České Vrbné, sobota, slalom, 12.09.2020
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 08.09.2020 00:00
Prezentace: 11.09.2020 19:00
Prezentace: 11.09.2020 19:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
19 | R4 - M | 09:30:00 | 90 | 10:30:00 | 90 | Český pohár |
5 | R4 - Ž | 10:00:00 | 90 | 11:00:00 | 90 | Český pohár |
6 | R4 - U23M | 11:30:00 | 90 | 12:30:00 | 90 | Český pohár |
4 | R4 - U19M | 11:39:00 | 90 | 12:39:00 | 90 | Český pohár |
4 | R4 - U23Ž | 11:45:00 | 90 | 12:45:00 | 90 | Český pohár |
7 | R4 - MM | 11:51:00 | 90 | 12:51:00 | 90 | Český pohár |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | RK Fortuna (SVK)
Hambalek Ondrej, 1973 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Kasak Miroslav, 1972 Orokocky Rado, 1975 Samsely Martin, 0 | Neregistrované posádky | 09:30:00 | 10:30:00 | 09.09. |
2 | YES-meni 2 Cundrla Jaroslav, 1978 Drastich Pavel, 2002 Pěček Dominik, 2002 Raděj Aleš, 1972 | Raft team Jeseník, z.s. | 09:31:30 | 10:31:30 | 03.09. |
3 | skauti Bůžek Michal, 2002 Milec David Oldřich, 1996 Mrkos Jan, 1989 Mrkos Jonáš, 2004 | RK Stan | 09:33:00 | 10:33:00 | 17.08. |
4 | LET-GUN Letohrad M Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Pecháček Filip, 1996 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:34:30 | 10:34:30 | 23.08. |
5 | Jiskra HB B Bartoňová Štěpánka, 1997 Doležal Petr, 2001 Koclířová Adéla, 1998 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:36:00 | 10:36:00 | 07.09. |
6 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 09:37:30 | 10:37:30 | 04.09. |
7 | Zatím B Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Matějka Roman, 1973 Mráz Pavel, 1976 | RK Stan | 09:39:00 | 10:39:00 | 01.09. |
8 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Chrenka Vojtěch, 1991 Janošek Radek, 1991 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 09:40:30 | 10:40:30 | 25.08. |
9 | RK Troja Junioři Bohatý Karel, 2001 Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:42:00 | 10:42:00 | 17.08. |
10 | Hájos Racing Team Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 09:43:30 | 10:43:30 | 01.09. |
11 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:45:00 | 10:45:00 | 06.09. |
12 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:46:30 | 10:46:30 | 01.09. |
13 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:48:00 | 10:48:00 | 01.09. |
14 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Havlíček Ondřej, 1988 Hnulík Michal, 1988 Vondráček Vít, 1990 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:49:30 | 10:49:30 | 07.09. |
15 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 09:51:00 | 10:51:00 | 03.09. |
16 | RK Troja Kořínek Vilém, 1999 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:52:30 | 10:52:30 | 03.09. |
17 | TRZUBR Hric Vítězslav, 1974 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:54:00 | 10:54:00 | 03.09. |
18 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Jelínek Filip, 1996 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 | KV Viking | 09:55:30 | 10:55:30 | 06.09. |
19 | Desperados BA
Horvath Brano, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Kvetak Rastislav, 0 Misun Lubos, 0 Palkovic Martin, 0 | Neregistrované posádky | 09:57:00 | 10:57:00 | 09.09. |
R4 - Ž | |||||
20 | Spitfire Beránková Barbora, 1992 Plachtová Alexandra, 1998 Pospíšilová Jitka, 1989 Šuttová Zita, 1978 | SK VLTAVA | 10:00:00 | 11:00:00 | 05.09. |
21 | TR Kaša Bartoňová Štěpánka, 1997 Horová Klára, 1998 Janošková Alexandra, 1998 Koclířová Adéla, 1998 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:01:30 | 11:01:30 | 06.09. |
22 | TR Omega Tygříci Kolátorová Lucie, 1984 Procházková Pavla, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:03:00 | 11:03:00 | 09.09. |
23 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Irain Lernerová Terezie, 1984 Kašparová Anna, 1985 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:04:30 | 11:04:30 | 06.09. |
24 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Huňková Nikola, 1998 Kučerová Veronika, 1999 Smetánková Klára, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:06:00 | 11:06:00 | 06.09. |
R4 - U23M | |||||
25 | Slovak Junior Rafters
Chynoranský Dominik, 2002 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Chynoranský Jakub, 2002 Krempašký Šimon, 1999 Kvetak Rastislav, 0 | Neregistrované posádky | 11:30:00 | 12:30:00 | 09.09. |
26 | Jiskra HB Doležal Petr, 2001 Fajt Tomáš, 2006 Švec Marek, 2006 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 11:31:30 | 12:31:30 | 07.09. |
27 | RK Troja Junioři Ruffer Matěj, 1999 Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 11:33:00 | 12:33:00 | 17.08. |
28 | TR HANACE juniors Příhoda Lukáš, 2001 Skořepa Vojtěch, 1999 Šálek Martin, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 11:34:30 | 12:34:30 | 08.09. |
29 | AC Rafting Team Bula Novotný Jan, 1998 Příhoda Matouš, 1998 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 11:36:00 | 12:36:00 | 08.09. |
30 | LET-GUN Letohrad Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 11:37:30 | 12:37:30 | 16.08. |
R4 - U19M | |||||
31 | Jiskra HB junioři Doležal Petr, 2001 Fajt Tomáš, 2006 Švec Marek, 2006 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 11:39:00 | 12:39:00 | 07.09. |
32 | Krysáci YES Braun Michal, 2005 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:40:30 | 12:40:30 | 25.08. |
33 | YES Gang R4 Čížek Matěj, 2001 Ježek Ondřej, 2001 Lukáš Jan, 2002 Pěček Dominik, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:42:00 | 12:42:00 | 24.08. |
34 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:43:30 | 12:43:30 | 24.08. |
R4 - U23Ž | |||||
35 | Slovak Junior Rafters
Derková Hana, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Míznerová Katarína, 0 Solovicová Petra, 0 Šuchová Nina, 0 | Neregistrované posádky | 11:45:00 | 12:45:00 | 09.09. |
36 | TR Kaša Bartoňová Štěpánka, 1997 Horová Klára, 1998 Janošková Alexandra, 1998 Koclířová Adéla, 1998 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 11:46:30 | 12:46:30 | 06.09. |
37 | Pampelišky YES U23 Danišová Terezie, 2001 Hauke Adriana, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:48:00 | 12:48:00 | 25.08. |
38 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Kučerová Veronika, 1999 Smetánková Klára, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 11:49:30 | 12:49:30 | 06.09. |
R4 - MM | |||||
39 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 11:51:00 | 12:51:00 | 04.09. |
40 | Zatím B veterán Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Matějka Roman, 1973 Mráz Pavel, 1976 | RK Stan | 11:52:30 | 12:52:30 | 01.09. |
41 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Kolátor Michal, 1977 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 11:54:00 | 12:54:00 | 03.09. |
42 | Hájos Racing Team Masters Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 11:55:30 | 12:55:30 | 13.08. |
43 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 11:57:00 | 12:57:00 | 06.09. |
44 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 11:58:30 | 12:58:30 | 01.09. |
45 | TR MASTERS A Hajský Stanislav, 1969 Hric Vítězslav, 1974 Netopil Zbyněk, 1960 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 12:00:00 | 13:00:00 | 08.09. |