Roudnice - sprint, 01.09.2019
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 25.08.2019 00:00
Prezentace: 25.08.2019 00:00
Prezentace: 25.08.2019 00:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
20 | R4 - M | 09:30:00 | 60 | 10:35:00 | 60 | |
7 | R4 - Ž | 09:52:00 | 60 | 10:57:00 | 60 | |
2 | R4 - U19M | 10:01:00 | 60 | 11:06:00 | 60 | |
2 | R4 - U19Ž | 10:05:00 | 60 | 11:10:00 | 60 | |
5 | R4 - U23M | 10:09:00 | 60 | 11:14:00 | 60 | |
3 | R4 - U23Ž | 10:16:00 | 60 | 11:21:00 | 60 | |
8 | R4 - MM | 10:21:00 | 60 | 11:26:00 | 60 | |
1 | R4 - MŽ | 10:31:00 | 60 | 11:36:00 | 60 | |
6 | R6 - M | 12:05:00 | 60 | 12:35:00 | 60 | |
3 | R6 - Ž | 12:13:00 | 60 | 12:43:00 | 60 | |
2 | R6 - U19M | 12:18:00 | 60 | 12:48:00 | 60 | |
2 | R6 - U23M | 12:22:00 | 60 | 12:52:00 | 60 | |
1 | R6 - MM | 12:26:00 | 60 | 12:56:00 | 60 | |
0 | R6 - MŽ | 15:00:00 | 0 | 00:00:00 | 0 | |
0 | R6 - U19Ž | 15:00:00 | 0 | 00:00:00 | 0 | |
0 | R6 - U23Ž | 15:00:00 | 0 | 00:00:00 | 0 |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
2 | Japan raft team
Akira Nakano, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Ando Shogo, 0 Koizumi Satoshi, 0 Tsujita Joji, 0 | Neregistrované posádky | 09:30:00 | 10:35:00 | 02.08. |
3 | Hastrman
, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Činčera Jiří, 1943 Heneš st. Josef, 1963 Kocek Jaroslav, 1962 | 09:31:00 | 10:36:00 | 24.08. | |
4 | Jiskra HB B Doležal Petr, 2001 Koclířová Adéla, 1998 Prokop Jan, 1996 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:32:00 | 10:37:00 | 26.08. |
6 | RK Troja Junioři
Kořínek Vilém, 1999 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:33:00 | 10:38:00 | 26.08. |
7 | Polpur Turnov Jarolímek Otto, 1961 Kozderka Pavel, 1985 Kvíčala Čestmír, 1970 Válek Jiří, 1981 | Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. | 09:34:00 | 10:39:00 | 25.08. |
8 | Hájos Racing Team Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 09:35:00 | 10:40:00 | 31.07. |
9 | Triton DM Daneš Ondřej, 1977 Hajducik Miroslav, 1962 Polák Libor, 1967 Prause Aleš, 1954 | RK Triton V1 | 09:36:00 | 10:41:00 | 21.08. |
10 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 09:37:00 | 10:42:00 | 24.08. |
11 | KAPPA Hájek Filip, 1968 Kuděj Viktor, 1963 Otruba Lukáš, 1964 Růžička Václav, 1975 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 09:38:00 | 10:43:00 | 28.08. |
12 | Manager team Fuchs Martin, 1971 Karafiát Josef, 1960 Krejčí Jindřich, 1971 Proks Zdeněk, 1954 | RK Stan | 09:39:00 | 10:44:00 | 15.08. |
13 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 Vondráček Vít, 1990 Žák Petr, 1995 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:40:00 | 10:45:00 | 26.08. |
14 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:41:00 | 10:46:00 | 18.08. |
15 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Chrenka Vojtěch, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 09:42:00 | 10:47:00 | 20.08. |
16 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Kolátor Michal, 1977 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 09:43:00 | 10:48:00 | 16.08. |
17 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:44:00 | 10:49:00 | 17.08. |
18 | HANACE rafters Cuc Michal, 1977 Peška Libor, 1987 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:45:00 | 10:50:00 | 26.08. |
19 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:46:00 | 10:51:00 | 19.08. |
20 | RK Troja Pražan Milan, 1981 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:47:00 | 10:52:00 | 25.08. |
21 | PRSI Team Irain Jiří, 1981 Jelínek Filip, 1996 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 | KV Viking | 09:48:00 | 10:53:00 | 16.08. |
