Přihlášky

Konec první registrace: 15.04.2019 00:00
Prezentace: 18.04.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
19R4 - M11:00:0060Český pohár
5R4 - Ž11:20:0060Český pohár
1R4 - U23Ž11:25:0060Český pohár
4R4 - U23M12:45:0060Český pohár
8R4 - MM12:49:0060Český pohár
1R4 - MŽ12:57:0060Český pohár
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.11:00:0014.04.
2TRITON C
RK Triton V111:01:0015.04.
3Ježek Team
RSKO Jihlava11:02:0010.04.
4TR Baňos
Vodácký klub, p.s SVoČR11:03:0017.04.
5Zatím B
RK Stan11:04:0011.04.
6MB Team
KV Viking11:05:0014.04.
7TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR11:06:0031.03.
8HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:07:0006.04.
9TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR11:08:0031.03.
10skauti
RK Stan11:09:0016.04.
11KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.11:10:0015.04.
12Manager team
RK Stan11:11:0011.04.
13Polpur Turnov
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.11:12:0012.04.
14Kaplice A
SK Kaplice11:13:0014.04.
15Raft klub Hodonín
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR11:14:0014.04.
16Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod11:15:0012.04.
17RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:16:0015.04.
18PRSI Team
KV Viking11:17:0014.04.
39TunelTeam - RAFT Division C
Někteří závodníci nesplňují věkový limit.
Neregistrované posádky11:18:0015.04.
R4 - Ž
20Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:20:0017.04.
21RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:21:0015.04.
22MB Bohouš a jeho parta
KV Viking11:22:0008.04.
23TR Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR11:23:0031.03.
24TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR11:24:0031.03.
R4 - U23Ž
25TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:25:0006.04.
R4 - U23M
26LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:45:0002.04.
27AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.12:46:0017.04.
28RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.12:47:0015.04.
29LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:48:0001.04.
R4 - MM
30Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.12:49:0014.04.
31TRITON C Masters
RK Triton V112:50:0015.04.
32TR Baňos
Vodácký klub, p.s SVoČR12:51:0031.03.
33Zatím B veterán
RK Stan12:52:0011.04.
34Hájos Racing Team Masters
RK Stan12:53:0021.03.
35MB Team
KV Viking12:54:0014.04.
36JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava12:55:0010.04.
37TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR12:56:0031.03.
R4 - MŽ
38Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek12:57:0015.04.