pohár | ||
3 | R4 - U23M | 12:30:00 | 60 | Český pohár | ||
2 | R4 - U23Ž | 12:33:00 | 60 | Český pohár | ||
1 | R4 - MŽ | 12:35:00 | 60 | Český pohár | ||
6 | R4 - MM | 12:36:00 | 60 | Český pohár | ||
4 | R4 - U19M | 15:00:00 | 60 | Český pohár | ||
3 | R4 - U19Ž | 15:04:00 | 60 | Český pohár |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | Kappa Hájek Filip, 1968 Myslivec Jan, 1991 Otruba Lukáš, 1964 Zdráhal Jan, 1985 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 10:45:00 | 18.04. | |
2 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 10:46:00 | 17.04. | |
3 | HRT BisBis Krejčí Jindřich, 1971 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 10:47:00 | 16.04. | |
4 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 Prokop Jan, 1996 Žák Petr, 1995 | Jiskra Havlíčkův Brod | 10:48:00 | 11.04. | |
5 | RK Troja Medřický Ludvík, 1992 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:49:00 | 11.04. | |
6 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Šťastný Jan, 1970 Veselý Petr, 1976 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:50:00 | 17.04. | |
7 | LET-GUN Letohrad M Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:51:00 | 31.03. | |
8 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Veber Jan, 1971 | SK Kaplice | 10:52:00 | 17.04. | |
9 | HANACE rafters Cuc Michal, 1977 Peška Libor, 1987 Skořepa Vojtěch, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:53:00 | 29.03. | |
10 | TRZUBR Jelínek Filip, 1996 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Lisický David, 1981 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:54:00 | 18.04. | |
11 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 10:55:00 | 30.03. | |
R4 - Ž | |||||
12 | RK Troja Juniorky Hrdličková Sára, 2003 Kristl Anouk, 2003 Machutová Iva, 2003 Znamenáčková Kristýna, 2003 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:56:00 | 18.04. | |
13 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Horová Klára, 1998 Mrázová Renata, 1975 Stonová Štěpánka, 1975 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:57:00 | 15.04. | |
14 | Bohouš & Spitfire Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Pospíšilová Jitka, 1989 | KV Viking | 10:58:00 | 30.03. | |
15 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Martinková Blanka, 1994 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:59:00 | 11.04. | |
16 | TR Omega Tygříci Procházková Pavla, 1983 Vacíková Kateřina, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 11:00:00 | 19.04. | |
R4 - U23M | |||||
17 | RK Troja Junioři Milyan Daniel, 2006 Pátek Vítězslav, 2003 Ruffer Jakub, 2007 Rutar Martin, 2003 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 12:30:00 | 18.04. | |
18 | LET-GUN Letohrad Hendrych Tomáš, 2000 Müller Aleš, 2002 Nachtigal Richard, 2000 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:31:00 | 31.03. | |
19 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 12:32:00 | 11.04. | |
R4 - U23Ž | |||||
20 | RK Troja Juniorky Hrdličková Sára, 2003 Kristl Anouk, 2003 Machutová Iva, 2003 Znamenáčková Kristýna, 2003 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 12:33:00 | 11.04. | |
21 | Pampelišky YES R4 Danišová Terezie, 2001 Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 Smetánková Klára, 2000 | Raft team Jeseník, z.s. | 12:34:00 | 11.04. | |
R4 - MŽ | |||||
22 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Stonová Štěpánka, 1975 Šuttová Zita, 1978 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:35:00 | 15.04. | |
R4 - MM | |||||
23 | TR MASTERS A Hric Michal, 1973 Kabrhel Václav, 1983 Lisický David, 1981 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 12:36:00 | 17.04. | |
24 | Zatím B veterán Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Mráz Pavel, 1976 Páša Jiří, 1978 | RK Stan | 12:37:00 | 16.04. | |
25 | HRT BisBis Masters Krejčí Jindřich, 1971 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 12:38:00 | 16.04. | |
26 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 12:39:00 | 17.04. | |
27 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 12:40:00 | 17.04. | |
28 | PRSI veterán Irain Jiří, 1981 Kolátor Michal, 1977 Šantora Jan, 1983 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 12:41:00 | 30.03. | |
R4 - U19M | |||||
0 | LSGirls+boys Doleček Michal, 2010 Dolečková Bára, 2009 Palán Šimon, 2008 Stejskalová Klára, 2010 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 00:00:00 | 21.04. | |
30 | TR HROM Plášil Hynek, 2006 Ruffer Jakub, 2007 Slezák Adam, 2006 Šrámek David, 2007 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 15:01:00 | 18.04. | |
31 | Krysáci YES R4 Cundrlová Anička, 2005 Loun Václav Matěj, 2004 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:02:00 | 11.04. | |
32 | LET-CI Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 Znamenáček Tomáš, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:03:00 | 31.03. | |
R4 - U19Ž | |||||
33 | LSGirls Letohrad Bárnetová Žofie , 2008 Kubová Klára, 2009 Peteráčová Viola, 2008 Pomikálková Daniela, 2007 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:04:00 | 19.04. | |
35 | KV Viking Neptunky Krejčíková Aneta, 2009 Kuncová Adéla, 2008 Militká Viktorie, 2008 Rampasová Evelin, 2010 | KV Viking | 15:06:00 | 29.03. | |
36 | KV Viking Vodoměrky Dlesková Kamila, 2010 Lencová Natálie, 2009 Samšiňáková Barbora, 2010 Zetová Zuzana, 2008 | KV Viking | 15:07:00 | 29.03. |