22 | TRZUBR Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Kabrhel Václav, 1983 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:49:00 | 10:54:00 | 23.08. |
R4 - Ž | |||||
24 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:52:00 | 10:57:00 | 27.08. |
25 | Spitfire Beránková Barbora, 1992 Pospíšilová Jitka, 1989 Škabrahová Vojtěška, 2000 Šuttová Zita, 1978 | SK VLTAVA | 09:53:00 | 10:58:00 | 26.08. |
26 | Něco Pěkného Bartoňová Štěpánka, 1997 Fingrová Zdeňka, 1985 Koclířová Adéla, 1998 Tomečková Kateřina, 1979 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:54:00 | 10:59:00 | 25.08. |
27 | TR HODONÍN Seniorky Kučerová Veronika, 1999 Martinková Blanka, 1994 Ryšavá Lenka, 1993 Vojtková Martina, 1991 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:55:00 | 11:00:00 | 23.08. |
28 | MB Bohouš a jeho parta Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Proksová Eva, 1988 Říhová Michaela, 1979 | KV Viking | 09:56:00 | 11:01:00 | 16.08. |
29 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:57:00 | 11:02:00 | 25.08. |
30 | TR Omega Tygříci Kolátorová Lucie, 1984 Procházková Pavla, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:58:00 | 11:03:00 | 21.08. |
R4 - U19M | |||||
32 | YES Gang R4 Čížek Matěj, 2001 Ježek Ondřej, 2001 Lukáš Jan, 2002 Pěček Dominik, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:01:00 | 11:06:00 | 05.08. |
33 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:02:00 | 11:07:00 | 05.08. |
R4 - U19Ž | |||||
35 | LET-UŠKY Letohrad Marešová Zuzana, 2004 Škabrahová Vojtěška, 2000 Tihonová Tina, 2003 Venclová Vendula, 2004 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:05:00 | 11:10:00 | 05.08. |
36 | Pampelišky YES Danišová Terezie, 2001 Hauke Adriana, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:06:00 | 11:11:00 | 05.08. |
R4 - U23M | |||||
39 | Jiskra HB Bartoňová Štěpánka, 1997 Doležal Petr, 2001 Prokop Jan, 1996 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 10:09:00 | 11:14:00 | 26.08. |
40 | LET-GUN Letohrad 2 Matějka Jan, 1997 Müller Aleš, 2002 Šálek Martin, 1999 Zemanová Nika, 1999 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:10:00 | 11:15:00 | 05.08. |
41 | RK Troja Junioři
Kořínek Vilém, 1999 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:11:00 | 11:16:00 | 25.08. |
42 | LET-GUN Letohrad Kylar Aleš, 1997 Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:12:00 | 11:17:00 | 05.08. |
43 | AC Rafting Team Bula Kristek Václav, 1996 Skořepa Vojtěch, 1999 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:13:00 | 11:18:00 | 18.08. |
R4 - U23Ž | |||||
45 | TR DAKS juniorky Dopitová Daniela, 2002 Horová Klára, 1998 Koclířová Adéla, 1998 Plachtová Alexandra, 1998 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:16:00 | 11:21:00 | 26.08. |
46 | LET-UŠKY Letohrad U23 Marešová Zuzana, 2004 Škabrahová Vojtěška, 2000 Tihonová Tina, 2003 Venclová Vendula, 2004 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:17:00 | 11:22:00 | 26.08. |
47 | TR RAJ-LET HANACE Dimovová Vika, 2000 Kučerová Veronika, 1999 Smetánková Klára, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:18:00 | 11:23:00 | 28.08. |
R4 - MM | |||||
49 | Manager team veterán Fuchs Martin, 1971 Karafiát Josef, 1960 Krejčí Jindřich, 1971 Proks Zdeněk, 1954 | RK Stan | 10:21:00 | 11:26:00 | 15.08. |
50 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Kolátor Michal, 1977 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 10:22:00 | 11:27:00 | 16.08. |
51 | Triton EV Daneš Ondřej, 1977 Kmošťák Svatomir, 1950 Polák Libor, 1967 Prause Aleš, 1954 | RK Triton V1 | 10:23:00 | 11:28:00 | 21.08. |
