Troja - Sprint R4 - sobota, 22.08.2020
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 18.08.2020 00:00
Prezentace: 21.08.2020 00:00
Prezentace: 21.08.2020 00:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
21 | R4 - M | 09:00:00 | 60 | 09:55:00 | 60 | |
7 | R4 - Ž | 09:21:00 | 60 | 10:16:00 | 60 | |
4 | R4 - U19M | 09:28:00 | 60 | 10:23:00 | 60 | |
0 | R4 - U19Ž | 09:32:00 | 60 | 10:27:00 | 60 | |
8 | R4 - MM | 09:32:00 | 60 | 10:27:00 | 60 | |
4 | R4 - U23M | 09:40:00 | 60 | 10:35:00 | 60 | |
2 | R4 - U23Ž | 09:44:00 | 60 | 10:39:00 | 60 | |
1 | R4 - MŽ | 09:46:00 | 60 | 10:41:00 | 60 |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
47 | F4
Fiala Eduard, 1999 Fiala Matyáš, 2003 Fiala Michal, 1962 Fiala Šimon, 2002 | Neregistrované posádky | 09:00:00 | 09:55:00 | 18.08. |
1 | Raft Team AKV Germany
Dorner Robert, 1994 Knorz Jochen, 1983 Schneider Martin, 1988 Strauss Franz, 1994 | Neregistrované posádky | 09:01:00 | 09:56:00 | 18.08. |
3 | Kappa Hájek Filip, 1968 Myslivec Jan, 1991 Otruba Lukáš, 1964 Růžička Václav, 1975 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 09:02:00 | 09:57:00 | 18.08. |
4 | TR HANACE Hric Michal, 1973 Jelínek Filip, 1996 Přikryl Vojtěch, 1996 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:03:00 | 09:58:00 | 17.08. |
5 | Triton M Hadaric Ctibor, 1973 Kmošťák Svatomir, 1950 Prause Aleš, 1954 Špaček Jiri, 1974 | RK Triton V1 | 09:04:00 | 09:59:00 | 13.08. |
6 | Jiskra HB B Bartoňová Štěpánka, 1997 Doležal Petr, 2001 Prokop Jan, 1996 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:05:00 | 10:00:00 | 13.08. |
8 | RK Troja Junioři Bohatý Karel, 2001 Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:06:00 | 10:01:00 | 17.08. |
9 | Zatím B Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Mráz Pavel, 1976 Světlík Zdeněk, 1963 | RK Stan | 09:07:00 | 10:02:00 | 16.08. |
10 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 09:08:00 | 10:03:00 | 16.08. |
11 | Hájos Racing Team Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 09:09:00 | 10:04:00 | 16.08. |
12 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:10:00 | 10:05:00 | 12.08. |
13 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:11:00 | 10:06:00 | 14.08. |
14 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:12:00 | 10:07:00 | 15.08. |
15 | Manager team Karafiát Josef, 1960 Krejčí Jindřich, 1971 Lácha Ondřej, 1983 Proks Zdeněk, 1954 | RK Stan | 09:13:00 | 10:08:00 | 13.08. |
16 | RK Letohrad Krejčí Martin, 1995 Müller Aleš, 2002 Pecháček Filip, 1996 Vařeka Jan, 1996 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:14:00 | 10:09:00 | 16.08. |
17 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 09:15:00 | 10:10:00 | 12.08. |
18 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 Štěpánek Vojtěch, 1990 Žák Petr, 1995 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:16:00 | 10:11:00 | 13.08. |
19 | RK Troja Kořínek Vilém, 1999 Páša Jiří, 1978 Proks Jakub, 1984 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:17:00 | 10:12:00 | 17.08. |
20 | TRZUBR Hric Vítězslav, 1974 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Lisický David, 1981 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:18:00 | 10:13:00 | 16.08. |
21 | PRSI Team Irain Jiří, 1981 Malý Vojtěch, 1986 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 | KV Viking | 09:19:00 | 10:14:00 | 11.08. |
2 | Raft Team AKV Germany II.
