České Vrbné, sprint - sobota, 07.09.2019
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 02.09.2019 00:00
Prezentace: 04.09.2019 00:00
Prezentace: 04.09.2019 00:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
21 | R4 - M | 15:30:00 | 45 | 16:00:00 | 45 | Český pohár |
11 | R4 - Ž | 15:50:15 | 45 | 16:20:15 | 45 | Český pohár |
9 | R4 - MM | 16:30:00 | 45 | 17:00:00 | 45 | Český pohár |
2 | R4 - MŽ | 16:36:45 | 45 | 17:06:45 | 45 | Český pohár |
3 | R4 - U23M | 16:38:15 | 45 | 17:08:15 | 45 | Český pohár |
2 | R4 - U23Ž | 16:40:30 | 45 | 17:10:30 | 45 | Český pohár |
4 | R4 - U19M | 16:42:00 | 45 | 17:12:00 | 45 | Český pohár |
2 | R4 - U19Ž | 16:44:15 | 45 | 17:14:15 | 45 | Český pohár |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | RK Fortuna BA
Kasak Miroslav, 1972 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Orocky Rado, 0 Petrovic Milan, 0 Samsely Martin, 0 | Neregistrované posádky | 15:30:00 | 16:00:00 | 06.09. |
2 | Desperados BA
Horvath Brano, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Kvetak Rastislav, 0 Misun Lubos, 0 Palkovic Martin, 0 | Neregistrované posádky | 15:30:45 | 16:00:45 | 06.09. |
3 | Yes muži Cundrla Jaroslav, 1978 Drastich Pavel, 2002 Raděj Aleš, 1972 Ručka Vítězslav, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:31:30 | 16:01:30 | 02.09. |
4 | Triton EM Daneš Ondřej, 1977 Hajducik Miroslav, 1962 Polák Libor, 1967 Prause Aleš, 1954 | RK Triton V1 | 15:32:15 | 16:02:15 | 28.08. |
5 | Denisove dievčatá
Antalík Denis, 1996 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Gajtková Barbora, 0 Hoferová Sabina, 1992 Kebísková Monika, 0 | Neregistrované posádky | 15:33:00 | 16:03:00 | 06.09. |
6 | Katamarán Housa - Aleš, 1979 Hucl - Radim, 1974 Sýkora - Jan, 1975 Štochl - Jakub, 1978 | KV Katamarán PK | 15:33:45 | 16:03:45 | 28.08. |
7 | skauti Bůžek Michal, 2002 Milec David Oldřich, 1996 Mrkos Jan, 1989 Mrkos Jonáš, 2004 | RK Stan | 15:34:30 | 16:04:30 | 02.09. |
8 | RK Troja Junioři
Kořínek Vilém, 1999 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:35:15 | 16:05:15 | 26.08. |
9 | LETGUN Letohrad M - sprint Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 15:36:00 | 16:06:00 | 06.09. |
10 | Zatím B Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Matějka Roman, 1973 Mráz Pavel, 1976 | RK Stan | 15:36:45 | 16:06:45 | 02.09. |
11 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 15:37:30 | 16:07:30 | 01.09. |
12 | Manager team Karafiát Josef, 1960 Krejčí Jindřich, 1971 Lácha Ondřej, 1983 Proks Zdeněk, 1954 | RK Stan | 15:38:15 | 16:08:15 | 02.09. |
13 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 Vondráček Vít, 1990 Žák Petr, 1995 | Jiskra Havlíčkův Brod | 15:39:00 | 16:09:00 | 02.09. |
14 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Janošek Radek, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 15:39:45 | 16:09:45 | 02.09. |
15 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 Veber Jan, 1971 | SK Kaplice | 15:40:30 | 16:10:30 | 16.08. |
16 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 15:41:15 | 16:11:15 | 01.09. |
17 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 15:42:00 | 16:12:00 | 26.08. |
18 | HANACE rafters Peška Libor, 1987 Přikryl Vojtěch, 1996 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 15:42:45 | 16:12:45 | 02.09. |
19 | RK Troja Pražan Milan, 1981 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:43:30 | 16:13:30 | 25.08. |
20 | PRSI Team Irain Jiří, 1981 Jelínek Filip, 1996 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 | KV Viking | 15:44:15 | 16:14:15 | 16.08. |
21 | TRZUBR Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Kabrhel Václav, 1983 Lisický David, 1981 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 15:45:00 | 16:15:00 | 25.08. |
R4 - Ž | |||||
22 | TR DAKS juniorky Dopitová Daniela, 2002 Nesprávný počet členů posádky.Horová Klára, 1998 Janošková Alexandra, 1998 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 15:50:15 | 16:20:15 | 02.09. |
23 | TR OMEGA 2 Kolátorová Lucie, 1984 Nesprávný počet členů posádky. | Vodácký klub, p.s SVoČR | 15:51:00 | 16:21:00 | 03.09. |
24 | SUN sport Raft Team
Dugasová Lujza, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Hoferová Sabina, 1992 Koyšová Barbora, 2000 Lappyová Kristína, 1993 | Neregistrované posádky | 15:51:45 | 16:21:45 | 05.09. |
25 | Mistral Women
