České Vrbné, sprint/H2H, 20.06.2021
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 15.06.2021 00:00
Prezentace: 18.06.2021 18:30
Prezentace: 18.06.2021 18:30
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
15 | R4 - M | 09:30:00 | 60 | 00:00:00 | 0 | |
3 | R4 - Ž | 09:46:00 | 60 | 00:00:00 | 0 | |
6 | R4 - MM | 09:51:00 | 60 | 00:00:00 | 0 | |
1 | R4 - MŽ | 10:00:00 | 60 | 00:00:00 | 0 | |
2 | R4 - U19M | 10:02:00 | 60 | 00:00:00 | 0 | |
4 | R4 - U23M | 10:05:00 | 60 | 00:00:00 | 0 | |
2 | R4 - U23Ž | 10:10:00 | 60 | 00:00:00 | 0 |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | HANACE rafters B Kulíšek Tomáš, 1996 Příhoda Lukáš, 2001 Skořepa Vojtěch, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:30:00 | 00:00:00 | 14.06. |
2 | Jiskra HB B Černý Michal, 1994 Koclířová Adéla, 1998 Prokop Jan, 1996 Švec Vojtěch, 2003 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:31:00 | 00:00:00 | 15.06. |
3 | KAPPA Hájek Filip, 1968 Myslivec Jan, 1991 Otruba Lukáš, 1964 Růžička Václav, 1975 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 09:32:00 | 00:00:00 | 16.06. |
4 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:33:00 | 00:00:00 | 12.06. |
5 | RK Troja Junioři Kořínek Vilém, 1999 Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:34:00 | 00:00:00 | 13.06. |
7 | LET-GUN Letohrad M Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Pecháček Filip, 1996 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:35:00 | 00:00:00 | 08.06. |
8 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:36:00 | 00:00:00 | 13.06. |
9 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Chrenka Vojtěch, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 09:37:00 | 00:00:00 | 13.06. |
10 | Kaplice A Kolátor Michal, 1977 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 Veber Jan, 1971 | SK Kaplice | 09:38:00 | 00:00:00 | 14.06. |
11 | HANACE rafters Cuc Michal, 1977 Hnulík Michal, 1988 Peška Libor, 1987 Zdráhal Jan, 1985 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:39:00 | 00:00:00 | 31.05. |
12 | AC Rafting Team Rohozec Jelínek Filip, 1996 Přikryl Vojtěch, 1996 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:40:00 | 00:00:00 | 14.06. |
13 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Malý Vojtěch, 1986 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 | KV Viking | 09:41:00 | 00:00:00 | 31.05. |
14 | TRZUBR Hric Michal, 1973 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:42:00 | 00:00:00 | 13.06. |
15 | RK Troja
Medřický Ludvík, 1992 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:43:00 | 00:00:00 | 13.06. |
16 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:44:00 | 00:00:00 | 08.06. |
R4 - Ž | |||||
17 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Huňková Nikola, 1998 Paloudová Karolína, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:46:00 | 00:00:00 | 15.06. |
18 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:47:00 | 00:00:00 | 14.06. |
19 | MB Bohouš a jeho parta Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Šuttová Zita, 1978 | KV Viking | 09:48:00 | 00:00:00 | 13.06. |
R4 - MM | |||||
21 | Triton V Kmošťák Svatomir, 1950 Krejčí Jindřich, 1971 Polák Libor, 1967 Prause Aleš, 1954 | RK Triton V1 | 09:51:00 | 00:00:00 | 09.06. |
22 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:52:00 | 00:00:00 | 12.06. |
23 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:53:00 | 00:00:00 | 13.06. |
24 | PRSI veterán Cuc Michal, 1977 Irain Jiří, 1981 Kolátor Michal, 1977 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 09:54:00 | 00:00:00 | 31.05. |
25 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 Veber Jan, 1971 | SK Kaplice | 09:55:00 | 00:00:00 | 14.06. |
26 | TR MASTERS A Daněk Aleš, 1979 Hric Michal, 1973 Pospíšil Jaroslav, 1973 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:56:00 | 00:00:00 | 16.06. |
R4 - MŽ | |||||
27 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Panenková Alena, 1952 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:00:00 | 00:00:00 | 14.06. |
R4 - U19M | |||||
28 | LET-CI Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Müller Aleš, 2002 Škarupa Šimon, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:02:00 | 00:00:00 | 08.06. |
29 | Krysáci YES Braun Michal, 2005 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:03:00 | 00:00:00 | 05.06. |
R4 - U23M | |||||
30 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:05:00 | 00:00:00 | 05.06. |
31 | Gang YES Ježek Ondřej, 2001 Lukáš Jan, 2002 Pěček Dominik, 2002 Šlesingr Michael, 2000 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:06:00 | 00:00:00 | 05.06. |
32 | RK Troja Junioři Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:07:00 | 00:00:00 | 13.06. |
33 | AC Rafting Team Hanace juniors Kořínek Vilém, 1999 Skořepa Vojtěch, 1999 Šálek Martin, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:08:00 | 00:00:00 | 14.06. |
R4 - U23Ž | |||||
34 | RC juniorky HANACE Huňková Nikola, 1998 Kučerová Veronika, 1999 Paloudová Karolína, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:10:00 | 00:00:00 | 15.06. |
35 | Pampelišky YES R4 Cundrlová Anička, 2005 Danišová Terezie, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:11:00 | 00:00:00 | 05.06. |