Kropf Max, 1991 Ruffer Matěj, 1999 Steinherr Michael, 1979 Wüstner Johannes, 1999 | Neregistrované posádky | 09:20:00 | 10:15:00 | 20.08. |
R4 - Ž | |||||
48 | TR Kaša Bartoňová Štěpánka, 1997 Hoferová Sabina, 1992 Horová Klára, 1998 Janošková Alexandra, 1998 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:21:00 | 10:16:00 | 21.08. |
22 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Huňková Nikola, 1998 Kučerová Veronika, 1999 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:22:00 | 10:17:00 | 17.08. |
23 | TR Omega Tygříci Kolátorová Lucie, 1984 Procházková Pavla, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:23:00 | 10:18:00 | 15.08. |
24 | MB Bohouš a jeho parta Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Ryšavá Lenka, 1993 | KV Viking | 09:24:00 | 10:19:00 | 11.08. |
25 | RK Troja Baywatch Čapáková Eliška, 1995 Fingrová Zdeňka, 1985 Pospíšilová Jitka, 1989 Šuttová Zita, 1978 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:25:00 | 10:20:00 | 18.08. |
26 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:26:00 | 10:21:00 | 11.08. |
27 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:27:00 | 10:22:00 | 13.08. |
R4 - U19M | |||||
28 | Jiskra HB junioři Doležal Petr, 2001 Müller Aleš, 2002 Švec Marek, 2006 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:28:00 | 10:23:00 | 13.08. |
29 | Krysáci YES Braun Michal, 2005 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 09:29:00 | 10:24:00 | 27.07. |
30 | YES Gang R4 Čížek Matěj, 2001 Ježek Ondřej, 2001 Lukáš Jan, 2002 Pěček Dominik, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 09:30:00 | 10:25:00 | 27.07. |
31 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 09:31:00 | 10:26:00 | 27.07. |
R4 - MM | |||||
32 | Triton V Hadaric Ctibor, 1973 Kmošťák Svatomir, 1950 Prause Aleš, 1954 Špaček Jiri, 1974 | RK Triton V1 | 09:32:00 | 10:27:00 | 13.08. |
33 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Kolátor Michal, 1977 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 09:33:00 | 10:28:00 | 12.08. |
34 | Zatím B veterán Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Mráz Pavel, 1976 Světlík Zdeněk, 1963 | RK Stan | 09:34:00 | 10:29:00 | 16.08. |
35 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 09:35:00 | 10:30:00 | 16.08. |
36 | Hájos Racing Team Masters Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 09:36:00 | 10:31:00 | 22.07. |
37 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:37:00 | 10:32:00 | 12.08. |
38 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:38:00 | 10:33:00 | 14.08. |
39 | TR MASTERS A Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Netopil Zbyněk, 1960 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:39:00 | 10:34:00 | 15.08. |
R4 - U23M | |||||
40 | TR HANACE juniors Klíma Vojtěch, 2002 Nachtigal Richard, 2000 Šálek Martin, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:40:00 | 10:35:00 | 17.08. |
41 | RK Troja Junioři Ruffer Matěj, 1999 Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:41:00 | 10:36:00 | 17.08. |
42 | LET-GUN Letohrad Kylar Aleš, 1997 Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:42:00 | 10:37:00 | 12.08. |
43 | AC Rafting Team Bula Příhoda Matouš, 1998 Skořepa Vojtěch, 1999 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:43:00 | 10:38:00 | 17.08. |
R4 - U23Ž | |||||
44 | Pampelišky YES U23 Danišová Terezie, 2001 Hauke Adriana, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 09:44:00 | 10:39:00 | 27.07. |
45 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Huňková Nikola, 1998 Smetánková Klára, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:45:00 | 10:40:00 | 17.08. |
R4 - MŽ | |||||
46 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:46:00 | 10:41:00 | 13.08. |