Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděle, 24.04.2022
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 19.04.2022 23:59
Prezentace: 23.04.2022 09:00
Prezentace: 23.04.2022 09:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
12 | R4 - M | 09:30:00 | 60 | Český pohár | ||
5 | R4 - Ž | 09:45:00 | 60 | Český pohár | ||
7 | R4 - MM | 11:00:00 | 60 | Český pohár | ||
0 | R4 - MŽ | 11:07:00 | 60 | Český pohár | ||
4 | R4 - U23M | 11:07:00 | 60 | Český pohár | ||
2 | R4 - U23Ž | 11:11:00 | 60 | Český pohár |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | Zatím B Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Mráz Pavel, 1976 Páša Jiří, 1978 | RK Stan | 09:30:00 | 07.04. | |
2 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Šťastný Jan, 1970 Veselý Petr, 1976 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:31:00 | 10.04. | |
3 | TRZUBR Jelínek Filip, 1996 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Lisický David, 1981 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:32:00 | 11.04. | |
4 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:33:00 | 15.04. | |
5 | LET-GUN Letohrad M Marek Jan, 1998 Müller Aleš, 2002 Pecháček Filip, 1996 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:34:00 | 03.04. | |
6 | RK Troja Junioři Kořínek Vilém, 1999 Ruffer Matěj, 1999 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:35:00 | 19.04. | |
7 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Veber Jan, 1971 | SK Kaplice | 09:36:00 | 18.04. | |
8 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:37:00 | 18.04. | |
9 | Jiskra HB Černý Michal, 1994 Hnulík Michal, 1988 Krejčí Martin, 1995 Peška Libor, 1987 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:38:00 | 16.04. | |
10 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Chrenka Vojtěch, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 09:39:00 | 19.04. | |
11 | RK Troja Pražan Milan, 1981 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:40:00 | 13.04. | |
12 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 09:41:00 | 02.04. | |
R4 - Ž | |||||
13 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Nesprávný počet členů posádky.Mrázová Renata, 1975 Stonová Štěpánka, 1975 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 09:45:00 | 19.04. | |
14 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Kučerová Veronika, 1999 Zemanová Nika, 1999 Znamenáčková Kristýna, 2003 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:46:00 | 19.04. | |
15 | Jiskra HB Bartoňová Štěpánka, 1997 Horová Klára, 1998 Koclířová Adéla, 1998 Tomečková Kateřina, 1979 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:47:00 | 16.04. | |
16 | Bohouš & Spitfire Hajzlerová Petra, 1982 Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Pospíšilová Jitka, 1989 | KV Viking | 09:48:00 | 04.04. | |
17 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Martinková Blanka, 1994 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:49:00 | 18.04. | |
R4 - MM | |||||
18 | Zatím B veterán Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Mráz Pavel, 1976 Páša Jiří, 1978 | RK Stan | 11:00:00 | 07.04. | |
19 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 11:01:00 | 15.04. | |
20 | TR MASTERS A Daněk Aleš, 1979 Hajský Stanislav, 1969 Hric Michal, 1973 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 11:02:00 | 19.04. | |
21 | HRT BisBis Masters Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 11:03:00 | 07.04. | |
22 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 11:04:00 | 18.04. | |
23 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 11:05:00 | 18.04. | |
24 | PRSI veterán Irain Jiří, 1981 Kolátor Michal, 1977 Slanina Vladimír, 1969 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 11:06:00 | 02.04. | |
R4 - U23M | |||||
26 | RK Troja Junioři Kořínek Vilém, 1999 Müller Aleš, 2002 Ruffer Matěj, 1999 Štercl Vítek, 1999 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 11:07:00 | 19.04. | |
28 | LET-GUN Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 11:08:00 | 03.04. | |
29 | AC Rafting Team Hanace juniors Hendrych Tomáš, 2000 Nachtigal Richard, 2000 Skořepa Vojtěch, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 11:09:00 | 19.04. | |
30 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:10:00 | 17.04. | |
R4 - U23Ž | |||||
31 | Pampelišky YES R4
Bundová Simona, 2004 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Danišová Terezie, 2001 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 11:11:00 | 17.04. | |
32 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Kučerová Veronika, 1999 Zemanová Nika, 1999 Znamenáčková Kristýna, 2003 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 11:12:00 | 19.04. |