52 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 10:24:00 | 11:29:00 | 24.08. |
53 | Hájos Racing Team Masters Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 10:25:00 | 11:30:00 | 31.07. |
54 | MB Team Cuc Michal, 1977 Irain st. Jiří, 1955 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 10:26:00 | 11:31:00 | 18.08. |
55 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 10:27:00 | 11:32:00 | 26.08. |
56 | TR MASTERS A Hajský Stanislav, 1969 Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Netopil Zbyněk, 1960 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:28:00 | 11:33:00 | 23.08. |
R4 - MŽ | |||||
58 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:31:00 | 11:36:00 | 27.08. |
R6 - M | |||||
60 | HPPCC Rafting
Hale Simon, 1966 Higgins Ossie, 1974 McNulty Patric, 1973 Snapper Woody, 2001 Steel Andy, 1974 Wortley Peter, 1966 | Neregistrované posádky | 12:05:00 | 12:35:00 | 27.08. |
61 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Doležal Petr, 2001 Hnulík Michal, 1988 Prokop Jan, 1996 Vondráček Vít, 1990 Žák Petr, 1995 | Jiskra Havlíčkův Brod | 12:06:00 | 12:36:00 | 26.08. |
62 | Bestie Team Troja
Kořínek Vilém, 1999 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Páša Jiří, 1978 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Šotola Karel, 1997 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 12:07:00 | 12:37:00 | 25.08. |
63 | HANACE rafters Cuc Michal, 1977 Irain Jiří, 1981 Jelínek Filip, 1996 Peška Libor, 1987 Šmoldas Michal, 1998 Švadlena Václav, 1985 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 12:08:00 | 12:38:00 | 26.08. |
64 | TR ZUBR Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Lisický David, 1981 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 12:09:00 | 12:39:00 | 25.08. |
65 | Japan raft team
Akira Nakano, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Ando Shogo, 0 Asano Shigeto, 1974 Koizumi Satoshi, 0 Tsujita Joji, 0 Yoshinaga Kosuke, 0 | Neregistrované posádky | 12:10:00 | 12:40:00 | 02.08. |
R6 - Ž | |||||
67 | Pozdní sběr Beránková Barbora, 1992 Fingrová Zdeňka, 1985 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Pospíšilová Jitka, 1989 Šuttová Zita, 1978 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 12:13:00 | 12:43:00 | 25.08. |
68 | MB Bohouš a jeho parta Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Kučerová Veronika, 1999 Ryšavá Lenka, 1993 Říhová Michaela, 1979 | KV Viking | 12:14:00 | 12:44:00 | 26.08. |
69 | TR Omega Tygříci Bauerová Lenka, 1984 Kolátorová Lucie, 1984 Martinková Blanka, 1994 Procházková Pavla, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 12:15:00 | 12:45:00 | 26.08. |
R6 - U19M | |||||
71 | YES Gang R6 Čížek Matěj, 2001 Danišová Terezie, 2001 Hauke Adriana, 2001 Ježek Ondřej, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 12:18:00 | 12:48:00 | 06.08. |
72 | Youngster YES R6 Drastich Pavel, 2002 Lukáš Jan, 2002 Pěček Dominik, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 12:19:00 | 12:49:00 | 05.08. |
R6 - U23M | |||||
74 | LET-GUN Letohrad Kylar Aleš, 1997 Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Šálek Martin, 1999 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:22:00 | 12:52:00 | 05.08. |
75 | TR HANACE junior Jelínek Filip, 1996 Kristek Václav, 1996 Přikryl Vojtěch, 1996 Skořepa Vojtěch, 1999 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 12:23:00 | 12:53:00 | 18.08. |
R6 - MM | |||||
77 | JEŽEK t.+KAPLICE Benhák Jiří, 1956 Boček Zdeněk, 1975 Krechler Miroslav, 1952 Putzer Pavel, 1967 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 12:26:00 | 12:56:00 | 18.08. |