Přihlášky

Konec první registrace: 01.04.2019 00:00
Prezentace: 04.04.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
12R4 - M11:00:0060Český pohár
6R4 - Ž11:15:0060Český pohár
4R4 - U19M11:23:0060Český pohár
2R4 - U19Ž11:29:0060Český pohár
1R4 - MŽ11:33:0060Český pohár
5R4 - U23M11:36:0060Český pohár
1R4 - U23Ž11:41:0060Český pohár
7R4 - MM12:20:0060Český pohár
4R6 - M14:00:0060Nominace
3R6 - Ž14:05:0060Nominace
2R6 - U23M14:10:0060Nominace
3R6 - U19M14:13:0060Nominace
2R6 - MM14:20:0060Nominace
0R6 - MŽ16:00:000Nominace
0R6 - U19Ž16:00:000Nominace
0R6 - U23Ž16:00:000Nominace
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1TunelTeam - RAFF Division C
Neregistrované posádky11:00:0020.03.
2Polpur Turnov
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.11:01:0001.04.
3Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:02:0031.03.
4HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:03:0031.03.
5Zatím B
RK Stan11:04:0027.03.
6Kaplice A
SK Kaplice11:05:0031.03.
7MB Team
KV Viking11:06:0027.03.
8TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR11:07:0031.03.
9PRSI Team
KV Viking11:08:0031.03.
10Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR11:09:0002.04.
11RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:10:0028.03.
12TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR11:11:0031.03.
R4 - Ž
13Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:15:0031.03.
14Spitfire
SK VLTAVA11:16:0001.04.
15RK Trója – Čóromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:17:0028.03.
16MB Bohouš a jeho parta
KV Viking11:18:0026.03.
17TR Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR11:19:0031.03.
18TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:20:0031.03.
R4 - U19M
19Lovci
KV Deli Lovosice11:23:0002.04.
20Titanic Rajhrad
Klub vodáků Rajhrad11:24:0031.03.
21YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.11:25:0025.03.
22Yongster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.11:26:0025.03.
R4 - U19Ž
23Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.11:29:0025.03.
24LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:30:0027.03.
R4 - MŽ
25Lovosičandy
KV Deli Lovosice11:33:0002.04.
R4 - U23M
26RK Troja Junioři
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:36:0031.03.
27Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:37:0031.03.
28TRHANACE
Vodácký klub, p.s SVoČR11:38:0031.03.
29LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:39:0030.03.
30LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:40:0027.03.
R4 - U23Ž
31TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:41:0031.03.
R4 - MM
32YES-meni Jeseník
Raft team Jeseník, z.s.12:20:0031.03.
33Hastrman
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Klub Hastrman Karlovy Vary- spolek12:21:0027.03.
34MB Team
KV Viking12:22:0031.03.
35Hájos Racing Team Masters
RK Stan12:23:0019.03.
36Zatím B veterán
RK Stan12:24:0027.03.
37TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR12:25:0031.03.
38JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava12:26:0031.03.
R6 - M
39Bestie Team Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:00:0028.03.
40TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR14:01:0031.03.
41Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod14:02:0031.03.
42HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:03:0031.03.
R6 - Ž
43RK Troja Čoromoro 1
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.14:05:0031.03.
44MB Bohouš a jeho parta
KV Viking14:06:0026.03.
45TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR14:07:0031.03.
R6 - U23M
46TRHANACE
Vodácký klub, p.s SVoČR14:10:0031.03.
47LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:11:0027.03.
R6 - U19M
48Titanic a Lovci
Klub vodáků Rajhrad14:13:0002.04.
49YES Gang R6
Raft team Jeseník, z.s.14:14:0031.03.
50Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.14:15:0025.03.
R6 - MM
51TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR14:20:0031.03.
52JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava14:21:0031.03.