Hana Švarcová , 1900 Júlia Pavelková , 1900 Veronika Kvetáková , 1900 Zuzana Čunderlíková , 1900 | Neregistrované posádky | 15:52:30 | 16:22:30 | 22.07. |
26 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:53:15 | 16:23:15 | 02.09. |
27 | Spitfire Beránková Barbora, 1992 Pospíšilová Jitka, 1989 Škabrahová Vojtěška, 2000 Šuttová Zita, 1978 | SK VLTAVA | 15:54:00 | 16:24:00 | 01.09. |
28 | Něco Pěkného Bartoňová Štěpánka, 1997 Fingrová Zdeňka, 1985 Koclířová Adéla, 1998 Tomečková Kateřina, 1979 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:54:45 | 16:24:45 | 25.08. |
29 | TR HODONÍN Seniorky Kučerová Veronika, 1999 Martinková Blanka, 1994 Ryšavá Lenka, 1993 Vojtková Martina, 1991 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 15:55:30 | 16:25:30 | 30.08. |
30 | MB Bohouš a jeho parta Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Říhová Michaela, 1979 | KV Viking | 15:56:15 | 16:26:15 | 16.08. |
31 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:57:00 | 16:27:00 | 01.09. |
32 | TR Omega Tygříci Kratochvílová Michaela, 1975 Procházková Pavla, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 15:57:45 | 16:27:45 | 30.08. |
R4 - MM | |||||
33 | Katamarán VET Housa - Aleš, 1979 Hucl - Radim, 1974 Sýkora - Jan, 1975 Štochl - Jakub, 1978 | KV Katamarán PK | 16:30:00 | 17:00:00 | 28.08. |
34 | Triton EV Nesprávný počet členů posádky. | RK Triton V1 | 16:30:45 | 17:00:45 | 28.08. |
35 | Zatím B veterán Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Matějka Roman, 1973 Mráz Pavel, 1976 | RK Stan | 16:31:30 | 17:01:30 | 02.09. |
36 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 Veber Jan, 1971 | SK Kaplice | 16:32:15 | 17:02:15 | 16.08. |
37 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 16:33:00 | 17:03:00 | 01.09. |
38 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 Říhová Michaela, 1979 | KV Viking | 16:33:45 | 17:03:45 | 01.09. |
39 | Hájos Racing Team Masters Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 16:34:30 | 17:04:30 | 31.07. |
40 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 16:35:15 | 17:05:15 | 26.08. |
41 | TR MASTERS A Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Netopil Zbyněk, 1960 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 16:36:00 | 17:06:00 | 30.08. |
R4 - MŽ | |||||
42 | Mistral Tatran Ladies
Alexandra Kašáková , 1900 Milica Drgoňová , 1900 Milica Zererová , 1900 Viktória Orokocká , 1900 | Neregistrované posádky | 16:36:45 | 17:06:45 | 22.07. |
43 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 16:37:30 | 17:07:30 | 02.09. |
R4 - U23M | |||||
44 | Slovak Junior Rafters
Čierťanský Matúš, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Chynoranský Dominik, 2002 Chynoranský Jakub, 2002 Krempašký Šimon, 1999 | Neregistrované posádky | 16:38:15 | 17:08:15 | 06.09. |
45 | RK Troja Junioři
Kořínek Vilém, 1999 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 16:39:00 | 17:09:00 | 25.08. |
46 | LET-GUN Letohrad Kylar Aleš, 1997 Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 16:39:45 | 17:09:45 | 05.08. |
R4 - U23Ž | |||||
47 | TR DAKS juniorky Dopitová Daniela, 2002 Horová Klára, 1998 Koclířová Adéla, 1998 Plachtová Alexandra, 1998 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 16:40:30 | 17:10:30 | 26.08. |
48 | LET-UŠKY Letohrad U23 sprint Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 16:41:15 | 17:11:15 | 06.09. |
R4 - U19M | |||||
0 | LET-CI Letohrad Kunt Martin, 2007 Marešová Zuzana, 2004 Šlesingr Michael, 2000 Venclová Vendula, 2004 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 00:00:00 | 00:00:00 | 06.09. |
49 | AC Rafting Team Bula 2
Koblížek Daniel, 2000 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Nachtigal Richard, 2000 Skořepa Vojtěch, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 16:42:00 | 17:12:00 | 05.09. |
50 | YES Gang R4 Čížek Matěj, 2001 Ježek Ondřej, 2001 Lukáš Jan, 2002 Pěček Dominik, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:42:45 | 17:12:45 | 05.08. |
51 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:43:30 | 17:13:30 | 05.08. |
R4 - U19Ž | |||||
52 | LET-UŠKY Letohrad Marešová Zuzana, 2004 Škabrahová Vojtěška, 2000 Tihonová Tina, 2003 Venclová Vendula, 2004 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 16:44:15 | 17:14:15 | 05.08. |
53 | Pampelišky YES Danišová Terezie, 2001 Hauke Adriana, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:45:00 | 17:15:00 | 05.08. |