České Vrbné, slalom, 19.06.2021
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 15.06.2021 00:00
Prezentace: 18.06.2021 18:30
Prezentace: 18.06.2021 18:30
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
16 | R4 - M | 10:00:00 | 90 | 10:45:00 | 90 | Český pohár |
4 | R4 - Ž | 10:25:30 | 90 | 11:10:30 | 90 | Český pohár |
7 | R4 - MM | 11:18:30 | 90 | 12:00:00 | 90 | Český pohár |
1 | R4 - MŽ | 11:30:30 | 90 | 12:12:00 | 90 | Český pohár |
2 | R4 - U19M | 11:33:30 | 90 | 12:15:00 | 90 | Český pohár |
4 | R4 - U23M | 11:38:00 | 90 | 12:19:30 | 90 | Český pohár |
2 | R4 - U23Ž | 11:45:30 | 90 | 12:27:00 | 90 | Český pohár |
11 | R4 - Mix | 14:00:00 | 90 | 14:30:00 | 90 |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | HANACE rafters B Příhoda Lukáš, 2001 Skořepa Vojtěch, 1999 Šmoldas Michal, 1998 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:00:00 | 10:45:00 | 14.06. |
2 | Jiskra HB B Černý Michal, 1994 Koclířová Adéla, 1998 Prokop Jan, 1996 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 10:01:30 | 10:46:30 | 15.06. |
3 | KAPPA Hájek Filip, 1968 Myslivec Jan, 1991 Otruba Lukáš, 1964 Růžička Václav, 1975 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 10:03:00 | 10:48:00 | 16.06. |
4 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 10:04:30 | 10:49:30 | 12.06. |
5 | RK Troja Junioři Kořínek Vilém, 1999 Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:06:00 | 10:51:00 | 13.06. |
6 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 10:07:30 | 10:52:30 | 13.06. |
7 | LET-GUN Letohrad M Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Pecháček Filip, 1996 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:09:00 | 10:54:00 | 29.05. |
8 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 10:10:30 | 10:55:30 | 13.06. |
9 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Chrenka Vojtěch, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 10:12:00 | 10:57:00 | 13.06. |
10 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 10:13:30 | 10:58:30 | 14.06. |
11 | HANACE rafters Cuc Michal, 1977 Hnulík Michal, 1988 Peška Libor, 1987 Zdráhal Jan, 1985 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:15:00 | 11:00:00 | 31.05. |
12 | AC Rafting Team Rohozec Jelínek Filip, 1996 Příhoda Matouš, 1998 Přikryl Vojtěch, 1996 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:16:30 | 11:01:30 | 14.06. |
13 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Malý Vojtěch, 1986 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 | KV Viking | 10:18:00 | 11:03:00 | 25.05. |
14 | TRZUBR Hric Michal, 1973 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:19:30 | 11:04:30 | 13.06. |
15 | RK Troja Pražan Milan, 1981 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:21:00 | 11:06:00 | 13.06. |
16 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:22:30 | 11:07:30 | 08.06. |
R4 - Ž | |||||
17 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Huňková Nikola, 1998 Paloudová Karolína, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:25:30 | 11:10:30 | 15.06. |
18 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:27:00 | 11:12:00 | 14.06. |
19 | MB Bohouš a jeho parta Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Šuttová Zita, 1978 | KV Viking | 10:28:30 | 11:13:30 | 13.06. |
20 | RK Troja – Čoromoro Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Kolátorová Lucie, 1984 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:30:00 | 11:15:00 | 11.06. |
R4 - MM | |||||
21 | Triton V Kmošťák Svatomir, 1950 Krejčí Jindřich, 1971 Polák Libor, 1967 Prause Aleš, 1954 | RK Triton V1 | 11:18:30 | 12:00:00 | 09.06. |
22 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 11:20:00 | 12:01:30 | 12.06. |
23 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 11:21:30 | 12:03:00 | 13.06. |
24 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 11:23:00 | 12:04:30 | 27.05. |
25 | PRSI veterán Cuc Michal, 1977 Irain Jiří, 1981 Kolátor Michal, 1977 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 11:24:30 | 12:06:00 | 25.05. |
26 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 11:26:00 | 12:07:30 | 14.06. |
27 | TR MASTERS A Hajský Stanislav, 1969 Hric Michal, 1973 Pospíšil Jaroslav, 1973 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 11:27:30 | 12:09:00 | 16.06. |
R4 - MŽ | |||||
28 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 11:30:30 | 12:12:00 | 14.06. |
R4 - U19M | |||||
29 | LET-CI Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Müller Aleš, 2002 Škarupa Šimon, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 11:33:30 | 12:15:00 | 31.05. |
30 | Krysáci YES Braun Michal, 2005 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:35:00 | 12:16:30 | 05.06. |
R4 - U23M | |||||
31 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:38:00 | 12:19:30 | 05.06. |
32 | Gang YES Ježek Ondřej, 2001 Lukáš Jan, 2002 Pěček Dominik, 2002 Šlesingr Michael, 2000 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:39:30 | 12:21:00 | 05.06. |
33 | RK Troja Junioři Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 11:41:00 | 12:22:30 | 13.06. |
34 | AC Rafting Team Hanace juniors Kořínek Vilém, 1999 Skořepa Vojtěch, 1999 Šálek Martin, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 11:42:30 | 12:24:00 | 14.06. |
R4 - U23Ž | |||||
35 | RC juniorky HANACE Huňková Nikola, 1998 Kučerová Veronika, 1999 Paloudová Karolína, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 11:45:30 | 12:27:00 | 15.06. |
36 | Pampelišky YES R4 Cundrlová Anička, 2005 Danišová Terezie, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:47:00 | 12:28:30 | 05.06. |
R4 - Mix | |||||
37 | RK Troja GinTonic Čapáková Eliška, 1995 Kolátorová Lucie, 1984 Proks Jakub, 1984 Šotola Karel, 1997 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 14:00:00 | 14:30:00 | 15.06. |
38 | RK Troja Rumola Fingrová Zdeňka, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 14:01:30 | 14:31:30 | 15.06. |
39 | RK Šestka Znamenáček Milan, 1971 Znamenáček Tomáš, 2006 Znamenáčková Kristýna, 2003 Znamenáčková Šárka, 1973 | RK Šestka | 14:03:00 | 14:33:00 | 15.06. |
40 | Bohouš a jeho PRŠI Hajzlerová Petra, 1982 Irain Jiří, 1981 Irain Lernerová Terezie, 1984 Šantora Jan, 1983 | KV Viking | 14:04:30 | 14:34:30 | 08.06. |
41 | RK Troja Vichr z hor Kašparová Anna, 1985 Mulačová Marta, 1986 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 14:06:00 | 14:36:00 | 15.06. |
42 | Jiskra HB Bartoňová Štěpánka, 1997 Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 Horová Klára, 1998 | Jiskra Havlíčkův Brod | 14:07:30 | 14:37:30 | 15.06. |
43 | Není čas ztrácet čas Koclířová Adéla, 1998 Müller Aleš, 2002 Pecháček Filip, 1996 Zemanová Nika, 1999 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 14:09:00 | 14:39:00 | 15.06. |
44 | Yes mix 2 Cundrlová Anička, 2005 Drastich Pavel, 2002 Pěček Dominik, 2002 Ručková Adéla, 2004 | Raft team Jeseník, z.s. | 14:10:30 | 14:40:30 | 13.06. |
45 | Formace želva Danišová Terezie, 2001 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 14:12:00 | 14:42:00 | 14.06. |
46 | HANACE rafters MIX Nesprávný počet členů posádky. | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 14:13:30 | 14:43:30 | 07.06. |
0 | MB mix Háková Jitka, 1980 Irain st. Jiří, 1955 Procházka Martin, 1978 Šuttová Zita, 1978 | KV Viking | 14:15:00 | 14:45:00 | 18.06. |